Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   metallica taxi.milan@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 03.08.2017, 11:43 Nick | Datum | Reagovat
Colombo mně dostal Smajlík
nejlepší bek Smajlík Beneš neměl loni ani na kraj...s takovým přístupem se divím že odehrál celou sezonu...trenér měl velkou trpělivost
   Corvin lr.kral.z@seznam.cz | Žďar nad Sazavou | 03.08.2017, 11:25 Nick | Datum | Reagovat
Přesně tak, Beneš rozhodne nebyl nejlepším bekem. Dopředu mu to celkem šlo, ale dozadu dělal spousty chyb. Na začátku sezóny vloni byl fakt na vyhazov. Celkové mě přišlo, ze měl takový laxní přístup na tom ledě. Zas taková ztráta to není a trenér měl určitě důvod proč ho v týmu nechce. Pokud zatím není něco jiného.
Větší Škoda Červenky. Ten byl sice takový průměr, ale měl potřebný důraz před branou a byl i produktivní.
Celkem se jinde taky posiluje, takže letos můžeme být první, ale taky i šestý Smajlík
Myslím, ze ten tým ještě nějaké nové jména získá.
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele