Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@a | SKLH Žďár | 16.08.2017, 09:14 Nick | Datum | Reagovat
Včera se mě líbil výkon Slámiče a Střechy. Z posil pak Jícha L., moc to včera nešlo Benešovi. Jinak musím přiznat, že mě příjemně překvapují mladíci. Na tom se dá možná stavět.

Ten tým si buduje svojí tvář a nemusí to být v sezoně špatné.

V pátek jsem zvědavý na Třebíč, sice je to pouze o konfrontaci s účastním o ligu výše, ale zde se právě může ukázat potenciál, nebo neduh v plné kráse... jinak je jasné, že to je pouze příprava ke složení mančaftu a nic víc.

SKLH Oléé! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele