Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Corvin 24.07.2017, 21:21 Nick | Datum | Reagovat
Četl jsem, že v Brodě taky celkem posilují a mají tam zajímavé jména. Naštěstí jen o jménech to není a to, že první lajna Brodu vloni excelovala letos už tak být nemusí. Každopádně to vypadá zase na parádní derby. Březina by byl dobrá poslila myslím. Ono v průběhu sezony ještě nějaké nové tváře přijít mohou. Těším se i na naše kluky jak se zase posunout dále. Týmy budeme mít slušný a konečně by jsme mohli urvat tu kvalifikaci o 1.ligu. Ale to je spíše přání, zůstal bych nohama na zemi.
   miq73 a@a | SKLH Žďár | 24.07.2017, 16:56 Nick | Datum | Reagovat
TO: Corvin
Vamp na soupisce BK stále chybí... odkaz , ale že by už šel domů, to je spíše přání fanoušků než realita. Budeme muset ještě chvilku počkat...
U Březiny to bude, zda mu agent sežene kvalitní místo v týmu I. ligy, pokud nikoliv, tak bude hrát doma a to by byla pecka! Vidím to 50/50. .....možná by ještě jeden obránce dorazit mohl. Ať jsme dobře připravení na uplakánky z HB, teď když mají Vašíčka jim zase narostla křídla...tak je potřeba je trochu střihnout Smajlík

SKLH olééé!
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele