Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   sakal s.j@qmail.com | sakalov | 16.04.2017, 22:27 Nick | Datum | Reagovat
Gratulace Vaškovi Půžovi dnes nejen k prvnímu důležitému golu, ale i k parádnímu výkonu! Dnes nejlepší mezi obránci a z hráčů snad jen lepší byl golman Svoboda. Parádní atmosféra dnes v Jihlavě ze které šel mráz po zádech, jak stařičký Horácký stadion, který zkrátka má koule zase ožívá a dýcha skvělým hokejem. Jistě si tuto letošní prodlouženou tito naši dva, Půža s Jíchou užívají plnými doušky a spěje to pro ně snad pomalu a jistě k zážitkům na celý život!
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele