Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Žďárák88 a@a.com | zr | 19.03.2017, 19:57 Nick | Datum | Reagovat
Příspěvek porušil pravidla diskusního fóra a byl vymazán. V případě opakovaného porušování pravidel, bude váš účet zablokován.
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 19.03.2017, 14:26 Nick | Datum | Reagovat
já teda musím říct, že i přes ty chyby dělali kluci co mohli, naopak znovu musím říct, že rozhodčí jsou velká slabina a tomu vyrovnávacímu gólu předcházel icing, který se bůhvíproč nepískal, naopak na druhé straně se icing píská i když gólman zastaví puk před čárou, což znamená jen to, že se má hrát dál...teď už je to jedno, každopádně chtělo by to dávat pozor i po těchto sporných situacích, protože ten gól už nikdo neodmaže, i když tam nějaké protesty byly...Brodu přeju trpké vyřazení v další sérii, jejich fanoušci se neumí chovat a ještě, než začne zápas, tak pořvávají něco o d*bilech a pokud se hra nevyvíjí po jejich, snaží se to všelijak sabotovat létajícími kelímky s pivem a jiným bordelem a hokejově si myslím, že na další sérii už mít nebudou, natož na návrat do první ligy...naopak se mi líbí jak u nás fandí a tleská celý zimák, člověk je na chvíli hrdej, že je žďárák
   Žďárák88 a@a.com | zr | 19.03.2017, 13:57 Nick | Datum | Reagovat
sakal: Ano, v sérii byl Brod asi celkově hokejově lepší a zaslouženě postoupil. NOvák v bráně je skutečně brodská slabina, je to průměrný gólman druhé ligy. Naši si zaslouží velkou poklonu za bojovnost a snahu, někteří dohrávali zranění nebo nehráli vůbec.

Při včerejším "podání rukou" se opět potvrdilo co je Třetina za primitiva. Možná to trenér Konečný okomentuje, ale i kdyby ne, jsem rád že mezi idoly ždárských dětí nepatří ubožák, který se takhle chová. Copak asi řekl Střechovi, který mu podal ruku!!! Omluva? Asi těžko...

Jako jediný Třetinovi z našich nepodal ruku Smejkal, naprosto správně a je škoda, že i ostaní toho primitiva neignorovali.Vzhledem k zásadnímu porušení pravidel diskusního fóra, byl příspěvek upraven.   miq73 a@a | Sklh | 19.03.2017, 13:34 Nick | Datum | Reagovat
Nedá se nic dělat a každá série jednou končí, ale prohrát tímto způsobem je hořké a zároveň trestuhodné. Místo, abychom to do hráli při 5 min přesilovce v klidu, nechá se Beneš vyloučit a tím se otevírá soupeři cesta jak hrát power play. Nemohu to nazvat jinak než stupidní! Prodloužení bylo o hlavě a to už nešlo.
Celá série byla parádní. Myslím, že na druholigové poměry asi více dokázat nelze a průměr na utkání včetně HB atakoval 2000 diváků.
Takže respekt, jak fanouškům, tak hráčům!

A i přesto, že mezi městy je velká rivalita, tak se sluší po gratulovat vítězi a doufám, že se na podzim opět potkáme ve stejné skupině.

SKLH olééé! Smajlík
   JanJirma jirma2012@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 19.03.2017, 11:29 Nick | Datum | Reagovat
Zdravím všechny přiznivce žďárského hokeje, píši zde poprvé, ač středního věku, zažil jsem na žďárským stadiónu již mnoho, ač to byly Rosice a následný propad hokeje, či zápasy daleko předtím na které jsem chodil se svým taťkou, který byl velký fanda žďárského hokeje. Včera velká škoda, že to hokejisti nedotáhli do vítězného konce, protože ty brodský nafoukanci by si to jistě zasloužili a ten pátý zápas v Brodě mohl být ještě hodně zajímavý, no trochu toho hokejovýho štěstíčka nám na závěr chybělo. Jinak bych apeloval na místní podniky, či jiné subjekty s větší finanční podporou hokeji, protože si myslím, že ty žďárští fanoušci by si taky jednou zasloužili, aby se tady hrála první liga, když to jde v brodě, kde skoro žádný fabriky nejsou, proč ne zde, to by se pak fandilo, no třeba někdy to vyjde. Jinak díky za myslím povedenou sezónu a taky zato, že ten namyšlenej Endál dostal včera od našich trochu do kožichu.
   sakal s.j@gmail.com | sakalov | 19.03.2017, 10:05 Nick | Datum | Reagovat
Sportovně musím uznat, že vyhrál a postoupil lepší soupeř a nebylo to jenom o jejich jedné pětce, jak jsme si mysleli. V našem týmu převyšoval toho brodského a držel nás ve hře až do konce jen přesilovka a hlavně Řehoř a to nejen včera, ale i v Brodě. V Novákovi mají v Brodě slabinu, kterou jsme nedokázali využít a naopak Řehoř mě mile překvapil a dokázal, že pořád je skvělým golmanem.
Je strašná škoda, že loučení se sezonou dopadlo, jak dopadlo včera, aby rozloučení bylo hodno celé sezony. Ten zdárný a štastný konec ke kterému nás včera málem Řehoř dotáhnul, kdy soupeř hraje v oslabení se zkrátka musí pohlídat, abychom potom celý stadion se musel dívat na přehlídku některých malomyslných exhibičních vystoupení brodských individualit jak na ledě, tak v hledišti vzpomínající a rádoby vzkříšející zašlou slávu jejich kdysi I.ligové "éry".
Závěrem by se slušelo soupeři popřát do dalších bojů avšak neudělám to poté co jsem opět včera viděl a i to, jak pan mistr Třetina na konci si jde vřele podat ruku s tím, kterému málem urazil hlavu (by mě zajímalo co asi tomu Tomášovi řekl). Za mě jeden velký palec nahoru Smajlík TRENÉRE!!!
Ne za to, že by snad potřeboval dostat od Vás přes hubu (to bychom byli stejný jak on) i kdyby si to zasloužil, ale za to, že jste tímto se znovu zastal a připomenul co by nemělo zůstat v zapomění. Já bych člověku, který většině z nás svoji morální hodnotou nesahá ani po kotníky a kterého si na brodském webu velebí a nazývají dětským idolem (ještě že nežiju v Brodě se svými dětmi - moje děti bohužel tomu zákroku musely zde být svědkem), ruku taky nepodal. Ona si ho spravedlnost najde sama za ty roky co nejenom tady u nás předvedl - říká se jim Boží mlýny a ty jednou domelou i u něj.

Zavěrem, TRENÉŘI, KABINO - myslím, že to byl dobrý rok, že vás to snad i bavilo a stejně naopak nás. Že by důkazem bylo bezmála 2500 lidí včera v hledišti? ROZHODNĚ!!!

Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele