Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Fan-ZR fan@zr | ZR | 17.12.2017, 22:22 Nick | Datum | Reagovat
I já se přidám s názorem. I já jsem viděl výkon v Numburku a proti Pejru to bylo to samé ..
Ze začátku sezony asi kluci byli víc natěšení ale hráli super hokej! Rychlost, střelba, důraz .. Na 4 lajny jsme soupeře vyšťavili a dohráli to s přehledem.
Poslední 2 zápasy mi přišli bez zápalu a hledání se .. Nikdo nejde do těla, nikdo nevystřelí (hlavně beci) jediný co to zkouší je Hort. Přitom máme hráče co střelu mají .. Přesilovka 4:3 a hrajeme na počet nahrávek než na gol (bylo to jako bago na tréninku). Ani jedna střela a to tam jsou střelci jako Štěpa, Lojza a Střechyč. Opravdu mi to přislo, jako by jsme ten gól dát nechtěli. Kdyby jsme hráli od začátku, tak jak posledních 5 min. asi není co řešit.
Ano kritika je ale asi proto, že lidi ví a viděli už na co ten tým má .. není to kritika jednotlivce nebo lajny. Kdyby se střílelo byli tyčky smůla nebo cokoliv ok stane se .. ale přístup lidi poznají. O to víc mě mrzí, že hrál Brod s Táborem kde jsme se mohli ještě víc dotáhnout na Tábor a uskočit Kolínu a MB.
   Corvin LR.Kral.Z@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 17.12.2017, 21:51 Nick | Datum | Reagovat
V sobotu to byla teda velká bída. Prohrát se může,ale i já mám pocit, že to nebylo o tom že by nám to nelepilo a chybělo štěstí. My jsme prostě byli horší a Pelhřimov nás celkem motal. Na druhou stranu během sezony takový zápas přijít může. Výsledky si myslím nemáme špatný, ale tak nějak ten herní projev není ono. Myslím, že máme tým který by mohl předvádět lepší hokej. Už jsme dostali 2 facky (MB,HB) tak snad tahle třetí už bude poslední.
Věřím, že tahle sezona bude nakonec úspěšná.
   miq73 a@a | SKLH | 17.12.2017, 14:28 Nick | Datum | Reagovat
TO: fan4zr
Tak ty jsi se tedy opravdu rozepsal! Na drtivou většinu poznatků ve tvém článku nezbývá, než souhlasit.

Já mám snad i pocit, že obránci od těch útočníků dostávají čočku, aby nestříleli, ale hledali je a oni to mohli dávat do prázdné (druholigová klasika). Jinak vůbec nerozumím proč obrana nestřílí a pořád, někde někoho někdo hledá.

A včera se opět potvrdilo, že není slabého soupeře a pokud se nebude o výsledek rvát, třeba i za cenu férové bitky (viz hráči MB), nebudeme stát před golmanem kde to nejvíc bolí, těžko budeme vyhrávat!
Ona ta herní pohoda chyběla i v Nymburku....kdo tam byl, ví o čem píšu.
Konstruktivní kritika je v pořádku, přeci si nebude hrát, na to, že se vlastně nic neděje...

V Písku za 3....MB i Kolin se na nás dotahují!

SKLH olééé!
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 17.12.2017, 12:31 Nick | Datum | Reagovat
Martine, ty mě znáš osobně a víš, že sice občas remcám, ale že taky umím pochválit, že hokej mám rád, chodím na něj poměrně dlouhou dobu a něco už jsem na tom našem i jiných zimních stadionech v souvislosti s naším klubem za tu dobu viděl a prožil. Víš, že se často i v návalu emocí snažím být objektivní (i když skoro nikdy mi to nejde), proto jsem si hodnocení toho včerejšího zápasu nechal až na dnešek, s trochu chladnější hlavou.
Bohužel nemohu ani s tím nočním vychladnutím dnes jinak, než se v podstatě ztotožnit s tím co napsal "Žďárák88". Jediné s čím se nechci ztotožnit je náznak, že by snad mohlo jít o úmysl a "vylepšení si Vánoc" sázkou proti vlastnímu týmu v sázkovce. Napadne toto sice asi každého při prohře s outsiderem soutěže, ale tomu bych nechtěl věřit a včerejší závěr zápasu na ledě nevypadal na to, že by hráči byli smíření s porážkou.
Nicméně pokud bych hodnotil včerejší zápas včera, byl bych býval ještě kritičtější. Za posledních 5 minut zápas proti soupeři, který cítí šanci a hraje to srdcem, už neotočíš. A Pelhřimov to hrál srdcem, naši zpočátku jako profesoři a s velkým podceněním soupeře. Potom jako, "že se nic neděje, ono to nějak půjde" a nakonec jsme dohrávali v křeči a ve zděšení, protože "kur*a, ono to už asi nepůde"!
Ti mladíci z Jihlavy v dresu Medvědů nám ale uměli pořádně zamotat hlavy a celkově Pejr hodně zvedli. A my přece víme, že v zápasech s Pejrem nikdy není favorit. Oni nehrají špatně dopředu, i když v rozporu s tím se každou sezónu potácejí na chvostu tabulky. Nebudu se pouštět do nějakého sáhodlouhého rozboru, stejně tomu nerozumím, ale včera to prostě stálo za [censored], nelíbilo se mi to.
S tou kvalitou co máme a s těmi ambicemi, které máme, musíme předposlednímu mančaftu v tabulce nasázet v první třetině 4:0 a pak si to v klidu dohrát a ne tohleto.
Rozhodčí byl [censored], ale prohráli jsme si to sami laxním vstupem do začátku i přístupem v dalším průběhu zápasu, kdy jsme si asi mysleli, že to půjde samo. Takže takhle prosím ne, takový výkon se mi vážně nelíbil a ač to téměř nikdy nedělám, bohužel jsem včera byl mezi těmi, kteří to do úplného hořkého konce nevydrželi.....
Nemůžu říct, že to naši doslova odklouzali, myslím, že nasazení i bojovnost tam byla, jenže na to se nikdo po takovémhle výsledku s takovýmhle soupeřem neptá a nikdo to nebude brát v potaz.
Od takového zápasu je prostě očekáváno vítězství za 3 body, nic jiného. Jakkoli, klidně i kdyby to byla holomajzna, to by taky za týden nikdo nevěděl a neřešil. Ale byly by 3 body a "pro ty 3 body" si včera lidi na zimák přišli. Ne pro nejkrásnější hokejový zážitek na světě, ale pro vítězství. Jakékoli. Hráči se zkrátka měli lépe připravit, koncentrovat, sežrat klidně led, ale máme-li kvalitu i ambice na to, hrát čelo ligy nebo chceme-li alespoň nakouknout do kvalifikace o WSM, tak proste takovéto zápasy musíme vyhrávat. Máte zkrátka náročný fanoušky a ti chtějí kvalitní výkony a výsledky, tak to prostě je. Takhle to vidím já.....
Smajlík

P.S. Kluci, STŘÍLEJTE, soupeř si tam ty puky sám nezaveze. Bez střely nebude gólů, ta přesilovka 4 na3 v závěru, kdy se dala ještě vykřesat jiskra naděje na obrat, to bylo něco strašnýho!!!!! Přitom Lojza má ránu, že by toho golmana vystřelil až do bufetu, kdyby se do toho trochu opřel.....

P.P.S. Chápu, že s chválou lidi víc šetří, s úspěchy se jaksi víc počítá a kritika se vždycky píše rychleji, na druhou stranu i s tímhle musí kluci trochu počítat (obzvlášť když takhle doma prohrají s předposledním týmem tabulky) a takovýhle tlak ustát. Proti tomu jako třeba dostávají od fanoušků čočku broďáci po nevydařeném zápase (a to hrají celou sezónu na špici a jsou top týmem téhle skupiny), je to, co se odehrává tady, jen takové malé popíchnutí, žádná kritika.
Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele