Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   tomiczech t.r@s.c | SKLH OLE | 24.10.2017, 19:25 Nick | Datum | Reagovat
ja nemam co dodat vse uz bylo receno
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 24.10.2017, 14:54 Nick | Datum | Reagovat
TO: miq73 , Corvin

Souhlasím s vámi. Prvních pět zápasů jsme hráli dobře odzadu a proto jsme měli minimum obdržených gólů. Pak přišla nakládačka od Budějovic a od té doby je to vzadu nic moc .. Co se týče beků, chce to opravdu přidat v důrazu a střelbě. V přesilovkách hodně málo střílíme, hlavně Lojek by za to mohl vzít. A pokud mají nacvičený signál na Štěpu ať jde střílet do 2 přesilové pětky.
Další věc jsou buly , kterých vyhráváme málo. Při přesilovce první lajny bych poslal na buly místo Vítka radši Štěpu, ten co si pamatuji hodně vyhrával.

Ale jinak tým sílu má a já věřím, že se brzy probudí další střelci. Smajlík Smajlík Smajlík
   miq73 a@a | SKLH Žďár | 24.10.2017, 11:07 Nick | Datum | Reagovat
Já po první čtvrtině vidím veskrze pozitiva.
1. Zapracování mladých do Áčka. Je jasné, že občas budou chybovat, ale je to jejich první sezona... a kde se to mají naučit. Kvalitu odvádí Pytlík a Poizl, ostatní musí máknout a ono to půjde taky, hlavně v té obraně musí kluci sakra zesílit, jinak je tam omelou a bude.
2. Start do sezony: Ruku na srdce, kdo to čekal... sice zde nějaká proklamace byla před sezonou, ale víme jak to bylo loni a předloni.
3. Golmani. Milda předvádí kvalitu. U Slámiče to je těžký, v MB ho kluci nechali vykoupat....to nikomu nepřidá. Ale myslím, že je důležité mít jasnou jedničku...
4.Útok....díky za Štepu, už jsem to psal minule, že po odchodu Kaňky bude těžké najít nějakého střelce. Některým klukům to nelepí, ale dávají do toho srdce a věřím, že to zlomí....chleba se bude lámat po vánocích.

Co pokulhává je obrana, respektive obranná hra. Souhlasím s níže napsaným, že někteří hrají pod svoje možnosti. Bohužel najít schopného obránce, který zde bude za mrzký peníz, není snadné...ale vedení dělá co může, přivedlo Lojka, Beneše...musí přidat Staněk a Kolda ... no a Smejky...pokud to má s těma očima fakt na levačku, tak asi ...... Jak bude sezona postupovat, tak ta hra bude rychlejší a ty chyby budou markantnější.

Celkový herní projev se mě, až na výjimky líbí. Hrajeme na 4 lajny a většinou všechny přebruslíme. Musíme být více produktivní a v obranné hře přidat jak u mantinelu, tak hlavně před golmanem.

SKLH olééé! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele