Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Žďárák88 a.a@com | zr | 23.10.2017, 11:02 Nick | Datum | Reagovat
Corvin: ano, většinou souhlas. Mimo prvního útoku se ostatní dost hledají. Kuzma s Vítkem těží z bázně soupeřů ze Štěpánka. Většinou s ním jezdí dva, jeden mu visí na zádech a protože ho Štěpánek uveze i s pukem rozhodčí to ani nepíská. Vítek a Kuzma mají tedy daleko víc prostoru. Střecha a i Jícha jsou trochu zastrčení do útoků, které nejsou moc gólově efektivní. Velmi se mi líbí Pytlík, jeho bojovnost je příkladem pro ostatní.
V obraně je moc oken a chyb dozadu, ale i třeba v přesilovkách nic moc. Hlavně Lojek se svou střelou a silou je silně za možnostmi. I když to má u sudích těžké. Teď s Budějovicemi regulérně sundal trpaslíka co jel s hlavou dole a dostal dvě minuty....
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele