Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   MartinZR .@x | SKLH | 27.09.2016, 08:27 Nick | Datum | Reagovat
TO: fan4zr
Ano diskusní fórum je tu od diskutování. Nikdo nikoho neumlčuje a fórum na našich stránkách je už dnes jedno z mála, navíc prakticky bez jakýchkoli omezení, takže vyjadřování názorů není nijak bráněno. A je to naprosto v pořádku, kritika je potřebná a po takovém zápase i zcela pochopitelná. Na druhou stranu by si měl každý uvědomit, že když zde svůj názor prezentuje, může se stát, že někdo jiný s ním nebude souhlasit a dá mu to svým komentářem najevo a to je nutné také respektovat. A že by se tu muselo jen chválit? Určitě ne ani jsem si nevšimnul, že by se tu nějak výrazně chválilo. Když se daří a všechno šlape, je tu ticho po pěšině a komentáře se objeví jen sporadicky, ovšem jak to zaskřípe, je tu hned živo. Ale i to je vcelku pochopitelné...
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 27.09.2016, 00:11 Nick | Datum | Reagovat
TO: zdenySKLH
Ze všeho co jsem napsal sis vytáhl jednu jedinou větu a toho se držíš. Bereš si to příliš osobně, a za druhé je to ten nejsnazší způsob jak získat rychle podporu ostatních a kritiku tím umlčet nebo přímo zostudit. "Diskuzní fórum" je od slova diskutovat. Ale je to zde vůbec možno? Není to zakázáno? Diskutovat. Urážel jsem snad někoho? Musí se zde jen chválit?
Hele, já už se zase dostávám jinam než chci.
Zkrátka....mně připadalo absurdní pět oslavné chorály v takové chvíli a napsal jsem to.
To je všechno. Každej jsme jinej a každej to cítí jinak. Je to věc názoru. Já to cítil takhle, ty jinak. Z mé strany to rozhodně nebyla kritika toho, že se fandí když se prohrává. Naopak. Zapomeň na to, vyjádřil jsem se neobratně. Už to nehodlám dál řešit.......
Zároveň se tímto omlouvám každému, kdo se cítí být tím co jsem napsal dotčený.
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele