Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   MartinZR SKLH | 20.12.2016, 00:36 Nick | Datum | Reagovat
Pane Křehlíku, úroveň vaší patologické závisti až nenávisti snad už dosáhla vrcholu. Snažíte se vytrvale, šíříte pomluvy, poštváváte rodiče proti klubu a proti trenérům, obviňujete klub z korupce, lžete a vymýšlíte si, vystupujete pod různými jmény, anonymy a pseudonymy (tím nemyslím jen Lucii, ke které jste se „hrdinně“ přiznal poté, když to „prasklo“) a nyní jste se vrhnul na naše fanoušky. Pokusím se reagovat pokud možno co nejstručněji, jak to půjde a hlavně naposledy.

Nikdo z hráčů, kteří mají odpovídající přístup k tréninku, zodpovědnost, pracovitost a kvalitu se nemusí obávat, že by si ve Žďáře nezahrál. A právě pro tyto hráče chceme, aby zde byla extraliga dorostu, protože chceme podmínky přizpůsobovat těm nejlepším, aby zde právě oni mohli hrát a nemuseli ze Žďáru odcházet do jiných klubů (není možné to dělat obráceně, aby se ti nejlepší přizpůsobovali těm nejhorším). Zkuste říct třeba v Kometě, že by neměli hrát extraligu, protože mají v týmu jen pět Brňáků… Že se z juniorů nedostává moc hráčů do „A“ je právě tím, že ti, kteří na to měli, již v dorostu museli odejít, jelikož tady pro ně tehdy nebyla odpovídající soutěž. Takže ti naši odchovanci, kteří se nyní v „A“ prosazují (např. Gregar, Beneš, M.Vítek, D.Vítek, Půža…), prošli mládežnickými extraligami v jiných klubech. To je další důvod, proč chceme, aby byla extraliga ve Žďáře a je dost pravděpodobné, že v příští sezóně budou někteří hráči staršího dorostu nastupovat i v „A“ mužstvu.

To jsou ale věci, které vy nikdy nepochopíte a hlavně chápat nechcete. Nebudu s vámi polemizovat, kdo, kdy, kde kolik procent odtrénoval, odehrál atd., to je čistě věc trenérů a ti moc dobře ví, kdo jak trénuje, protože všichni hráči trénují a hrají zápasy denně pod vedením trenérů SKLH a je to plně jejich odpovědnost. Nebudu vám vysvětlovat, že získávání a výchova nových trenérů a zvyšování jejich kvalifikace je běh na dlouhou trať a že se nám to přesto postupně daří a všichni naši trenéři splňují potřebné kvalifikační předpoklady. Nebudu vám vyvracet vaše pomluvy, že mládež vedení klubu nezajímá, i když mě to hluboce uráží, protože je to neskutečná lež. Stačí vidět zkvalitňující se a rozšiřující se trenérský tým, technické a materiálové zázemí, moderní tréninkové pomůcky, střílna, pukomet…

Stejně jako lžete, že vašeho syna trenéři donutili odejít a dokonce se po něm „vozili“. Opak je pravdou, to vy jste jej už delší dobu vozil po různých klubech a nabízel, to vy jste opakovaně chodil za Nečasem a Sobotkou a chtěl se radit, jestli Pardubice, Hradec, Brod a nevím co ještě. Dokonce takovým způsobem, že jste bez svolení trenéra místo tréninku ve Žďáře, se synem odjížděl nabízet ho do jiných klubů, kam jste ho sám „objednal“ (aniž by ho odtud zvali). Dokonce sám váš syn dnes (včera) panu Nečasovi osobně potvrdil, že necítil žádný tlak ani nápadný ani nenápadný a že určitě neodcházel kvůli němu. Zeptejte se ho, jestli mu tady někdo z trenérů nebo z vedení někdy nějak ublížil. Nyní ho zřejmě nenápadně nutí k odchodu i v Brodě, když ho teď pro změnu nabízíte do Třebíče. V Brodě už vás nemohou vystát a v Třebíči se vaší akcí „Kulový blesk“ dobře baví. Ještě chvíli se budete takto snažit a kvůli vám nebudou chtít kluka vůbec nikde, protože nikdo nestojí o problémy s otcem chronickým potížistou.

K další vaší nehoráznosti ohledně Báry Machalové vám mohu říct, že ta měla možnost tady hrát extraligu mladšího dorostu, ale podmínkou bylo, že se bude plně věnovat hokeji a bude absolvovat přípravu a tréninky ve stejném rozsahu jako ostatní. To neakceptovala a na úkor hokeje se chce věnovat také házené. To není žádná výčitka vůči ní. Házenou má asi ráda a nechce se jí vzdát, to je v pořádku, ale bylo to její rozhodnutí a nikdo ji odtud nevyháněl. Naopak Martin Sobotka se jí snažil ještě zajistit možnost alespoň dorostenecké ligy v Třebíči, ale narazilo to i tam na stejný problém. V tomhle věku už dělat dva sporty na vrcholové úrovni prostě nejde.

Současné vedení má svoji filozofii a svoji koncepci a dělá svou práci tak, jak nejlépe umí. A za to, jak se mu to daří, zodpovídá svým členům (mezi které vy už vlastně ani nepatříte, takže vám do toho prakticky ani nic není). A jaký to má vývoj za posledních deset let, co klub řídí současné vedení, nechť každý posoudí sám. V souvislosti s vámi je mi pouze líto vašeho syna, protože svoji zaslepeností, uraženou ješitností a závistí ničíte šikovného a talentovaného kluka, ze kterého mohl být dobrý hokejista.

Celé vaše vystupování je snůška lží, výmyslů, polopravd a pomluv. Ale budiž, pokud se tím nějak ukájíte, nebo si něco dokazujete, je to vaše věc, ale já už nehodlám ztrácet čas naprosto zbytečnou diskusí s vámi. Mám na práci spoustu důležitějších věcí, než vyvracet vaše lži. Nenecháme se očerňovat a budeme se věnovat práci pro hokej, pro naše děti a naše členy, kteří jsou hrdí na svůj klub, pro naše fanoušky, partnery a pro ty, kteří nám úspěch přejí a s vámi už ztrácet čas nebudeme. Proto tímto TUTO DISKUZI KONČÍM.
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele