Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   MartinZR .@x | SKLH | 26.10.2016, 11:29 Nick | Datum | Reagovat
Nabízím dvě volná místa v autě dnes do MB. Odjezd v 16:00 ze ZR (přes Jihlavu). Zájemci pište nebo volejte na 736 614 139.
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 26.10.2016, 00:04 Nick | Datum | Reagovat
V sobotu mi výkon nepřišel, tak špatný jak tady píšete .. 3 tř. byla jednoznačně pro nás. Největší slabina letos opět to, že obránci nevystřelí .. Nevím jestli je to v nich nebo jim trenér nařídil radši nahrát útočníkovi .. ale to ,že při přesilovce 5/3 ani nevystřelíme a opět jen nahráváme dokud nám to soupeř nesebere , to je už na pováženou ..
Ne a ne tam něco padnout, pak do toho flákne Gregy a i když asi se štěstím ale padlo to tam .. a člověk si pak říká jak málo stačí ..

Tak zítra z MB 3 body !!!
Smajlík Smajlík Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele