Partnerem SKLH se stal MAXI-TIP. Pomoci mohou i fanoušci

Zveřejněno 28.06.2018 | mk
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Vedení SKLH ve středu uzavřelo smlouvu se sázkovou kanceláří Maxi-Tip. Jak moc bude vzájemná spolupráce efektivní a přínosná pro klub, mohou ovlivnit samotní příznivci Plamenů. Vedení klubu spoléhá na loajalitu svých fanoušků a věří, že jim takto pomohou, obzvláště, když je to nic nestojí a naopak ještě získají.

Registrací u Maxi-Tipu přes odkaz na klubových stránkách může každý zvýšit podporu SKLH a zároveň získat dvousetkorunový bonus, díky kterému si všichni mohou třeba jen tak zkusit vsadit a to naprosto bez jakéhokoli rizika. K dispozici má každý také přehlednou aplikaci pro mobilní telefon.

Registrace je velmi jednoduchá, stačí kliknout na banner dole na konci tohoto článku a vyplnit registrační formulář. Následně se provede fyzické ověření registrace, což je povinnost ze zákona. K ověření je možné zajít (po domluvě na tel: 737 195 897 – mimo hokejovou sezónu nemá prodejna pevnou otevírací dobu) do hokejové prodejny SobiSport na zimním stadionu. Pokud se vám nechce nikam chodit, je možné objednat si přímo domů nebo do práce kurýra, kterého k vám Maxi-Tip vyšle a ověření registrace provede.

Výhodou a důvodem, proč by se měli příznivci klubu takto zaregistrovat je nejen podpora Plamenů a finanční pomoc, kterou to přinese, ale třeba také již zmíněný bonus 200,- Kč, který bude připsán hned po ověření na účet každého, kdo se přes klubový web zaregistruje. Ty, kteří skutečně sází, ať už příležitostně či pravidelně, bude určitě zajímat, že Maxi-Tip nabízí nejvyšší kurzy na českém trhu, kde působí již dvacet let.

A tak dlouho neváhejte, zaregistrujte se ZDE a můžete si vsadit ještě na finálové zápasy MS ve fotbale.