MLÁDEŽ: Víkendové výsledky mladých Plamenů

Zveřejněno 03.12.2012 | ok
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – První prosincový víkend přinesl další mládežnické zápasy. Junioři přivítali na svém ledě v derby Havlíčkův Brod. Starší dorost bojoval až do posledních minut o vítězství v Milevsku a o kategorii mladší Plameny vycestovaly do Kolína. Obě žákovské kategorie sehrály svoje souboje doma proti Ledči nad Sázavou.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

JUNIOŘI

Juniory čekal důležitý souboj o páté místo s Havlíčkovým Brodem. Do derby Plameny nevstoupily vůbec dobře a už po 13 minutách prohrávaly 0:3. Žďárští se však zvedli a do konce třetiny ještě stačili snížit díky brance Jiřího Staňka na rozdíl dvou gólů. Ve druhé části ale Rebelové Žďáru odskočili už na 4 brankový náskok. Poslední branku utkání, která jen kosmeticky upravila skóre vstřelil Jan Štěrba.

18.kolo, neděle 2.12.2012
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Rebel Havlíčkův Brod 2:5 (1:3,1:2,0:0)
Branky a nahrávky: 19. Staněk (Čejka), 40. Štěrba (Staněk) – 9. Kříž (Chlubna), 12. Pecen (Zdražil, Kubát), 13. Žemlička (Novák), 27. Jelínek (Pecen), 35. Jelínek (Hynek)

STARŠÍ DOROST

Čtvrtý Starší dorost zajížděl na led osmého Milevska, ale nečekal je vůbec lehký úkol. Po první třetině sice šly Plameny do kabiny s dvoubrankovým vedením 2:0, které jim vydrželo i po druhé siréně, ale domácí hráči dvěma brankami dokázali do 53 minuty vyrovnat. Všechny tři body Plamenům vystřelil symbolicky tři minuty před koncem Dominik Skotar. Vítězství starší dorostence stále udržuje na skvělém čtvrtém místě.

HC Milevsko 2010 - SKLH Žďár nad Sázavou 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 9. Prchal (Pazourek), 10. Petrů, 57. Skotar (Pazourek, Kittler) - 42. Duchoň (Mácha, Hanzlík), 53. Nevolný

MLADŠÍ DOROST

Mladší dorostenci stále jako lídři tabulky zavítali na led Kolínských Kozlů. Domácí se nacházejí na šestém místě a tak je nečekal jednoduchý úkol. Zápas podle toho také vypadal a díky vítězství v první a třetí třetině si Plameny do Žďáru přivezly tři body.

16.kolo, neděle 2.12.2012
TJ SC Kolín - SKLH Žďár nad Sázavou 3:5 (0:1 2:2 1:2)
Branky a nahrávky : Machala (Nečas), Nečas (Machala, Kaut), Macky (Nečas), Nečas, Šmída (Klíma)

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci doma přivítali Ledeč nad Sázavou a už od samého začátku bylo jasně vidět kdo je na ledě pánem. Mladé Plameny si s chutí zastřílely a brankostroj se zastavil až na číslici 17.

11.kolo, sobota 1.12.2012
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Ledeč nad Sázavou 17:7 (6:1, 8:1, 3:5)
Branky a nahrávky: 1.Nečas J. (Koudelka), 2.Šerejch, 13.Hromádka (Trejbal M., Nečas M.), 15.Křehlík (Nečas M.), 16.Machala, 19.Nečas M., 22.Trejbal M.(Křehlík, Hromádka), 22.Křehlík (Jirčík, Nečas M.), 23.Marek, 25.Koudelka (Brejcha), 26.Trejbal M., 29.Trejbal M., 30.Nečas M., 38.Nečas M., 52.Křehlík (Brejcha), 54.Koudelka, 60.Nečas M.(Pachl Z.)

MLADŠÍ ŽÁCI

Proti stejnému soupeři stáli i žáci mladší. Ovšem ti už si tak dobře nevedli a nakonec se jim bodovat nepodařilo.

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Ledeč nad Sázavou 3:7 (1:2, 2:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 13 Jindra (Malenovský), 22.Štola, 39. Jindra (Čermák).

Další informace ze žďárského mládežnického hokeje (výsledky, tabulky, sestavy…) najdete v sekci MLÁDEŽ, kde je rozcestník soutěží a články z této kategorie.