MLÁDEŽ: Konec vítězné série juniorů, suverénní víkend staršího dorostu

Zveřejněno 05.11.2012 | ok
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Dalším víkendem pokračovaly mládežnické soutěže. Juniorům skončila série pěti výher v řadě. Starší dorostenci nezaváhali. Nejmladší dorostenecká kategorie i přes porážku uhájila první místo. Starší i mladší žáci zajížděli na led Havlíčkova Brodu.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

JUNIOŘI

Junioři chtěli prodloužit sérii pěti výher v řadě, ale čekal je suverén letošního ročníku Hradec Králové, který do té doby ztratil pouze jeden bod. Po první třetině držely mladé Plameny krok, ovšem ve druhé už se ukázalo, kdo byl na ledě pánem.

Dobrou odpověď na ztracené body si junioři připravili v neděli na ledě Písku. Tým okolo kapitána Miroslava Jana odjížděl pouze s 11 hráči do pole. Tuto situaci však zvládli, když třetí třetinu vyhráli v poměru 0:4 a otočili tak vývoj utkání. Hattrickem a asistencí se zaskvěl Ondřej Čejka. Další dvě branky a dvě asistence si připsal Jakub Fúzik.

12. kolo, pátek 2.11.2012
SKLH Žďár nad Sázavou – Královští lvi Hradec Králové 1:7 (1:2,0:4,0:1)
Branky a nahrávky: 15 Bednář (Havel) – 8 Štědrý (Kováč, Šťastný), 20 Nedvídek (Kastner, Půlpán T.), 27 Kastner (Nedvídek, Půlpán T.), 31 Filip (Půlpán A.), 39 Šťastný (Půlpán A.), 39 Brida (Ropický), 46 Kováč (Brida, Šťastný)

13.kolo, neděle 4.11.2012
IHC Komterm Písek – SKLH Žďár nad Sázavou 2:5 (2:0,0:1,0:4)
Branky a nahrávky: 8 Radosta, 11 Homolka (Volf) – 33 Čejka (Fúzik), 44 Čejka (Fúzik, Bednář), 48 Čejka (Fúzik, Bednář), 57 Fúzik (Čejka), 60 Fúzik.

STARŠÍ DOROST

Starší dorostenci měli na programu dvě utkání. V tom prvním cestovali na led Kolína, který se krčí na předposledním místě. Svěřenci Zdeňka Kulíška si vedli podle očekávání a již po první třetině bylo o vítězi jasno.

V neděli přijela do Žďáru Chrudim, kterou jen těžko budeme hledat ve spodních patrech. Chrudim před nedělním utkání ztrácela na Plameny čtyři body. Díky exkluzivní druhé třetině domácí tým svůj náskok ještě o tři body navýšil.

12.kolo, pátek 2.11.2012

TJ SC Kolín – SKLH Žďár nad Sázavou 1:6 (1:5, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 12.Šafra (Bulíček) - 2.Hrala(Pospíchal), 6.Pazourek(Němec R.), 9.Němec R.(Pospíchal), 11.Němec R.(Pazourek,Mäki), 19.Skotar(Kittler,Machovec), 58.Vlček(Pazourek).

SKLH Žďár nad Sázavou – HC Chrudim 7:2 (1:1, 5:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 5.Koláček J. (Skotar,Kittler), 22.Kittler( Skotar), 27.Maki(Pazourek), 29.Pazourek(Vacek), 33.Pazourek (Maki), 37.Šmída (Půža),60.Šmída - 18.Haltuch (Bečev), 24.Šídlo(Koreček,Polák).

MLADŠÍ DOROST

Mladší dorost jako lídr tabulky přivítal na svém ledě „B“ tým Mountfieldu České Budějovice. Se soupeřem z jihu Čech neměly Plameny sebemenší problém a skóre se zastavilo až na číslici devět.

V neděli naopak Plameny cestovaly na jih Čech k souboji s Jindřichovým Hradcem. Žďárští mladíci byli favoritem, ale věci se měli nakonec jinak. Lídr ze Žďáru těsně podlehl Vajgaru, nicméně první příčku si nadále udržel a směle putuje za postupem do Extraligy.

10.kolo, čtvrtek 1.11.2012
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Mountfield České Budějovice B 9:0 (2:0 4:0 3:0)
Branky a nahrávky : Machovec (Švanda), Nedvěd (Srnský), Štefka (Němec), Jankovský, Nečas, Nečas (Kaut, Machala), Nečas (Kaut), Srnský (Nedvěd), Machala (Kaut, Nečas).

11. kolo, neděle 4.11.2012
KLH Vajgar Jindřichův Hradec – SKLH Žďár nad Sázavou 4:3 (2:1,1:2,1:0)
Branky a nahrávky: Kaut (Nečas), Trejbal (Nečas, Machala), Nečas.

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci putovali k derby do Havlíčkova Brodu. Čekal je nelehký úkol, nýbrž se domácí tým vyskytoval na druhé pozici tabulky. Mladé Plameny ač se snažily, výprasku se nevyhnuly.

8.kolo, sobota 3.11.2012
HC Rebel Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 11:3 (3:0,5:0,3:3)
Branky a nahrávky:45.Trejbal O.(Leskour), 48.Pachl Z.(Trejbal O.,Šerejch), 56.Koudelka(Trejbal O.).

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci také odjížděli směr Havlíčkův Brod k velmi důležitému utkání. Rebelové okupovali druhou příčku, žďárské Plameny příčku třetí. O všem rozhodovalo pouze skóre. Našim mladíkům se podařilo ve třetím dějství stáhnout dvoubrankové manko a získat alespoň bod za remízu.

HC Rebel Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 3:3 (0:0,2:0,1:3)
Branky a nahrávky:44.Trejbal M., 46.Hromádka, 51.Křehlík.