HBR - ZNS 6:1 - Poslední pětiminutovka rozhodla o debaklu Plamenů

PR, úterý 23.8.2022
BK Havl.Brod - SKLH Žďár nad Sázavou HBR - ZNS
BK Havl.Brod: Petržílka (30. Nedvěd) – Benák, R. Čermák, Kliment (A), Kerber, Krejčí, P. Grauer – Petržilka, Voříšek, Tecl (C) – Dušek, Moučka, Valášek – Šimek, Mlynář, Kopic (A) – Holenda, Košťál, Vacík.
SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sláma) – Půža, Macek, Hráček, Pražák, J. Čermák, J. Grauer, Kubica – Bureš (A), Wasserbauer (C), Gregar, Chlubna, Malenovský, Jícha, Štěpánek, Adam, Štola, Šerejch, Štorek, Kunstmüller.
Branky a nahrávky: 37. Mlynář, 49. Petržilka (Čermák, Voříšek), 56. Mlynář (Tecl, Holenda), 57. Valášek, 58. Mlynář (Dušek, Kopic), 59. Tecl (Mlynář, Šimek) – 32. Štola (Malenovský). Rozhodčí: Vít Stehlík – Vojtěch Kukeně, Petr Křivohlavý. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 220. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
Úterní derby bylo mezi havlíčkobrodskými Bruslaři a žďárskými Plameny po čtyřiceti minutách vyrovnané 1:1 a až třetí třetina přinesla rozuzlení o vítězi. Svěřenci Martina Sobotky nezvládli hlavně posledních pět minut utkání, ve kterých inkasovali celkem čtyři branky, a v přípravě si tak připisují další vysokou porážku. Výsledky sice nejsou v přípravě to nejdůležitější, ale možná už jsou nyní na řadě změny v kádru. Další utkání odehrají Plameny v úterý na ledě Hodonína.