Černý víkend pro mládež

Zveřejněno 14.01.2013 | ok
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Dva kruté výsledky pro juniory, bez bodu i starší dorost a žáci. To vše částečně svým vítězstvím zachránil mladší dorost.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

JUNIOŘI

Junioři měli na programu pátečního večera utkání v Kolíně. Na ledě třetího celku tabulky odolávali velkému tlaku a do třetí části šli aspoň s nějakou nadějí na bodový zisk, když prohrávali 0:2. Ovšem Kozlové ve třetí třetině přidali ještě tři branky a určili tak konečný výsledek 5:0.

23.kolo, pátek 11.1.2013
TJ SC Kolín - SKLH Žďár nad Sázavou 5:0 (2:0,0:0,3:0)
Branky a nahrávky:10 Herwig (Špringl), 17 Kočí (Zumr, Chaloupka), 44 Vágner (Šifta, Semihrad), 57 Šifta (Semihrad, Vágner), 58 Barták (Zumr)

V neděli čekal domácí Plameny další těžký úkol. Do Žďáru přijely Velké Popovice a s nimi dokázali junioři držet krok pouze první třetinu, nakonec ze zápasu vznikl debakl.

24.kolo, neděle 13.1.2013
SKLH Žďár nad Sázavou - TJ Slavoj Velké Popovice 3:11 (1:1,2:7,0:3)
Branky a nahrávky: 1 Štěrba (Škorpík), 31 Staněk (Vítek, Bednář), 40 Staněk (Peška) – 6 Řezáček (Mrva, Bursík), 22 Babický (Bícha), 23 Babický (Hynek), 25 Bícha, 26 Vilímek (Babický), 32 Bícha (Vencovský, Hynek), 38 Freisler (Hynek, Bícha), 39 Babický (Zach), 48 Bícha (Babický), 55 Bícha, 59 Hynek (Bícha)

STARŠÍ DOROST

Ani starší dorost svými výsledky neoslnil. V pátek přivítali Třebíč, která jim uštědřila podobnou lekci.

SKLH Žďár nad Sázavou - SK Horácká Slavia Třebíč 3:8 (2:2, 1:5, 0:1)
Branky a nahrávky: 11.Němec A.(Vlček), 12.Prchal(Skotar), 21.Skotar(Pazourek,Kittler) - 14.Juráň(Maštera,Kochánek), 16.Štěpánek(Mejzlík,Šimka), 23.Juráň(Maštera), 27.Juráň(Abrahám), 29.Michálek (TS), 33.Abrahám, 39.Kochánek(Štěpánek), 44.Abrahám(Jirák)

V neděli na ledě Znojma se starším dorostencům také nepovedlo bodovat. Rozhodla o tom vítězná první a třetí třetina Orlů.

HC JME Znojemští Orli - SKLH Žďár nad Sázavou 6:4 (1:0, 3:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 18.Hačecký(Švanda), 21.Indruch(Kruckovič,Lander), 25.Fruhwirt(Lander,Hloupý), 39.Indruch(Hačecký,Horák), 41.Fruhwirt(TS), 59.Lander - 23.Němec R.(Pazourek), 32.Macek(Prchal,Kittler), 38.Machovec(Skotar), 55.Pazourek(Němec R.)

MLADŠÍ DOROST

Mladé Plameny vycestovali k utkání do Českých Budějovic a trochu zachránili reputaci žďárské mládeže o tomto víkendu, když na jihu Čech zvítězili 8:3.

21.kolo, sobota 12.1.2013
HC České Budějovice - SKLH Žďár nad Sázavou 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: Havránek, Prchal (Nečas), Nečas (Havránek, Macky), Němec (Srnský), Kaut (Nečas), Nečas (Štefka), Machala, Kaut (Nečas, Klíma)

STARŠÍ ŽÁCI

2.kolo, sobota 12.1.2013
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Lvi Chotěboř 1:9 (1:2,0:4,0:3)
Branky a nahrávky: 10.Pintera (Nečas J.)

MLADŠÍ ŽÁCI

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Lvi Chotěboř 1:2 (1:0,0:1,0:1)

Branky a nahrávky: 19. Doležal

Další informace ze žďárského mládežnického hokeje (výsledky, tabulky, sestavy…) najdete v sekci MLÁDEŽ, kde je rozcestník soutěží a články z této kategorie.