Dostupné kategorie

V září 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123»
3.9.Permanentky v prodeji od úterýOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Příští středu již začíná ostrá sezona a od úterý 4.9. budou mít fanoušci možnost zakoupit si permanentky na sezonu 2018/2019, k dispozici budou i vstupenky TEN. Během letošní sezony odehrají Plameny na domácích Bouchalkách 19 utkání, což mírně navýšilo cenu o 50,- Kč. Kompletní ceny pro sezonu 2018/2019 naleznete v tomto článku.
3.9.Předposlední domácí přípravný zápas odehrají Plameny proti Ledním medvědům z PelhřimovaZNS - PEL 6:1, 0.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Již sedmý přípravný zápas sehrají Plameny zítra od 18:00 na žďárských Bouchalkách proti tradičnímu soupeři z Pelhřimova. Zápas s Ledními medvědy, se kterými s Plameny pravidelně potkávají ve skupině 2. ligy, bude navíc generálkou na úvod mistrovské sezóny, kterou žďárští hokejisté příští týden ve středu otevřou právě domácím zápasem proti Pelhřimovu.

4.9.Plameny splnily normu šesti gólů, odnesl to PelhřimovZNS - PEL 6:1, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny si připsaly další výhru v přípravě. Tentokrát se soupeřem, se kterým otevřou ligovou sezonu příští středu. Pelhřimov vzdoroval pouze dvě minuty, než si domácí hokejisté vytvořili dvoubrankový náskok. Žďárští postupně navyšovali vedení a útočné utkání s přehledem zvládli. Počtvrté v letošní přípravě Plameny vstřelily šest branek, připomíná to část loňské sezony, během které Plameny pravidelně sázely půltucet.

5.9.Druhý zápas ve dvou dnech čeká Plameny proti ŽihadlůmMBU - ZNS 2:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýT Ř E B Í Č - Žďárští hokejisté se letos podruhé v přípravě vydají do Třebíče. Tentokrát ne k souboji proti Horácké Slavii, ale proti Moravským Budějovicím, jímž tamní zimní stadion poskytuje každoročně do startu soutěže azyl. Druhý zápas ve dvou dnech bude pro svěřence Michala Konečného zkouškou.

5.9.Plameny otočily zápas proti Žihadlům a berou další výhruMBU - ZNS 2:3, 0.kolo | Ondřej KrásnýT Ř E B Í Č - Žďárští hokejisté první třetinu vyhráli, ovšem v té druhé byli úspěšnější domácí. Moravské Budějovice se dostaly do vedení dvě sekundy před koncem druhé třetiny. V té třetí ale dokázal vyrovnat Lukáš Jícha a díky velké produktivitě během nájezdů se Plameny mohly radovat z další výhry během přípravy.

6.9.Junioři i dorost vstupují do extraligové sezonyOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Již tento víkend odstartuje extraligová sezona jak pro juniorku, tak pro dorost. Po reorganizací soutěží má Žďár nad Sázavou obě nejvyšší mládežnické soutěže. Zatímco junioři mají ambice i na postup do play-off, dorostence čeká těžký boj o přežití. Jak se k sezoně staví hlavní trenéři obou kategorií Jaromír Pytlík a Martin Nečas, se dočtete v článku.

7.9.Generálka! Plameny vyzvou v odvetě na Bouchalkách ŽihadlaZNS - MBU 3:4, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Hokejisté Ždáru nad Sázavou mají před sebou už pouze poslední prověrku před ostrým startem soutěže. První díl letošní sezony napíše ve středu Pelhřimov, ještě předtím se ale dnes ve večerních hodinách setkají Plameny v odvetě s Moravskými Budějovicemi. Oba celky se tento týden již jednou setkaly.

7.9.Plameny dotáhly manko, ale na nájezdy se Žihadly prohrályZNS - MBU 3:4, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Generálka na druholigovou soutěž proběhla víceméně v přátelském tempu. Oba týmy předváděly velice útočný hokej. Do vedení se dostali žďárští hokejisté, ovšem Žihadla se díky povedené druhé třetině dostala do vedení. Krátce po začátku třetí třetiny Plameny znovu vyrovnaly. Utkání poté dospělo až do nájezdů, které ovládly hosté.

7.9.Junioři zahájili sezónu výhrou, Olomouc porazili 6:1ZNS - OLO 6:2, 1.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští junioři dnes odehráli na Bouchalkách úvodní utkání letošní sezóny. Na domácím ledě se představili proti celku z Olomouce a před fanoušky se předvedli v tom nejlepším světle, když soupeře porazili v poměru 6:1 a připsali si tím první body do tabulky.
8.9.Proběhlo tradiční malování ledu, má dvě novinkyOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Od sobotního brzkého rána probíhalo na zimním stadionu lajnování a malování ledu. Kromě čar, kruhů, brankovišť a bodů pro vhazování se opět malovalo na středovém kruhu velké logo Plamenů. Pro letošní jubilejní 80. sezonu bude zdobit led žďárských Bouchalek i logo vytvořené k tomuto výročí a zároveň se do středního pásma namalovalo již zlidovělé heslo "hoříme hokejem".
8.9.Dorost na úvod v Mladé Boleslavi neuspěl, ani v nadstavbě MBL - ZNS 10:1, 1.kolo | Ondřej Krásný, Jitka ČechováM L A D Á  B O L E S L A V — První kolo extraligy dorostu žďárským hokejistům vůbec nevyšlo. Již v desáté minutě prohrávali o tři branky a ačkoliv dokázali vstřelit snižující branku, tak kanonáda Mladé Boleslavi pokračovala dále. Plameny nezískaly ani bod v nadstavbě, ve které hrály přesilovou hru pět na tři.

9.9.Odveta vyšla vítězně pro Olomouc, i v nadstavběOLO - ZNS 6:2, 2.kolo | Zuzana Spurná, okO L O M O U C - Juniorka vyrazila na odvetu prvního kola letošní sezony extraligy juniorů do Olomouce. Po jasné výhře na domácím ledě ale Kohouti opláceli stejnou mincí. Navíc získali v nájezdech bonusový bod, tudíž z dvojzápasu vyšla Olomouc nakonec o něco lépe. Plamenům se na Hanácku nevydařila první třetina.

10.9.Rodiče a děti zbystřete! Začíná nábor mladých Plamenů! Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu "já chci hrát hokej", teď je k tomu ta nejlepší možnost! Od soboty 15.září totiž startuje nábor nových Plamenů. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase! Pojď hrát hokej!

10.9.Sezona je dlouhá, ale máme kam sáhnout, říká před ligovým startem Michal KonečnýOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Žďárští hokejisté mají poslední dva dny na přípravu pro novou sezonu. Ve středu totiž odstartuje druhá hokejová liga domácím zápasem s Pelhřimovem. Michal Konečný je s přípravou spokojený a věří, že je tým dostatečně připraven, aby i v letošní sezoně převažovali úspěchy.

11.9.První kolo nové sezóny odstartují Plameny doma. Na Bouchalky přijede PelhřimovZNS - PEL 6:2, 1.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Nová sezóna 2018/2019 klepe na dveře a Plameny se v ní hned v prvním kole představí na domácím ledě. Dorazí tradiční soupeř z Vysočiny a to Lední Medvědi z Pelhřimova. Zápas začíná od 18:00 na Bouchalkách.

12.9.Plameny znovu nastřílely šest branek, odnesl to PelhřimovZNS - PEL 6:2, 1.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - První utkání bylo na první pohled první utkání. Plameny trochu svazovala nervozita a minimálně první polovina utkání byla z domácí strany rozpačitá a odpovídal tomu i výsledek. Žďárští hokejisté ale potom zabrali, získali na aktivitě a odměnou jim byla vysoká výhra.

13.9.Párkrát mě to trefilo a pak se chytalo dobře, popisuje úvodní zápas Jiří SlámaZNS - PEL 6:2, 1.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Do nové sezony vstoupili žďárští hokejisté výborně. A ačkoliv byl výsledný rozdíl ve skóre vysoký, týmu v průběhu zápasu pomáhal jistým výkonem Jiří Sláma. Jak sám přiznává v našem rozhovoru, je pro něj příjemné, že cítí důvěru a je jasnou jedničkou Plamenů.

13.9.Dorost s Motorem prohrál, ale získal bod v nadstavběZNS - CEB 4:7, 2.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Dorost ve druhém kolem extraligy se dočkal prvního cenného bodu v letošní sezoně. Dnes dlouho Motoru odolával a pral se o bod, který mohl přijít i v základní hrací době. Definitivní konec nadějím dal až závěr. V nové nadstavbě vystřelil bod Žďáru Michael Procházka.

13.9.Kometa si odvezla tři body, juniorka má aspoň bod z nadstavbyZNS - KBG 2:5, 3.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Do konce druhé třetiny to bylo pořádné drama. Byl to zápas té nejvyšší juniorské kvality, nicméně většinu bodů si odvezla brněnská Kometa. Ta o vítězství rozhodla ve druhé polovině druhé třetiny, kdy třemi rychlými direkty složila Plameny. Ty se mohou těšit alespoň z bodu po nájezdech.

14.9.Žďár navštívil Slavomír Lener. Je to hokejové město, říká mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Nepřehlédnutelné úspěchy mnoha žďárských odchovanců i celého klubu neunikly pozornosti nejvyšších hokejových míst. V úterý 11. září navštívil naše město svazový manažer odpovědný za rozvoj ledního hokeje Slavomír Lener. Ten navštívil nejen SKLH a zimní stadion, ale sešel se také s představiteli našeho města v čele se starostou Zdeňkem Navrátilem.