Dostupné kategorie

V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.9.Mladým Plamenům se o víkendu nedařilomkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – O uplynulém prodlouženém víkendu sehrály obě dorostenecké kategorie po dvou zápasech, junioři se stále na start své soutěže teprve připravují. Nejvíce sledované byly zápasy extraligového mladšího dorostu, který měl za soupeře „sousedy“ v tabulce, ale oba duely nakonec Sobotkovi svěřenci nezvládli. Ani starším dorostencům se příliš nevedlo a v pátek nejen, že poprvé prohráli, ale z Kolína si dovezli dvouciferný výprask. Náladu si trochu spravili až v neděli domácí výhrou nad Příbramí.

28.9.Obrat s Nymburkem přinesl dva bodyZNS - NYM 4:3, 5.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárským Plamenům dnes nevyšel vstup do utkání a po první třetině musely dotahovat dvoubrankové manko. To se jim v prostředním dějství sice podařilo smazat, ale vzápětí znovu inkasovali. V závěrečné části Žďárští vyrovnali a v prodloužení rozhodl o zisku dvou bodů pro SKLH Tomáš Střecha.

27.9.Na svatého Václava přijede NymburkZNS - NYM 4:3, 5.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Pondělní sváteční den přinese další kolo třetí nejvyšší hokejové soutěže a v jeho rámci přivítají Plameny na žďárských Bouchalkách NED Hockey Nymburk. Žďárským hokejistům se vydařil poslední domácí zápas, ve kterém porazili Bílinu. V sobotu pak přivezli z dalekého Děčína bod po prohře 3:2 v prodloužení. Naopak, soupeř ze středu Čech je zatím stále bez bodu a vy se přijďte podívat, zda tomu tak zůstane i po pondělním večeru.
26.9.Z Děčína s bodemDEC - ZNS 3:2, 4.kolo | mkD Ě Č Í N – Hokejisté žďárského SKLH dnes absolvovali cestu na západ republiky, aby se u Labe utkali s děčínskými Medvědy. Cesta to byla dlouhá, ale relativně úspěšná. Po téměř dvou třetinách bez branek, ve kterých přiváděli oba brankáři soupeře k zoufalství, šli Žďárští do vedení, aby v závěrečné dvacetiminutovce domácí otočili stav ve svůj prospěch. Ovšem jeden a půl minuty před koncem zařídil Petr Štěpánek vyrovnání a zajistil Plamenům bod. V následném prodloužení si však druhý bod připsali domácí Medvědi.

25.9.Dosáhnou Plameny třetího vítězství v řadě? V cestě stojí DěčínDEC - ZNS 3:2, 4.kolo | Martin Boček, OKŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Druhá liga pokračuje ve velkém tempu. V sobotu má na programu již své 4.kolo. Pro Plameny to znamená cestu až do dalekého Děčína. Žďár bude chtít navázat na úspěchy z posledních dvou zápasů a přivézt na Bouchalky 3 body. O motivaci mají postaráno i Medvědi, ti na svoji první výhru stále čekají.
24.9.Starší dorost bude chtít navázat na vítězství, mladší dorostence čeká víkend pravdyOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po minulém úspěšném víkendu budou chtít hokejisté staršího dorostu pokračovat ve vítězném tažení. Tento týden je čeká venku Kolín a v neděli doma Příbram. Mladší dorost čeká velice náročný víkend, jelikož je čeká souboj s Kometou Brno a hlavně v pondělí zápas, který může hodně napovědět, kdo zachrání extraligovou příslušnost s Havlíčkovým Brodem.

22.9.„Začali jsme hrát lehkovážně,“ přiznal Tomáš Střecha ZNS - BIL 6:3, 3.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu se ve žďárské hokejové aréně odehrál souboj Draků z Bíliny s domácím plamenným Žďárem. Přestože skóre vypovídá o jasné výhře Plamenů, ve skutečnosti zápas tak jednoznačný nebyl. Na komplikace a průběh zápasu jsme se zeptali hvězdy utkání a nováčka ve žďárském dresu Tomáše Střechy.

21.9.Starší dorost stoprocentní, mladší opět prohrál a junioři nedohráli Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tento víkend začali pro starší dorostence soutěžní zápasy. Ve své premiéře jak na venkovní tak na domácí půdě uspěli. Naopak mladší dorost opět nevstřelil ani branku a opět odešel poražen. Junioři v pátek po vzájemné potyčce obou střídaček zápas nedohráli.

19.9.Plameny přestřílely Draky z BílinyZNS - BIL 6:3, 3.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotní večer se nesl ve znamení třetího kola druhé ligy mužů. Plameny přivítaly na svém ledě Bílinu. O utkání rozhodla první třetina, v níž se Plameny trefily hned pětkrát do černého. Bílina sice ve zbytku utkání stáhla vysoký náskok domácích, ale na vyrovnání to zdaleka nestačilo. Žďár si bez problému pohlídal vedení a připsal si další tři body.

18.9.Plameny čeká další souboj s Draky. V sobotu přijede BílinaZNS - BIL 6:3, 3.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Druhá liga nabrala hned v úvodu vysoké obrátky a v sobotu má na programu již své třetí kolo. Na Bouchalky přijedou Draci ze severočeské Bíliny. Plameny budou chtít potvrdit středeční vítězství proti jiným Drakům na ledě Trutnova a získat první body také na domácím ledě.
17.9.Starší dorost začíná na ostro, mladší přivítá pardubické DynamoOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po dlouhé přípravě se konečně hokejisté žďárského staršího dorostu dočkají. Tento víkend jim začínají mistrovské zápasy. Další kolo extraligy si odbudou mladší dorostenci, kteří budou bojovat s nepříznivou sérií porážek. Na svůj první ligový zápas si budou muset počkat junioři až do října, ale čekání si zpříjemní přípravným zápasem s Bystřicí.

16.9.Plameny vezou z Trutnova první tři bodyTRU - ZNS 2:3, 2.kolo | mkT R U T N O V – Sobotkova družina dnes cestovala do Podkrkonoší k boji s Draky. V Trutnově svedly Plameny vyrovnaný a nervy drásající duel. V něm byli nakonec úspěšnější právě hosté z Vysočiny a díky vítězné brance Martina Gregara si odvážejí první tři body letošní sezóny. V kádru SKLH se dnes poprvé v mistrovském zápase objevila čerstvá defenzivní posila Adam Rašner, který si hned připsal úvodní branku a také mladící Procházka, Půža a Jícha.

15.9.Druhá liga pokračuje. Plameny se představí v TrutnověTRU - ZNS 2:3, 2.kolo | Jakub Janů, mkT R U T N O V – Ve středu pokračuje třetí nejvyšší hokejová soutěž druhým kolem a Plameny poprvé pocestují na stadion soupeře. Po prohraném úvodním zápase s mužstvem Klatov, budou chtít žďárští hokejisté napravit svoje zaváhání na ledě Trutnova, pro který liga teprve začíná.

AKTUALIZOVÁNO

13.9.Mladší dorost nevstřelil v Hradci ani branku a opět prohrálHKR - ZNS 3:0, 4.kolo | Ondřej KrásnýH R A D E C   K R Á L O V É - Po čtvrtečním debaklu od Sparty jeli mladší dorostenci Žďáru k utkání do Hradce Králové. Mladší dorost Mountfieldu se stal v loňském roce mistrem republiky a tak bylo zcela jasné, že na body budou Žďárští dosahovat velmi složitě. Po rychlé vedoucí brance si domácí po zbytek zápasu už výsledek hlídali a ještě dvakrát navýšili vedení. Plameny tak podruhé ve čtyřech zápasech nevstřelily ani branku.

12.9.Prokletí úvodních zápasů pokračuje. Plameny nestačily na KlatovyZNS - KLT 4:5, 1.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté dnes vstoupili do dalšího ročníku 2.ligy. Na úvod přivítali na Bouchalkách SHC Klatovy, které potvrdily výbornou formu z přípravy a zdá se, že z loňského outsidera se stává černý kůň soutěže. Plameny na kvalitně bruslícího a důrazného soupeře dvě třetiny nestačily a prohrávaly již o tři branky. Zlepšeným výkonem v závěrečné třetině duel sice dvěma brankami zdramatizovaly, ale na body to nestačilo. SKLH tak pokračuje v nelichotivé tradici prohraných úvodních zápasů, která trvá již šest let.

11.9.A je to tady... K prvnímu zápasu přijedou na Bouchalky KlatovyZNS - KLT 4:5, 1.kolo | Martin Boček, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Příprava končí, jedeme naostro. Přesně po půl roce se v sobotu vrátí na Bouchalky boje o druholigové vavříny. Novou sezónu 2015-2016 otevřou žďárské Plameny po čtyřech letech domácím zápasem. Na svém stadionu přivítají obrozený tým SHC Klatovy.

10.9.Partnerství SKLH a LYONESS pomůže jak klubu, tak jeho příznivcůmmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dne 2.9.2015 navázal žďárský hokejový klub spolupráci se společností Lyoness, a.s. Cílem tohoto spojenectví je jednak poskytnutí zajímavých nákupních výhod a slev pro příznivce Plamenů a zároveň z toho plynoucí finanční podpora klubu. Kartu plnou slev a výhod bude možné získat přímo na stadionu při sobotním premiérovém zápase Plamenů ve stánku Lyoness.
10.9.Sparta nadělila Plamenům desítkuZNS - SPA 1:10, 3.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Ve čtvrteční odpoledne sehráli mladší dorostenci další zápas. Tentokrát na ně čekala Sparta Praha. Hostující hráči si otevřeli na Bouchalkách střelnici a zastavili se až na čísle deset.

9.9.Žďár zakončil přípravu prohrou v Moravských BudějovicíchMBU - ZNS 3:0, 0.kolo | mkM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – Žďárští hokejisté dnes ukončili sérii přípravných utkání a do Moravských Budějovic, oproti očekávání, odcestovali ještě v neúplné sestavě bez Krupky, Kaňky, Střechy a Blažíčka, ale již s Adamem Rašnerem a Lukášem Jíchou. Generálka na sobotní ostrý start jim však nevyšla. Se Žihadly dokázali hosté držet bezbrankový stav první třetinu. Domácí pak třemi brankami, na které Plameny nedokázaly gólově reagovat, rozhodli o svém vítězství.

8.9.Generálka před sobotním ligovým startem. Plameny jedou do Moravských BudějovicMBU - ZNS 3:0, 0.kolo | Martin BočekM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – Poslední zápasovou prověrku před sobotním ostrým startem nového ročníku 2.ligy, odehrají ve středu žďárští hokejisté na ledě Moravských Budějovic.

Ilustrační foto: HC Moravské Budějovice 2005