Archiv

Dostupné kategorie

V srpnu 2021 vyšly tyto články:

31.8.Plameny zavítají do nedalekého Velkého MeziříčíVEL - ZNS 6:3, 0.kolo | RedakcePo poslední prohře v přestřelce na ledě Havlíčkova Brodu se Plameny opět představí na ledě soupeře, tentokrát v nedalekém Velkém Meziříčí. Podaří se svěřencům Martina Sobotky napravit poslední prohru a zvítězit na ledě rivala? Utkání startuje v 18:00.
31.8.VEL - ZNS 6:3 - Plameny po nevýrazném výkonu prohrály VEL - ZNS 6:3, 0.kolo | RedakceV úterním přípravném utkání zavítaly Plameny na led okresního rivala z Velkého Meziříčí. V první třetině sice měli naši hokejisté střeleckou převahu, ale do dvoubrankového vedení šli domácí. Stejný průběh pokračoval i ve druhé části, ale ani v té nenašli naši hokejisté recept na brankáře Judu, naopak domácí prostřelili Víta hned dvakrát a vedli již 4:0. V poslední třetině utkání se sice Plameny dokázaly již třikrát prosadit, ale samy opět dvakrát inkasovaly a do Žďáru tak odjely s prohrou. Ve čtvrtek zajíždí Plameny na led Tábora.
26.8.Plameny čeká odveta s Havlíčkovým BrodemHBR - ZNS 9:6, 0.kolo | RedakceJiž dnes čeká Plameny na ledě Havlíčkova Brodu další přátelské utkání. Svěřenci Martina Sobotky v přípravě zatím nepoznali hořkost porážky a určitě na tom nebudou chtít nic měnit ani proti Bruslařům. Bude pokračovat vítězná šňůra v přípravě i po derby? Utkání startuje v 18:00 v brodské Kotlině.
26.8.HBR - ZNS 9:6 - Plameny po divoké přestřelce poprvé padlyHBR - ZNS 9:6, 0.kolo | Redakce, Tomáš SochorBez osmi hráčů základní sestavy zajížděli svěřenci Martina Sobotky na led Havlíčkova Brodu, kde se sice šestkrát střelecky prosadili, ale ani to nestačilo na výhru. Bruslaři totiž rozvlnili síťku za brankářem Čápem hned devětkrát, a tak oplatili našim hokejistům porážku z prvního vzájemného utkání. Další utkání odehrají naši hokejisté v úterý na ledě Velkého Meziříčí.
24.8.Plameny míří do Brna. Uspějí i s nováčkem druhé ligy?KBB - ZNS 5:6, 0.kolo | RedakceJiž dnes zavítají naši hokejisté ke čtvrtému přátelské utkání do jihomoravské metropole, kde se v tamní Winning Group Areně utkají s místní HC Kometou Brno "B". Utkání startuje v 18:00.
24.8.KBB - ZNS 5:6 - Plameny zvládly divokou přestřelku s Kometou!KBB - ZNS 5:6, 0.kolo | Ondřej Krásný, foto: Ivo DostálB R N O - Žďárští hokejisté vstoupili do utkání na brněnském ledě výborně, když si dokázali vytvořit dvoubrankový náskok. Ačkoliv o něj v průběhu druhé třetiny přišli, dokázali se otřepat a po divoké přestřelce dojít pro vítězství.
20.8.SOBOTKA: Druhá třetina proti Táboru byla zatím nejlepšíZNS - TAB 6:5, 0.kolo | RedakceSpokojený s výsledkem, ale především s výkonem svých oveček, byl po čtvrteční výhře 6:5 nad Táborem trenér Plamenů Martin Sobotka. Na druhé straně ovšem našel i pár chybiček a nedostatků.
19.8.Další zápas v rychlém sledu. Plameny přivítají ambiciózní TáborZNS - TAB 6:5, 0.kolo | RedakcePo jednom dnu volna vyjedou opět Plameny před svými fanoušky na led a čeká je jeden z nejtěžších možných protivníků. Ve třetím přátelském utkání vyzvou Tábor, který má velké ambice postoupit o patro výše. Utkání startuje v 18:00 na Bouchalkách.
19.8.ZNS - TAB 6:5 - Plameny přetlačily i Tábor a v přípravě zatím neprohrályZNS - TAB 6:5, 0.kolo | RedakceAni ve třetím přípravném utkání nepoznaly Plameny hořkost porážky, když si v gólové přestřelce poradily i s ambiciózním Táborem. O vítězství rozhodla druhá třetina, ve které domácí vstřelili čtyři branky a hostům naopak nedovolili ani jednu. Ve třetí třetině se hosté sice nadechli k náporu, ale skóre korigovali až dvěma góly v samotném závěru, a tak vítězství zůstalo na Bouchalkách. Další utkání čeká naše hokejisty v úterý, kdy se poprvé představí na ledě DRFG Arény a utkají se s tamní Kometou Brno "B".
18.8.Ohlédnutí trenéra Martina Sobotky nejen za vyhraným derbyRedakceZa úvodními dvěma přípravnými duely hokejistů Žďáru nad Sázavou se pro klubový web Plamenů ohlédl kouč Martin Sobotka. Toho potěšily nejen výkony jeho oveček, ale také solidní návštěva, která na úterní derby s Havlíčkovým Brodem dorazila. Co všechno tedy Martin Sobotka prozradil?
17.8.ZNS - HBR 4:3sn - Vyrovnané utkání rozhodl v nájezdech GregarZNS - HBR 4:3, 0.kolo | RedakceV dalším přípravném utkání přivítali naši hokejisté na svém ledě rivala z Havlíčkova Brodu, které vede bývalý trenér Plamenů Michal Konečný. Na srpen velice slušná návštěva viděla kvalitní a vyrovnané utkání, ve kterém Plameny třikrát vedly, ale hosté dokázali vždy vyrovnat. Utkání nakonec rozhodly nájezdy, ve kterých byly úspěšnější Plameny, a tak si připisují v přípravě druhou výhru. Ve čtvrtek vyzvou naši hokejisté ambiciózní Tábor, a to od 18:00 na Bouchalkách
12.8.ZNS - HOM 9:2 - Útočný hokej z obou stran vyzněl jasně pro PlamenyZNS - HOM 9:2, 0.kolo | RedakcePo dlouhých 313 dnech se Plameny opět představily před fanoušky na domácím ledě v utkání, v němž přivítaly poprvé v historii klub SHKM Hodonín, který vede bývalý hráč Plamenů Michal Kuba. Již od začátku naši hokejisté diktovali tempo utkání a nakonec vyhráli vysokým rozdílem o sedm branek. Po dvou brankách vstřelili David Čermák, Václav Půža a Marek Prokš. Další utkání odehrají Plameny v úterý, kdy přivítají na Bouchalkách rivala z Havlíčkova Brodu.
11.8.Začátek přípravy a první přátelský zápas je tady!RedakceV minulém týdnu vyjely na led všechny věkové kategorie Plamenů již i na žďárských Bouchalkách, a tak se bruslení na ledové ploše týkalo i seniorského týmu SKLH. Na ledě se tak pod taktovou dvojice trenérů Martina Sobotka a Radka Hamana projíždělo 20 hráčů a již zítra je čeká první přátelské utkání, ve kterém vyzvou SHKM Hodonín.
2.8.SOBOTKA: Na ledě začneme jen pozvolnaRedakcePrvní srpnovou středu se hokejisté žďárských Plamenů poprvé sejdou na startu závěrečné fáze přípravy na nový druholigový ročník. O den později pak poprvé vyjedou na led. „Měli bychom být komplet,“ prozradil v rozhovoru trenér Martin Sobotka.