Archiv

V červnu 2018 vyšly tyto články:

28.6.Partnerem SKLH se stal MAXI-TIP. Pomoci mohou i fanoušcimkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Vedení SKLH ve středu uzavřelo smlouvu se sázkovou kanceláří Maxi-Tip. Jak moc bude vzájemná spolupráce efektivní a přínosná pro klub, mohou ovlivnit samotní příznivci Plamenů. Vedení klubu spoléhá na loajalitu svých fanoušků a věří, že jim takto pomohou, obzvláště, když je to nic nestojí a naopak ještě získají.
23.6.Martina Kauta vybralo Colorado Avalanche ze 16. pozice draftu NHL!Ondřej KrásnýD A L L A S - Loni zaznělo během prvního kola draftu NHL jméno Martina Nečase, letos se dočkal druhý žďárský odchovanec Martin Kaut. Jeho jméno nakonec vyřkli zástupci týmu Colorado Avalanche, celkově se stal tak šestnáctkou letošního draftu. Tým z Denveru ho již teď spojuje s legendou klubu Milanem Hejdukem, mladý útočník tak udělal další z výrazných kroků k úspěšné kariéře.

Foto: coloradoavalanche.com

19.6.Mistři světa a spol. se vrátí na Bouchalky! Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - To o čem mnozí žďárští hokejoví fanoušci léta snili, se v srpnu stane realitou. Žďárští odchovanci, mistři světa a nadějné mladé hvězdy znovu obléknou dres Plamenů. Bude to sice pouze v rámci exhibičního zápasu oslav 80 let hokeje ve Žďáře nad Sázavou, ale o to více speciální zážitek to bude. Na fanoušky čeká kromě samotného zápasu i bohatý doprovodný program před stadionem, včetně autogramiády. Patronem této akce je kapitán mistrů světa z roku 2010 Tomáš Rolinek.
19.6.Tisková konference ŽIVĚOndřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Od 16 hodin začíná tisková konference s Tomášem Rolinkem. Živý přenos můžete sledovat pomocí streamu na Facebooku. Pokud nemůžete sledovat tiskovou konferenci živým obrazem, je k dispozici připraven i textový onlajn přenos.
15.6.V úterý se uskuteční tisková konference s Tomášem Rolinkem k výročí 80 let žďárského hokejeTisková zprávaŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V úterý 19. června se od 16 hodin v prostorách zimního stadionu (v 1. patře hlavní budovy ZS) bude konat tisková konference k osmdesátiletému výročí ledního hokeje v našem městě. Jedním z hostů této mimořádné tiskové konference bude mistr světa a odchovanec žďárského hokeje Tomáš Rolinek. Na tiskové konferenci klub odhalí nejen logo, které bude doprovázet letošní jubilejní sezonu, ale také plánované oslavy a akce, které klub v rámci výročí chystá. SKLH srdečně zve nejen novináře, ale také všechny fanoušky a příznivce žďárského hokeje.
11.6.Jaromír Pytlík podepsal ve Vítkovicích nový kontrakt, u Plamenů končíOndřej KrásnýO S T R A V A - Mladičký talent Jaromír Pytlík podepsal již v šestnácti letech svůj první profesionální kontrakt. Již loni hostoval v extraligových Vítkovicích, v nichž naskočil do sedmi utkání a dokázal vstřelit i premiérový gól. V týmu loňského čtvrtfinalisty play-off se rozhodl zůstat a již nyní se přidal k týmu.

Foto: hc-vitkovice.cz

10.6.Neshody zapomenuty. Chci vyhrávat tam, kde jsem udělal své první hokejové krůčky, hlásí Aleš KoželuhmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Dlouhých šest let nebyl Aleš Koželuh součástí žďárských Plamenů. Před play-off z pozice nejproduktivnějšího obránce v sezoně 2010/2011 předčasně v klubu na vlastní žádost skončil a ačkoliv další sezonu znovu hájil žďárské barvy na Bouchalkách, v sezoně 2012/2013 přestoupil do Chotěboře. Po letech však chce nechat veškerým neshodám zapomenout a bojovat se žetkem na hrudi o další vítězství. Přinášíme rozhovor s navrátilcem do sestavy Plamenů Alešem Koželuhem.

Foto: Veronika Marková

7.6.Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu StředmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Do nové sezony ELIOD extraligy 2018/2019 se podívá dohromady třicet celků a mezi nimi i žďárští dorostenci. Soutěž je rozdělena na skupinu Západ, Střed a Východ, přičemž Plameny budou hrát skupinu Střed. V této skupině žďárští dorostenci přivítají i nováčka extraligy z Tábora.

Foto: Petr Nedvěd

5.6.Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrtimkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na jednu stranu se mohou diváci v příští sezoně těšit na atraktivní hokej i soupeře, na tu druhou Plameny čeká nesmírně těžká skupina v silné konkurenci. DHL extraliga juniorů již zná své rozlosování a rozdělení skupin. V základní části sehrají žďárští junioři dvacet utkání, s každým soupeřem se ve skupině C utkají dvakrát doma a dvakrát venku.

Foto: Petr Nedvěd

4.6.Přípravných duelů bude devět, na Bouchalky přijede i Dvůr Králové či TrutnovmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Přípravy na novou sezonu jsou již od začátku května v plném proudu. Po suché letní přípravě se Plameny začátkem srpna vydají na led a než sehrají úvodní ostré kolo sezony, čeká je devět přípravných zápasů. Kromě tradičních soupeřů se mohou fanoušci těšit i na zpestření, v podobě zápasu s Dvorem Králové.

Foto: René Rámiš

1.6.Plameny budou hrát skupinu Jih, aktiv navrhl nový kabát druhé ligyTisková zprávaŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Nad novou sezonou druhé ligy bylo spousta otazníků. Na dnešním aktivu klubů vzniklo rozumnému rozhodnutí. Celkem bude hrát třetí nejvyšší soutěž 28 celků ve čtyřech skupinách. Plameny přijdou o nejčastějšího soupeře v historii - tedy Kolín. Nový soupeř do skupiny žďárských hokejistů nepřibude, ovšem 14 utkání odehrají Plameny s týmy z Moravy. Celý formát musí ještě v pondělí schválit ČSLH.