Archiv

V červnu 2016 vyšly tyto články:

30.6.2. liga má svůj jízdní řádmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již za měsíc vyjedou žďárští hokejisté poprvé v nové sezóně na ledovou plochu. My vám dnes přinášíme jejich jízdní řád. Právě bylo totiž zveřejněné rozlosování soutěže, která vypukne 14. září. Ještě předtím však čeká Plameny série devíti přípravných utkání, v rámci kterých uvidí diváci na Bouchalkách také prvoligovou Třebíč, vedenou bývalým koučem a hráčem Žďáru Martinem Sobotkou.

Ilustrační foto: René Rámiš

27.6.S Lubošem Nevěčným nejen o nejmenších adeptech hokejeBarbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po menší přestávce jsme pro vás připravili rozhovor s dalším z trenérů, Lubošem Nevěčným, který seznamuje budoucí hokejisty a hokejistky s prvními krůčky na ledě a zabývá se trénováním těch nejmladších - náboru. On se svým kolegou Zdeňkem Řehořem vlastně zajišťují budoucnost žďárského hokeje. Jeho svěřenci si musí osvojit nejenom základní dovednosti, ale také najít ducha pro týmovou práci a hlavně získat z pohybu na bruslích radost a potěšení.

Foto: René Rámiš

21.6.Zasedalo nové vedení SKLHmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hokejové soutěže sice aktuálně prožívají letní přestávku, ale aby se mohla na sklonku léta naplno rozjet nová hokejová sezóna 2016-2017, nesmí vedení SKLH zahálet a pilně vše připravovat na její průběh. A tak na přelomu května a srpna proběhla nejprve valná hromada SKLH a následně se sešla nově zvolená správní rada klubu k prvnímu jednání.

14.6.Michal Konečný se seznámil s mužstvemmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Nový trenér "A" mužstva Plamenů Michal Konečný včera stvrdil dohodu, představil se svému novému mužstvu a podíval se na jeho trénink.

Foto: René Rámiš

9.6.Den Žďáru s Plameny (a pukometem)mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Jsme žďárští patrioti a tak je nám ctí, že se můžeme po boku našeho generálního partnera firmy CooperStandard, zúčastnit letošní akce na oslavu našeho města a jeho občanů Dne Žďáru, která se koná v sobotu 11.června v centru města. SKLH přistupuje k prezentaci velmi aktivně a najdete nás dokonce na dvou místech. Plameny tam budou mít pro své fanoušky i ostatní návštěvníky připravený velmi atraktivní program se soutěžemi pro děti a dospělé a zajímavými cenami.
7.6.Plameny mají trenéra. SKLH povede Michal KonečnýmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Více než měsíc trvalo hledání nástupce Martina Sobotky. V pondělí padlo definitivní rozhodnutí a manažer SKLH Miloslav Šimon se dohodnul s Michalem Konečným. Kouč, který doposud vedl břeclavské Lvy, se od srpna postaví společně s Jaroslavem Benákem na domácí střídačku žďárských Bouchalek.

Foto: David Korda (Břeclavský deník)

1.6.S Miloslavem Čermákem nejen o trénování a žákovském hokeji…Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Nadešel čas dalšího rozhovoru, tentorkát s trenérem dorostenců Miloslavem Čermákem. Ten se hokeji věnoval už jako mladý kluk a dnes své zkušenosti a vědomosti předává skoro deset let. O tom, jak s hokejem začínal, jak se mu vydařila letošní sezóna i o jeho názoru na mistrovství se dočtete v tomto článku. V nadcházející sezóně bude součástí trenérského týmu u extraligového mladšího dorostu. Vzhledem k jiným aktuálním událostem bylo vydání již hotového rozhovoru pozdrženo, takže se omlouváme za sníženou aktuálnost některých otázek a odpovědí.