Dostupné kategorie

V prosinci 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.12.ZNS - KOP 5:2 - Plameny v důležitém utkání berou tři bodyZNS - KOP 5:2, 22.kolo | Tomáš MasařPo dvou porážkách naši hokejisté přivítali na svém ledě svého souseda v tabulce z Kopřivnice. Hosté od úvodních minut prokazovali výbornou formu z posledních utkání a hrál se vyrovnaný hokej z obou stran. Od druhé třetiny však otěže zápasu přebírali do svých rukou domácí, kteří postupně navyšovali vedení a díky skvělému Čápovi dovedli zápas k vítězství 5:2. Plameny si tak připsaly důležité tři body a poskočily na 6. místo v tabulce. V dalším kole zajíždějí na horký led rivala z Havlíčkova Brodu.
2.12.Již tuto sobotu přijde Mikuláš na trénink nejmenších Plamínků. Přijďte i vy s dětmiRedakceStalo se již tradicí, že začátkem prosince navštěvuje trénink náboru svatý Mikuláš se svojí družinou. Ani letos tomu nebude jinak. Na sobotu 7. prosince připravil žďárský klub nejen pro své nejmenší členy, ale i pro všechny ostatní děti, které budou mít chuť a odvahu přijít, speciální otevřený Mikulášský trénink.
2.12.PROKŠ: Jsme moc rádi, že se to napotřetí podařiloZNS - KOP 5:2, 22.kolo | RedakceSobotní utkání s přímým konkurentem v tabulce, moravskoslezskou Kopřivnicí, mělo velký podíl na tom, že si Plameny připsaly do tabulky velice cenné tři body. Útočník Marek Prokš vstřelil důležitou čtvrtou branku svého týmu a k ní přidal ještě asistenci na gól svého parťáka z útoku Tomáše Chlubny a pomohl tak Plamenům k posunu na 6. místo tabulky, které již zaručuje vyřazovací boje. Nemohli jsme se jej tedy nezeptat, jak on sám toto utkání viděl.
3.12.DERBY #3: Plameny jedou do Havlíčkova BroduHBR - ZNS 3:2, 23.kolo | RedakceDalší utkání sehrají Plameny již tuto středu proti Bruslařům z Havlíčkova Brodu, přičemž souboje těchto dvou rivalů bývají vždy ostré a vyhrocené. Naši hokejisté budou chtít zcela jistě odčinit dvě předchozí vysoké porážky s tímto soupeřem. Jak to dopadne tentokrát? Utkání startuje od 18:00 hodin v havlíčkobrodské Kotlině.
5.12.HBR - ZNS 3:2 - Špatný závěr utkání a Plameny jsou bez boduHBR - ZNS 3:2, 23.kolo | Štěpán Ondráček, Tomáš Masař; Foto: Markéta KřížováPlameny zavítaly ve 23. kole druhé ligy skupiny Východ na led rivala z Havlíčkova Brodu. Hrál se atraktivní hokej na obě branky. Do vedení šli Bruslaři ve druhé třetině, ale Plameny dokázaly ve stejné části hry otočit stav utkání na svoji stranu. Strhující podívanou na ledě i v hledišti nakonec rozsekli Havlíčkobrodští v samém závěru, a tak se Plameny vracejí domů bez bodu.
5.12.BUREŠ: Takovéto zápasy si nemůžeme dovolit ztrácetHBR - ZNS 3:2, 23.kolo | RedakcePlameny zajížděly do havlíčkobrodské Kotliny s odhodláním napravit dvě předchozí vysoké porážky s Bruslaři a navíc si chtěly do tabulky připsat další důležité body, které jim upevní příčky zaručující play-off. Utkání se pro naše hokejisty vyvíjelo po jeho většinu velice dobře, když ještě v 56. minutě vedli 2:1, ale „zkrat“ v posledních minutách je připravil o všechny tři body, a tak se domů vracely s prázdnou. Velké zklamání bylo vidět i na střelci druhé branky, Lukáši Burešovi.
6.12.Plameny čeká další venkovní utkání, tentokrát na ledě OpavyOPA - ZNS 4:1, 24.kolo | RedakcePosunout se na místa zaručující play-off a přiblížit se v tabulce právě našemu dalšímu soupeři. I s těmito úkoly pojedou naši hokejisté do daleké Opavy v rámci 24. kola druhé ligy skupiny Východ. Navíc budou chtít zcela jistě napravit i kolaps ze středečního derby, když přišli o výhru až v závěrečných minutách. Utkání startuje v sobotu v 17:00.
8.12.OPA - ZNS 4:1 - Nepovedená třetí třetina a další prohraOPA - ZNS 4:1, 24.kolo | Tomáš Chalupa, Tomáš MasařPlameny si připisují na své konto další porážku. První dvě třetiny byly sice domácím Slezanům více než vyrovnaným soupeřem, ale nedokázaly proměnit žádnou ze svých šancí i díky výborně chytajícímu Matyáši Daňovi. Ve třetí třetině přišel opět pětiminutový výpadek, během kterého domácí vstřelili tři branky a rozhodli tak o osudu utkání. Naši hokejisté tak spadli až na osmou pozici v tabulce druhé ligy skupiny Východ.
9.12.Na Bouchalkách opět naděloval MikulášRedakceSobotní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.
10.12.Do Žďáru míří poslední ŽihadlaZNS - MBU 0:5, 25.kolo | RedakcePlameny přivítají v rámci 25. kola druhé ligy skupiny Východ stále se zlepšující Žihadla z Moravských Budějovic, takže svěřence Radka Hamana nečeká v tomto utkání lehká práce. Domácí po dvou ztrátách z venkovních hřišť potřebují nutně bodovat, a tak budou potřebovat i vaši podporu. Utkání startuje ve středu od 18:00 na žďárských Bouchalkách.
11.12.ZNS - MBU 0:5 - Zápas nakonec kontumován ve prospěch ŽihadelZNS - MBU 0:5, 25.kolo | RedakceSportovně technická komise Českého svazu ledního hokeje rozhodla o kontumaci zápasu mezi Plameny a Moravskými Budějovicemi. Důvodem byl neoprávněný start Václava Půži a Plameny tak přicházejí o důležité tři body.
13.12.HEINRICH: Jsem tu spokojený a baví mě to tuZNS - MBU 0:5, 25.kolo | RedakcePlameny nastoupily do zápasu s posledními Moravskými Budějovicemi s jediným cílem získat tři body, a to se jim i přes mírný výpadek ve druhé části podařilo. Velkou zásluhu na tom měl útočník Aleš Heinrich, který se podílel na čtyřech brankách svého týmu. A pokud by se vyhlašovaly hvězdy zápasu po vzoru NHL, tak on by byl právě ve středu tou hvězdou číslo jedna.
14.12.Utkání s Moravskými Budějovicemi kontumovánoRedakce, Pavel MandátSportovně technická komise Českého svazu ledního hokeje rozhodla o kontumaci zápasu mezi Plameny a Moravskými Budějovicemi. Důvodem byl neoprávněný start Václava Půži a Plameny tak přicházejí o důležité tři body.
14.12.VAL - ZNS 7:4 - Plameny ve 3. třetině ztratily slibně rozehrané utkáníVAL - ZNS 7:4, 26.kolo | Tomáš MasařK velice důležitému utkání dnes žďárští hokejisté odcestovali do Valašského Meziříčí. Pokud se chtěli přiblížit soupeřům na místech zajišťujících postup do play-off, potřebovali na Bobří hrázi bezpodmínečně bodovat. Dlouhou dobu to dokonce vypadalo, že by si svěřenci trenéra Hamana mohli odvézt všechny tři body. Po 40 minutách svítilo na ukazateli skóre 2:4 pro Plameny. V třetí třetině však domácí Bobři skóre otočili a svoji místy až drtivou střeleckou převahu přetavili v 5 gólů, a nakonec tak zvítězili 7:4.
20.12.Poslední domácí zápas roku 2019 je tady. Přijede Nový JičínZNS - NJI 4:0, 27.kolo | RedakceV posledním utkání před letošními Vánocemi přivítají Plameny na svém ledě Ďábly z Nového Jičína, kteří v posledních utkáních předvádějí výbornou formu. Po čtyřech výhrách v řadě narazili až včera, kdy na domácím ledě nestačili na Havlíčkův Brod. Naopak naši hokejisté zaváhali čtyřikrát v řadě, a tak se budou chtít zcela jistě vrátit na vítěznou vlnu. Neváhej a přijď je podpořit v posledním domácím utkání letošního roku i ty! Utkání startuje v 17:30 na Bouchalkách.
21.12.ZNS - NJI 4:0 - Plameny vynulovaly Nový JičínZNS - NJI 4:0, 27.kolo | Tomáš MasařNesmírně důležitý zápas, ve kterém se utkali s přímým konkurentem v boji o play-off, dnes odehráli žďárští hokejisté. Na Bouchalky přijeli Ďáblové z Nového Jičína, a jak už před zápasem upozorňoval domácí kapitán Martin Pleva, Plamenům po ztrátách v posledních zápasech nezbývalo nic jiného než naplno bodovat, pokud si chtěly udržet reálnou naději na vyřazovací část soutěže. Toto odhodlání bylo pak na svěřencích Radka Hamana vidět již od prvních minut. Domácí borci se do soupeře pustili s plnou vervou a prakticky od začátku střetnutí nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo si dnes odnese veledůležité tři body.
24.12.Veselé Vánoce a krásný rok 2020RedakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a naší redakce, přejeme všem partnerům, fanouškům, hráčům i všem jejím blízkým příjemné prožití vánočních svátků a co nejlepší rok 2020!
25.12.ADAM: Věřím, že si nadělíme opožděný dárek k VánocůmRedakceV posledním předvánočním utkání naši hokejisté napravili zaváhání z posledních kol a dokázali na svém ledě porazit Ďábly z Nového Jičína. Jednu branku, celkově svoji osmou, si v utkání připsal i útočník Dominik Adam, a tak právě on se stal obětí našich otázek. Jak si užil Vánoce, jak viděl utkání s Jičínem a jak se těší na zápas v Šumperku? Nejen to se dozvíte v dnešním rozhovoru.
27.12.Vánoce jako svátky klidu? NE! Plameny jedou do ŠumperkaSUM - ZNS 5:3, 28.kolo | RedakceVánoční svátky jsou v plném proudu, i přesto žďárští hokejisté nastoupí v rámci 28. kola druhé ligy skupiny Východ k dalšímu mistrovskému utkání proti Drakům ze Šumperka. Ti v letošní sezoně prohráli v základní hrací době pouze dvakrát a z toho jednou právě s družinou kapitána Martina Plevy. Napodobí Plameny počínání z posledního vzájemného duelu ve ŠKODA aréně a zakončí rok 2019 se ziskem dalších tří bodů? Zápas startuje v 17:00 hodin.
29.12.SUM - ZNS 5:3 - Plameny v posledním utkání roku nedokázaly bodovatSUM - ZNS 5:3, 28.kolo | Redakce, Dominik MihailescuPlameny v rámci 28. kola druhé ligy prohrály na ledě suverénních Draků ze Šumperka. Žďárští hokejisté tahali celý zápas za kratší konec a domácí potvrzovali, že se právem drží na špici druhé ligy skupiny Východ. Plameny sice dokázaly dvakrát snížit na rozdíl jedné branky, ale Draci dokázali vždy zareagovat, a tak Plameny zakončily rok 2019 prohrou. Další utkání je na programu až 8. 1. 2020 na Bouchalkách proti Hodonínu.