Dostupné kategorie

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.10.Starší dorost se osamostatnil na čele, mladší dvakrát prohrál, juniorka napravila debaklokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Vyloženě povedený víkend za sebou má starší dorost, který dvakrát vyhrál a je s dvoubodovým náskokem na čele soutěže. Junioři po debaklu proti Třebíči, rozstříleli Krkonoše. Mladší dorost nestačil na českobudějovický Motor ani na jihlavskou Duklu.

29.10.Plameny přetavily smolný zápas s Pískem v prodloužení ve vítězstvíZNS - PIS 5:4, 11.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Více než šest stovek diváků na žďárských Bouchalkách mohlo dnes sledovat parádní utkání plné zvratů, ale také přehlídku promarněných šancí a smolných okamžiků. Po vedoucí brance domácích vyrovnali hosté v poslední sekundě úvodní třetiny. Ve druhé si Žďárští vytvořili obrovský tlak a převahu, ale dvakrát inkasovali. Dvougólové manko však dokázali smazat a dostat se dokonce do vedení. Jenomže dvě minuty před koncem Písek šťastnou brankou vyrovnal. Staněk s Kunstmüllerem pak v prodloužení rozhodli o zisku dvou bodů pro Plameny

28.10.Plameny přivítají v sobotu PísekZNS - PIS 5:4, 11.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu sehrají žďárští hokejisté třetí zápas během jednoho týdne a přivítají na svém ledě IHC Písek. Soupeře, který letos jako první porazil Plameny a to hned poměrně výrazně. Proto má Konečného družina Jihočechům co vracet.
27.10.„Lepší by bylo vyhrát zápas, než dát dva góly,“ komentoval zklamaně střelec obou branek Pavel StaněkMBU - ZNS 3:2, 10.kolo | Barbora Hronková, mkM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E - Středeční souboj Plamenů s Žihadly byl velmi napínavý, nakonec ale o gól vyhrála Žihadla. Plamenům nepomohla ani hra v power-play, a tak museli jet domů s prázdnou. Zápas nám okomentoval zkušený obránce Pavel Staněk, který dal oba góly hostů. Na ten druhý se můžete podívat na videu uvnitř článku.

27.10.Plameny poctila vzácná návštěva z AustráliemkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mezi více než šesti sty diváky, kteří navštívili sobotní utkání žďárského SKLH proti Českým Budějovicím, byl také žďárský rodák a čestný občan našeho města, žijící v Austrálii pan Josef Chromý s manželkou.

26.10.Žďár dnes zahájí druhou čtvrtinu v Moravských BudějovicíchMBU - ZNS 3:2, 10.kolo | mkM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – V sobotu vybojovaly Plameny tři body v souboji s Českými Budějovicemi a dnes je čeká cesta do Budějovic Moravských. Zároveň tím zahájí druhou čtvrtinu a sehrají první letošní odvetu.
26.10.Plameny se Žihadly vedly, ale nakonec se vrací bez boduMBU - ZNS 3:2, 10.kolo | ok, mkM O R A V S K É B U D Ě J O V I C E – V desátém kole vyjeli žďárští hokejisté na led Moravských Budějovic, z něj se ale vrátili s prázdnou. V první třetině si Plameny vytvořily vedení, jenomže během druhé třetiny třikrát inkasovaly, což rozhodlo o tom, že Žihadla si ponechají tři body doma. Ve třetím dějství Žďárští snížili, na víc však nedosáhli.

25.10.První čtvrtina základní části, řečí nemilosrdných statistických číselmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Druhá hokejová liga je již několik týdnů v plném proudu a ve středu vstoupí do své druhé čtvrtiny. Na tu první jsme se podívali z pohledu statistických čísel. Ta naznačují, kde jsou největší rezervy Plamenů a možná i příčiny toho, proč i přes znatelné zlepšení v posledních zápasech, zůstává Konečného výběr přeci jen za předsezónním očekáváním.

24.10.„Jen jsem to dorazil do prázdné branky,“ popsal svůj sobotní gól Martin ČervenkaZNS - DCB 5:2, 9.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V sobotním střetu Plameny přivítaly na žďárském ledě HC David České Budějovice. Utkání bylo značně vyrovnané a o jeho výsledku rozhodla až poslední třetina, kterou již měli plně ve svých rukou domácí. Komentář k zápasu nám poskytl Martin Červenka, který sice dres s plamenným „Ž“ obléká letos poprvé, ale už se zařadil mezi nejproduktivnější hráče v týmu.

23.10.Oba dorosty měly opět úspěšnou nedělimkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U / T Á B O R – Mládežnický víkend zahájili žďárští junioři na ledě favorizovaného Tábora, který také svoji roli beze zbytku naplnil. Neděle už byla pro žďárskou mládež mnohem přívětivější a obě dorostenecké kategorie si připsaly po třech bodech.

22.10.Drama se šťastným koncem přineslo tři bodyZNS - DCB 5:2, 9.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotní večer byl ve znamení devátého kola druhé hokejové ligy a na Bouchalkách se poprvé v historii představil nováček třetí nejvyšší soutěže HC David Servis České Budějovice. Tým z jihočeské metropole však dal žďárským hokejistům pořádně zabrat a na očekávané tři body se museli pořádně nadřít. V závěru druhé třetiny dokonce Plameny prohrávaly 1:2, ale vyrovnání ve druhé a tříbrankový příděl ve třetí části hry nakonec přinesly kýžené vítězství.

21.10.Plameny čeká historická premiéra s Českými BudějovicemiZNS - DCB 5:2, 9.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu uzavře třetí nejvyšší soutěž svoji první čtvrtinu. Plameny ji ukončí na domácím ledě premiérovým zápasem s druholigovým nováčkem HC David Servis České Budějovice. Na Konečného družinu, tak čeká velká neznámá.
20.10.Junioři jedou ven, starší dorost chce potvrdit první místo, mladší vyzve Kometu BrnookŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Tento víkend opět pokračují mládežnické soutěže. Junioři jedou ven, v neděli se ale na domácím ledě představí jak starší tak i mladší dorost. Do Žďáru přijede k zápasu extraligy mladšího dorostu Kometa Brno a lídr tabulky staršího dorostu vyzve Chrudim.

19.10.Fanklub ŠAKAL PATRIOTS představil nový název a logomkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – SKLH Žďár nad Sázavou přišel s novou sezónou s řadou novinek a pozadu nezůstali ani jeho fanoušci. Fanklub si zvolil nové vedení a začal pracovat na nové struktuře, zlepšení komunikace a vlastním zviditelnění. Jeho součástí je také název fanklubu a logo. A že fanklub letos funguje o poznání lépe, je vidět od prvních zápasů i na tribunách stadionu.
18.10.„Když budeme bojovat a plnit to, co máme, můžeme uspět s každým soupeřem,“ věří Martin GregarNYM - ZNS 3:2, 8.kolo | Barbora HronkováN Y M B U R K – V napínavý duel se proměnil sobotní mač, kde proti sobě nastoupili lídr tabulky Nymburk s žďárskými Plameny. Ačkoli byl domácí tým prvotně jasným favoritem, Žďár ukázal, že ho není radno podceňovat. Utkání se protáhlo až do prodloužení, kde si nakonec své vítězství vydobyli Středočeši. K zápasu se nám blíže vyjádřil střelec vyrovnávací branky Martin Gregar.

17.10.Starší dorost už je první, mladší rozstřílel Slavii PrahaokŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Žďárská mládež má za sebou další povedený víkend. Junioři sice v pátek prohráli, ale chuť si spravili v neděli. Starší dorost se vyšplhal na první místo tabulky a mladší si smlsnul na pražské Slavii.

15.10.Plameny dnes čeká v Nymburku další souboj s lídrem tabulkyNYM - ZNS 3:2, 8.kolo | mkN Y M B U R K – Hokejisté žďárského SKLH ve středu sesadili z první příčky Havlíčkův Brod a již dnes je čeká souboj s novým lídrem. Na čele tabulky vystřídal Bruslaře NED Hockey Nymburk. Jestli se znovu podaří Konečného družině obrat tým z čela soutěže o body, bude k vidění v Nymburku dnes od 17 hodin.
15.10.Z Nymburku se vrací Žďár s bodemNYM - ZNS 3:2, 8.kolo | mkN Y M B U R K – Vstup do utkání vyšel lépe domácímu týmu, který se ujal vedení 2:0. Plameny dokázaly do první přestávky snížit Martinem Kuřítkem. Po bezbrankové druhé třetině se v té třetí podařilo vyrovnat Martinu Gregarovi a vynutit si prodloužení. V něm však byl šťastnější Polaban a po padesáti sekundách zařídil druhý bod pro domácí Karel Bičiště. Plamenům se tentokrát nepodařilo sesadit lídra z čela tabulky, ale bod z ledu vedoucího celku se určitě hodí.

14.10.„Za výhrou v derby stojí zodpovědná hra,“ vysvětluje Martin KuřítkoZNS - HBR 4:2, 7.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Středeční utkání mezi domácími Plameny a havlíčkobrodskými Bruslaři bylo derby, jak má být. Souboje a rivalita jak mezi hráči, tak mezi fanoušky obou celků byla obrovská. Zápas ale drželi domácí plně ve svých rukou a téměř nic Brodu nedovolili. Zápas nám přiblížil a něco málo o sobě nám pověděl Martin Kuřítko.

13.10.Mladší dorost dnes otevře další mládežnický víkend zápasem s PardubicemiokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již dnes v podvečer odstartuje mladší dorost druhou polovinu základní části soubojem s Dynamem Pardubice. Zítra se k nim přidá juniorka i starší dorost. V neděli odehraje své zápasy každá kategorie.