Archiv

Dostupné kategorie

V říjnu 2014 vyšly tyto články:

28.10.Plameny se konečně venku rozhořely, odneslo to VrchlabíVRC - ZNS 3:7, 9.kolo | mkV R C H L A B Í – Až na pátý pokus se týmu Martina Sobotky podařilo přivést body z ledu soupeře. Ovšem jsou to hned plné tři body, navrch vysoké skóre a to vše zabaleno do vynikajícího hokejového výkonu, který Žďárští dnes v Krkonoších předvedli. Rozhodující krok k vítězství udělaly Plameny v prostřední třetině, kdy využily tři přesilové hry a do kabin šly za stavu 2:5. Veškeré naděje Vrchlabských na zvrat, pak hosté utnuli hned v úvodu závěrečné dvacetiminutovky dalšími dvěma brankami.

27.10.Ve svátek jedou Plameny do VrchlabíVRC - ZNS 3:7, 9.kolo | mkV R C H L A B Í – Státní svátek – výročí vzniku Československa, oslaví hokejisté žďárského SKLH zápasem 9.kola 2.hokejové ligy. Určitě by však chtěli oslavit také první bodový zisk na ledě soupeře. V úterý k tomu budou mít již pátou příležitost, ale dosavadní čtyři pokusy vyzněly naprázdno.
26.10.Mladší dorostenci vysokým vítězstvím rozdrtili KolínZNS - KOL 6:1, 12.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Neděle patřila dorostencům. Po výhře 5:0 na žďárském ledě vybojovali trojici bodů ti starší s Chrudimí. Půl hodiny na to letos poprvé zavítali kolínští mladší dorostenci do žďárské zimní arény. Roli jasného favorita extraligové podívané potvrdili domácí především ve druhém dějství, kdy nasázeli soupeřovi čtyři branky. O polovinu gólů Plamenů se postaral David Donda , který se může pyšnit zaslouženým hattrickem. Zápas s nováčkem nejvyšší dorostenecké soutěže skončil vítězstvím Plamenů 6:1 a Kolín se domů vrací s prázdnou.

25.10.Plameny ztratily bod, ale v nájezdech Bouchalky uhájilyZNS - NYM 5:4, 8.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny dnes prodloužily sérii domácích vítězství a udrželi letošní domácí neporazitelnost, ale dovolili Nymburku, jako prvnímu soupeří odvést z Bouchalek bod. Domácí vedli po dvou třetinách 3:1 a měli našlápnuto k plnému bodovému zisku, avšak Nymburští dokázali v závěrečné dvacetiminutovce otočit stav na 3:4. Lukáš Krupka však v závěru završil hattrick a zařídil vyrovnání. Zápas pak dospěl až do nájezdů, které pro Žďár rozhodl Aleš Padělek.

24.10.V sobotu zaútočí na Bouchalky NymburkZNS - NYM 5:4, 8.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po dvoutýdenní pauze se v sobotu opět vrátí na žďárské Bouchalky druholigový hokej. A stejně jako v minulých domácích zápasech, se budou žďárští hokejisté snažit odčinit nevydařený zápas na ledě soupeře. Domácí neporazitelnost budou Plameny hájit proti středočeskému NED Hockey Nymburk.
18.10.Kobra ochromila Plameny již v první třetiněKOB - ZNS 6:2, 7.kolo | mkP R A H A – Pražané již v průběhu první třetiny uhasili veškeré naděje Plamenů na první bodový zisk na ledě soupeře. Po první třetině již Žďárští prohrávali 5:0 a o osudu zápasu tak bylo rozhodnuto. Díky brankáři Václavu Vlachovi a zlepšenému výkonu ve druhé a zejména ve třetí třetině, se Plachému a spol. podařilo alespoň zabránit většímu debaklu a kosmeticky upravit výsledek.

17.10.Podaří se přivézt body z hlavního města?KOB - ZNS 6:2, 7.kolo | mkP R A H A – V pořadí již čtvrtý výjezd na led soupeře čeká žďárské hokejisty tuto sobotu. Tentokrát jejich autobus zamíří do hlavního města, konkrétně do pražského Braníku, kde se utkají s týmem místní Kobry a pokusí se do Žďáru přivézt konečně první body.
12.10.Mladší dorostenci tahali za kratší konec provazu a na Jihlavu nevyzráliZNS - JIH 2:3, 10.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Letošní ročník mládežnické extraligy se přehoupl do druhé čtvrtiny. Žďárský celek zvládl prvních devět kol nad veškerá očekávání dobře. Po čtvrteční výhře 4:1 v Liberci zaujaly Plameny solidní čtvrtou příčku extraligové tabulky. Teď už ale více o nedělním utkání s Jihlavou, se kterou první školní den Žďárští vítězně zahájili probíhající sezonu. Z dnešního vysočinského derby vyšla vítězně Jihlava. Lépe postavený Žďár sice skóroval už v první minutě, ale zbytek utkání už nebyl tak růžový, jak se na začátku zdál.

11.10.Plameny slaví další domácí výhruZNS - TRU 3:1, 6.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dnešní utkání proti trutnovským Drakům přineslo další domácí vítězství Plamenů. Nerodilo se však vůbec snadno a na první branku čekali diváci až téměř do poloviny zápasu, kdy se domácí dostali dvěma brankami v rychlém sledu do vedení. Draci však v závěru druhé třetiny snížili, ale v závěrečné části Kaňka pojistil Žďáru výhru 3:1.

10.10.Po třech letech přijede na Bouchalky TrutnovZNS - TRU 3:1, 6.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již šestý díl napíše v sobotu seriál s názvem 2.hokejová liga. Děj se tentokrát bude odehrávat na žďárském zimním stadionu a v hlavních rolích se představí Draci a Plameny. Nenechte si ujít napínavou zápletku a závěrečné rozuzlení.
8.10.Žďárský hokej odmítá být zneužíván k pomlouvačné kampani ODSmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Je nám líto, že musíme narušit současnou šňůru hokejových zápasů a s nimi souvisejících článků tímto mimořádným prohlášením, které se bohužel týká politiky a předvolebního boje, který jak se zdá nabral na obrátkách. Dokonce jsme nabyli dojmu, že v pomyslné žumpě dosáhl dokonce svého nejhlubšího dna. ODS si vzala před volbami na mušku hokej a jeho prostřednictvím se snaží nakydat špínu na jednoho ze svých politických konkurentů Ladislava Bártu.
8.10.Ani z Jablonce body nepřiteklyJBL - ZNS 3:2, 5.kolo | mkJ A B L O N E C   N A D   N I S O U – Ani na třetí pokus se žďárským hokejistům nepodařilo bodovat na ledě soupeře. Dnes k tomu měli sice nejblíže, protože v závěru zápasu měly Plameny několikrát na hokejkách vyrovnání, ale nepovedlo se a z Jablonce se vrací opět s prázdnou. Zajímavostí zápasu bylo, že všech pět branek padlo z přesilovek.

7.10.Plameny jedou do JablonceJBL - ZNS 3:2, 5.kolo | mkJ A B L O N E C   N A D   N I S O U – Hokejisty žďárského SKLH čeká ve středu další cesta na led soupeře, v pořadí již třetí. V těch dosavadních dvou se jim vůbec nedařilo a tak se nyní pokusí tuto nepříznivou bilanci napravit a importovat první bodový zisk z protivníkova prostředí na Vysočinu.
5.10.MD: Plameny dnes prověří brněnská KometaRRH R A D E C   K R Á L O V É / Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hokejový víkend pokračuje. Po včerejším druholigovém utkání „A“ týmu s Jindřichovým Hradcem, které skončilo vítězstvím Plamenů 4:2, je dnes na programu další domácí extraligové utkání mladšího dorostu. Do nitra Českomoravské vrchoviny zavítá papírově silnější Kometa Brno. Mimo to se ještě vrátíme k výhře Nečasova týmu na ledě loňského vítěze ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny Střed, Hradce Králové.

5.10.Mladé Plameny udělily Kometě pořádnou lekci. Vyhrály 6:0.ZNS - KBG 6:0, 8.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Je to až k nevíře, že žďárští dorostenci nasázeli jihomoravskému favoritu šest branek. Tomáš Kulich bravurně ubránil žďárskou klec a blýskl se čistým kontem. Do sedla se Plameny dostaly v deváté minutě, kdy kapitán domácího mužstva Martin Nečas za asistence Martina Kauta otevřel herní účet zápasu. Do posledního zazvonění sirény se dokázali domácí trefit ještě pětkrát. Kometa se tak vrací domů s prázdnou a suverénní Plameny si zaslouženě připisují důležitou trojici tolik potřebných bodů.

4.10.Plameny přetlačily ve vyrovnaném zápase VajgarZNS - JHR 4:2, 4.kolo | ok, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotní podvečer pokračovala třetí nejvyšší soutěž svým čtvrtým kolem. Plameny na svém ledě přivítaly Jindřichův Hradec. Diváci měli možnost sledovat velmi vyrovnaný souboj, plný šancí na obou stranách a velmi napínavý závěr. Plameny si však dokráčely pro druhé domácí vítězství v řadě.

2.10.V sobotu přijede Jindřichův HradecZNS - JHR 4:2, 4.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotu pokračuje třetí nejvyšší hokejová soutěž svým čtvrtým kolem, ve kterém zamíří na žďárské Bouchalky tradiční rival z jihu Čech Vajgar Jindřichův Hradec. Plameny se pokusí dát zapomenout na nepovedené utkání v Sokolově a naopak navázat na domácí úspěchy.