Dostupné kategorie

V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
29.10.Mládež: Junioři a starší dorost doma vítězně, mladší dorost si vyšlápl na Slavii PrahaokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Víkendy jsou ve znamení mládežnického hokeje a ani tento předešlý nebyl výjimkou. V pátek se jako obvykle doma představil starší dorost, který přivítal Chrudim. Junioři cestovali na led favorizovaného Havířova. V neděli vycestoval mladší dorost do pražského Edenu a starší dorost do Krkonoš. Nejstarší mládežnická kategorie doma přivítala Frýdek - Místek.
26.10.S Řisuty další remíza, tentokrát však s vítěznou tečkouZNS - RIS 3:2, 11.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Z posledních čtyř zápasů nestačilo ve třech případech šedesát minut k rozhodnutí. Také dnešní duel neměl po třech třetinách vítěze a poté co hosté dvakrát vedli, dospělo utkání do rozhodnutí, ve kterém zařídil Plamenům druhý bod David Vítek.

25.10.Bouchalky přivítají historicky premiérovou bitvu Buldoků s PlamenyZNS - RIS 3:2, 11.kolo | mk, jkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Duel dvou vloni úspěšných týmů nabídne sobotní hokejové menu. O důležité druholigové body se přijedou porvat hráči z Řisut, kteří po úspěchu z minulého ročníku nevstoupili do probíhající základní části příliš zdařile, ale také Plamenná legie si nevede nijak oslnivě. Žďárští proto budou chtít získávat úspěchy především na vlastní hokejové scéně.
23.10.Sedmigólový debakl v Kolíně odstartovala druhá třetinaKOL - ZNS 7:2, 10.kolo | mk, jbŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hrůzostrašná druhá třetina plná chyb rozhodla o vysoké porážce Plamenů v Kolíně (2:7). Po úvodní bezbrankové třetině přišla kanonáda, kterou začal přesilovkovou trefou Martin Ježek. Do konce třetiny domácí nasázeli Petru Opršalovi další čtyři góly. Kozlové se zastavili až v 53. minutě na číslovce sedm, až pak Plameny kontrovaly trefami Pavla Staňka a Dana Kotlíka, které už nic neřešily. Po třetí porážce v řadě má Sobotkův tým šanci na reparát v sobotu na domácím ledě proti Řisutům.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

22.10.Plameny se pokusí oloupit lídraKOL - ZNS 7:2, 10.kolo | mkK O L Í N – Druhá hokejová liga pokračuje ve středu již svým desátým kolem. To zavede Sobotkovu družinu do Kolína. Na břehu Labe však nečeká Plameny žádná selánka. Kozlové zažívají parádní vstup do sezóny a po devíti odehraných zápasech se vyhřívají na čele tabulky. Plachého parta se však pokusí prodloužit bodovanou sérii a obrat favorita o nějaké body.
21.10.Mládež: Starší dorost stoprocentní, junioři si vyšlápli na lídra, mladší dorost v derby neuspělokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – I v uplynulém říjnovém víkendu odehrály žďárské mládežnické výběry své soutěžní zápasy. V pátek se doma představil starší dorost, zatímco juniory čekala dlouhá cesta do Ostravy. V neděli přijel na Bouchalky jak lídr ligy juniorů Hodonín tak i vedoucí tým extraligy mladšího dorostu z Jihlavy. Naopak starší dorost jel pro povinnou výhru do Strakonic.
20.10.Z Prahy vezou Plameny cenný bodKOB - ZNS 5:4, 9.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté dnes odehráli výborné utkání v pražském Braníku proti místní Kobře. Favoritovi byli na jeho ledě více než vyrovnaným soupeřem. O osudu utkání rozhodly přesilovky, které se lépe vydařily domácím. Přestože Plameny sahaly po třech bodech, je i jeden bod z tohoto ledu velmi cenný, což se ještě žádnému ze soupeřů nepodařilo. Sobotkův tým si tak již popáté v řadě připisuje na své konto bodový zisk.

Ilustrační foto: Veronika Marková

19.10.Praha už volá… Plameny míří na KobruKOB - ZNS 5:4, 9.kolo | mkP R A H A – Hokejisté žďárského SKLH dnes cestují do hlavního města, kde se utkají se silným celkem Kobry Praha. Podle letošních výsledků obou celků čeká Plameny mimořádně těžký zápas, který budou navíc muset odehrát v oslabené sestavě.
18.10.Víkendové zápasy mládeže nabídnou také extraligové derby proti Dukle JihlavamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Fanoušci žďárského hokeje se o tomto víkendu budou muset opět obejít bez zápasu prvního mužstva, které má na programu utkání v pražském Braníku proti místní Kobře. Ovšem vynahradit si to mohou návštěvou zápasů mladých Plamenů. Ti nabídnou opět několik zajímavých střetnutí včetně extraligového derby proti jihlavské Dukle.

16.10.Klášterec rozhodl o výhře v nájezdechZNS - KNO 4:5, 8.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Hokejistům žďárského SKLH se dnes nepodařilo prodloužit vítěznou šňůru. Po třech tříbodových výhrách si proti Klášterci nad Ohří připsal pouze jeden bod, když prohrál na samostatné nájezdy. Vzhledem k tomu, že Plameny dvakrát v průběhu utkání prohrávaly o dvě branky, je získaný bod určitou útěchou. Po většinu zápasu ale byli domácí v tlaku, jenomže nedokázali proměňovat šance a překonat vynikajícího Damaška v bráně hostů.

15.10.Po 14 letech přijíždí Klášterec nad OhříZNS - KNO 4:5, 8.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárské Plameny čeká třetí letošní domácí vystoupení. Ve středu přivítají na Bouchalkách dalšího soupeře z kategorie “nových”. Ze severozápadního okraje Čech přicestují hokejisté HC Klášterec nad Ohří.
14.10.Petr Štěpánek o vítězné brance: „Ani jsem nevěděl, že jsem dal gól“ SOK - ZNS 0:4, 7.kolo | mkS O K O L O V – Nejdelší zájezd sezóny? Nevadí, na to je Petr Štěpánek z první ligy zvyklý. Spíš ho trápila dlouhá zápasová pauza. Nakonec se ale vedle brankáře Slámy, stal hrdinou sobotního večera v Sokolově. A tak jsme si nemohli nechat ujít příležitost zeptat se téměř dvoumetrového a stokilového útočníka na dojmy z prvního zápasu po jeho comebacku do žďárského dresu.

13.10.Mládež: Junioři zvládli klíčové utkání, mladší dorost získal bod s KometouokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští mládežníci měli o víkendu opět na programu několik zápasů. Již v pátek se doma představil starší dorost s Táborem a junioři hráli v dalekém Přerově. V neděli se na Bouchalkách hrály dva důležité duely. Nejprve se utkali junioři s Karvinou v zápase o "bytí a nebytí" a ihned poté hájil mladší dorost první extraligovou příčku proti Kometě Brno.

12.10.Dnes čeká Plameny bitva o SokolovSOK - ZNS 0:4, 7.kolo | mkS O K O L O V – Po týdenní pauze dnes pokračuje západní konference 2.ligy svým sedmým kolem. Sobotkovu skvadru čeká nejdelší cesta sezóny do 310 km vzdáleného Sokolova. Odpověď na otázku, zda více než 600 ujetých kilometrů a osm hodin strávených na cestě, přinese na konto Plamenů nějaký bod, nám dá sobotní večer.
12.10.Plameny vydolovaly v Sokolově tři bodySOK - ZNS 0:4, 7.kolo | mk, okS O K O L O V – Dlouhý výlet na západ republiky se Plamenům náramně vydařil. Fantastický výkon brankáře Slámy, který si připsal první čisté konto v letošní sezóně doplnili Žďárští čtyřmi brankami. O výsledku víceméně rozhodla výborná třetí třetina.

11.10.Víkendový mládežnický program vyvrcholí extraligovým duelem s KometoumkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – „A“ mužstvo žďárských Plamenů čeká v sobotu cesta do Sokolova a tak je tento víkend na Bouchalkách neuvidíme. Příznivci hokeje a obzvláště toho mládežnického, však mají před sebou další nabitý víkend. Na Bouchalkách se od pátku do neděle představí samí atraktivní soupeři. Starší dorostenci přivítají Tábor, žáci jihlavskou Duklu. Z daleké Karviné dorazí junioři a vše vyvrcholí v neděli extraligovým zápasem mladšího dorostu, ve kterém budou hájit své vedení v tabulce před dotírající Kometou Brno.

10.10.„Kdo je poslední vzadu, ten brání,“ popisuje úspěch třetí formace Jiří ManZNS - JBL 4:2, 6.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Původem sice Jihlavák, ale již od postupu SKLH zpět do 2.ligy, patří neodmyslitelně do kádru žďárských Plamenů. Jiří Man vloni nastřílel za celou základní část šest branek a letos po pěti zápasech jich má na svém kontě již pět. Jeho třetí útočné formaci se letos daří a na prvních třech místech klubové produktivity jsou všichni tři její členové. V sobotu oslavil gólem i své pondělní pětadvacáté narozeniny.

7.10.Mládež: Mladší dorost vede extraligu, starší dorost na půl vítězně a junioři s porážkouokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na mladé Plameny čekal další víkend plný zápasů. Dvě regionální derby čekala starší dorostence, souboj o první místo v extraligové tabulce mladší dorost. Junioři se postavili pouze v nedělním utkání proti Prostějovu, jelikož páteční zápas v Opavě byl odložen.

5.10.Plameny si daly vítězný tanec s VlkyZNS - JBL 4:2, 6.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Před nebývale prořídlými tribunami, které zřejmě zapříčinila vražedná kombinace sobotního termínu, relativně pěkného počasí a houbařsko bramborové sezóny, si dnes Plameny poněkud napravily reputaci po nevydařeném úvodním domácím duelu proti Táboru. Dnešního soupeře jablonecké Vlky po většinu zápasu přehrávaly a byť až v závěrečné třetině, nakonec i porazily. Po rychlé úvodní brance soupeře dokázaly zápas otočit a díky třem brankám v závěrečné dvacetiminutovce si připisují podruhé v řadě tři body a posouvají se směrem ke středu tabulky.

4.10.Nenechte si ujít sobotní tanec s VlkyZNS - JBL 4:2, 6.kolo | mk, RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Třetí nejvyšší soutěž nyní nabrala na obrátkách a již v sobotu pokračuje skupina Západ svým 6. kolem. Za pokusem pokořit Plameny a získat tak další cenné body vyrazí do Žďáru hokejisté klubu HC Vlci Jablonec nad Nisou. Severočeši mají oproti žďárským tříbodový náskok. Ve středu sehrál Sobotkův výběr důležitý zápas s jindřichohradeckým Vajgarem, který měl před zápasem též bezbodové skóre. Po napínavé hře, kdy v polovině zápasu inkasoval Vajgar během dvou minut 3 branky, skončilo utkání výsledkem 3:6 a Plameny se tím díky zisku prvních 3 bodů dostali z chvostu tabulky. Našli žďárští loňskou formu a zopakují vítězství i na domácím ledě? Potřebují k tomu i vaši podporu!