Archiv

Dostupné kategorie

V lednu 2015 vyšly tyto články:

31.1.Plameny zabraly a berou tři bodyZNS - BIL 5:0, 28.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V hodně vypjatém zápase plném emocí a s tím souvisejícím velkým množstvím vyloučení, si vítězství připsali hokejisté žďárského SKLH. Díky tomu, že dokázali více udržet nervy na uzdě a více se věnovat hokeji, nadělili Bílině „bůra“ a navrch si Jiří Sláma připsal druhé čisté konto v sezóně. Dvěma góly se po návratu po zranění blýskl kapitán Jiří Plachý. Rozhodčí udělil celkem 112 trestných minut.

29.1.Plameny čeká v sobotu těžký boj proti rozjeté BíliněZNS - BIL 5:0, 28.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Minulou sobotu čerpaly Plameny volné kolo, ale tuto sobotu již pokračuje druhou částí třídílná domácí série. Poté, co v té první nedokázali Žďárští vstřelit ani jednu branku a s Vrchlabím prohráli fotbalovým výsledkem 0:1, pokusí se nyní napravit střeleckou impotenci v souboji s Bílinou. Proti skvěle rozjetým Drakům však nečeká Sobotkovu družinu nic snadného.
21.1.O prohře Plamenů rozhodla jediná branka při vlastní přesilovceZNS - VRC 0:1, 26.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Rychlému, bojovnému a pohlednému utkání chybělo jediné – branky. A to z pohledu domácího diváka, hlavně nějaká ve Vrchlabské síti. Žďárští hokejisté nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí a hostům tak stačilo využít jednoho zaváhání Plamenů při vlastní přesilovce ve druhé třetině. Domácím nepomohla ani přesilovka 5 na 3 ani řada dalších početních výhod ani zívající odkrytá brána, a tak Stadion ukončil sérii šesti výher Žďáru nad tímto soupeřem v řadě.

20.1.Domácí sérii zahájí ve středu VrchlabíZNS - VRC 0:1, 26.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po vedoucím týmu tabulky, přijíždí ve středu na Bouchalky další silný celek. Vrchlabí je aktuálně na pátém místě, týmu se daří a určitě bude chtít z Vysočiny přivést nějaké body a zlomit nepříznivou bilanci proti SKLH. Plamenům tímto zápasem začíná série tří zápasů v řadě na domácím ledě.
17.1.Plameny svedou souboj o sedmou příčku v NymburkuNYM - ZNS 2:3, 25.kolo | mkN Y M B U R K – Žďárští hokejisté se pokusí dnes napravit středeční domácí neúspěch. K velmi důležitému zápasu v boji o první osmičku, dnes Plameny pocestují do Nymburku. Tam se utkají s místním Polabanem v přímém souboji o sedmou příčku. V případě porážky však mohou klesnout až na deváté místo.
17.1.Z Nymburku důležité dva bodyNYM - ZNS 2:3, 25.kolo | mkN Y M B U R K – Žďárští hokejisté dnes v Nymburku uhájili sedmou příčku a po výhře v prodloužení si připsali dva body. Plameny dvakrát v zápase prohrávaly a vždy se jim podařilo vyrovnat, aby nakonec v prodloužení dokonal obrat Aleš Padělek, který svojí trefou zajistil Žďáru velmi cennou výhru.

14.1.Kobra uhasila Plameny pěti brankami ve třetí třetiněZNS - KOB 4:9, 24.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Pražská Kobra dnes na Bouchalkách potvrdila, že právem vévodí západní skupině 2.ligy. Hokejisté žďárského SKLH dokázali s týmem z české metropole držet krok čtyřicet minut a v závěru druhé třetiny byli hodně blízko vyrovnání. Závěrečná část utkání však již plně patřila hostujícímu celku, který pěti brankami definitivně zlomil odpor domácích Plamenů.

13.1.Ve středu Plameny přivítají lídra tabulkyZNS - KOB 4:9, 24.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu čeká hokejisty SKLH asi nejtěžší možná zkouška. Na Bouchalky přijede lídr tabulky HC Kobra Praha. Po dvou úspěšných zápasech v novém roce, budou muset všichni Sobotkovi hráči vytáhnout to nejlepší, co v sobě mají, budou-li chtít prodloužit vítěznou sérii a uspět proti favoritovi. S těžkým úkolem jim mohou pomoci jejich příznivci, proto přijďte podpořit Plameny a vytvořit bouřlivou hokejovou atmosféru.
10.1.Plameny vybojovaly po obratu v Trutnově dva bodyTRU - ZNS 2:3, 23.kolo | mkT R U T N O V – Hokejisté SKLH dnes sehráli těžký zápas v Podkrkonoší, ze kterého si na Vysočinu vezou dva body. Domácí Draci šli v první třetině do vedení, Plameny pak dokázali při vlastním oslabení vyrovnat. Po druhé třetině, ve které branka nepadla, se v závěrečné dvacetiminutovce opět ujal vedení domácí Trutnov, ale Kaňka svým druhým gólem dokázal dvě minuty před koncem vyrovnat a bonusový bod zařídil Žďáru trefou v prodloužení Štěpánek.

9.1.Plameny se pokusí přivézt body z PodkrkonošíTRU - ZNS 2:3, 23.kolo | mkT R U T N O V – Žďárským hokejistům se v sobotu vydařil první zápas v novém roce na domácím ledě a nyní je čeká cesta k prvnímu utkání na půdě soupeře. V sobotu se utkají v Trutnově s místními Draky a pokusí se z podhůří Krkonoš importovat body na Vysočinu.
8.1.Dnes pokračuje dorostenecká extraliga, přijede brněnská KometamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – ELIOD extraliga mladšího dorostu dnes pokračuje dalším kolem nadstavbové části. Mladé Plameny přivítají na žďárských Bouchalkách Kometu Brno. Atraktivní duel začíná v 16:30.
8.1.MD: Kometa dobyla Bouchalky. Vyhrála 4:0ZNS - KBG 0:4, 27.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Druhý zápas s brněnskou Kometou v rámci nadstavbové části mládežnické extraligy Plameny opět prohrály. Tentokrát se bitva mezi těmito celky odehrála na žďárských Bouchalkách, ale ani domácí prostředí mladším dorostencům k potřebným bodům nepomohlo. Kometa s přehledem držela domácí na uzdě a nepouštěla je k puku. I díky tomu byl brněnský gólman Lukáš Dostál ve čtvrtek stoprocentní. V neděli čeká Sobotkův mančaft cesta do Zlína, který v polovině prosince zdolal Žďár na svém vlastním ledě v samostatných nájezdech 6:5.

4.1.Senzace pokračuje i po odchodu Nečase a spol.. Zdolají mladé Plameny dnes také Olomouc?RRO S T R A V A / Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mladší dorostenci vyhrávají i navzdory ztrátě klíčových hráčů. Včera zvítězili ve Vítkovicích 2:3 na nájezdy. Postup do závěrečné vyřazovací části si zajistili už na konci listopadu, kdy se díky tehdejšímu umístění dostali do nadstavbové části mládežnické extraligy. Ke všem postupujícím týmům se přidají dvě nejlepší mužstva ze zbylých klubů a vše začne nanovo. Do startu očekávaného vrcholu sezony – play-off však zbývají ještě dva měsíce, v nichž se rozhodne, kdo odstartuje závěrečnou část extraligy v domácím prostředí. I proto bude dnešní utkání proti Olomouci v boji o první čtyřku velmi důležité. Ještě předtím můžete sledovat zápas staršího dorostu proti Prostějovu.

4.1.Mladší dorostence nezastavila ani ztráta klíčových hráčů. Olomouc porazili 5:2ZNS - OLO 5:2, 26.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Přestože se kouč Sobotka musí potýkat se ztrátou tří klíčových hráčů, jeho svěřenci válcují extraligové rivaly i nadále. Po zdolání dalekých Vítkovic na jejich vlastním ledě, kde v samostatných nájezdech rozhodl nový kapitán Karel Geba, si mladé pušky připsaly další 3 body za výhru nad Olomoucí. Tu v neděli na žďárských Bouchalkách přestřílely 5:2. Velkou roli sehrál gólman Kulich, který z 51 střel pustil pouze 2, z toho jednu v trestném střílení. Oproti tomu Žďár vystřelil na bránu Kohoutů v uvozovkách pouze sedmnáctkrát. Součástí utkání bylo i poděkování Martinu Nečasovi, Martinu Kautovi a Ondřeji Trejbalovi, kteří po dlouhých letech opouštějí mateřský SKLH a přestupují do slavnějších klubů.

3.1.Restart Plamenům vyšel, odnesl to JablonecZNS - JBL 8:3, 22.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - První utkání v novém roce se žďárskému SKLH vydařilo. Přestože Plameny prohrávaly brankou při vlastní přesilovce, dokázaly do minuty otočit stav na 2:1 a pak navyšovat skóre až na konečných 8:3. Čtyřmi brankami k vítězství přispěl Aleš Padělek.

2.1.Nový rok zahájí Plameny v sobotu proti JablonciZNS - JBL 8:3, 22.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotní večer se ponese v duchu startu 2. hokejové ligy po vánočních a novoročních svátcích a doufejme také, že výkonnostním restartem žďárských Plamenů, které závěr loňského roku zastihl v útlumu, a nyní budou chtít opět navázat na předchozí výsledky.
2.1.Vánoční turnaje v Břeclavi 2014Antonín ProkopB Ř E C L A V - Již několik let se v Břeclavi na konci roku hrají Vánoční turnaje napříč jednotlivými žákovskými kategoriemi. V letošním roce se těchto turnajů zúčastnili i týmy SKLH Žďár nad Sázavou spolu s týmy z Čech, Moravy i Slovenska. Všichni tak měli možnost poměřit síly s týmy, s nimiž se běžně nesetkávají.