Dostupné kategorie

V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.9.Další pokus poprat se o první tři body budou mít Plameny s novou posilou doma proti ŽihadlůmZNS - MBU 10:1, 7.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Hodně dlouho žďárští hokejisté čekali a dál čekají mezi zápasy na první výhru jako letos. Po pěti odehraných kolech jsou s žádnou výhrou a jedním bodem na žalostné předposlední pozici, kterou si přivezli z Hodonína.
28.9.Plameny vyráží do Opavy zlomit sérii porážekOPA - ZNS 8:4, 6.kolo | Ondřej KrásnýO P A V A - Žďárští hokejisté stále čekají na první vítězství v sezoně a prolomit se to pokusí v Opavě. Hokejisté Slezanu mají rovněž co napravovat, neboť v posledním kole schytali osmibrankový příděl od Šumperka. Bude se jednat o souboj sousedů v tabulce.

28.9.Výlet do Opavy skončil pro Žďár žalostněOPA - ZNS 8:4, 6.kolo | Aneta KrčálováPrvní třetina nepřinesla pro Žďár ani jeden gól. Ve druhé třetině Žďár přehrál Opavu. Ve třetí třetině zhasly všechny naděje Plamenů.

26.9.Akce Pojď hrát hokej nalákala na Bouchalky 40 dětíOndřej Krásný, foto: Petr Nedvěd, video: Josef BártaŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Tak jako předchozí roky, i letos nalákala akce Pojď hrát hokej několik desítek dětí. Přes to, že zima teprve začíná a k dispozici je plno venkovních sportů, přes to si na Bouchalky našlo cestu přes 40 dětí. Podívejte se jak vše probíhalo ať už pomocí fotogalerie nebo videoreportáže.
25.9.Derby vyznělo jednoznačně pro BruslařeHBR - ZNS 7:2, 5.kolo | Ondřej KrásnýH A V L Í Č K Ů V  B R O D - Žďárští hokejisté začali derby Vysočiny skvěle, když během první třetiny vedli o dvě branky. Bruslaři dokázali před první přestávkou snížit a o osudu utkání rozhodli domácí během druhé třetiny. Favorit utkání čtyřmi brankami zcela otočil vývoj a pohodlně si došel pro tři body.

24.9.Změny v kádru A týmu pro sezonu 2019/20RedakceJak jsme avizovali v letních měsících a určitě jste to již zaregistrovali i v prvních zápasech letošní sezony, velké změny v hráčském kádru se žďárským Plamenům nevyhnuly. Kam odešli hráči z minulé sezony, kdo skončil s aktivní kariérou a naopak kdo jsou noví hráči? Nejen to se dozvíte v dnešním článku.
24.9.První ostré derby je tu. Plameny cestují na další těžký zápas do Havlíčkova BroduHBR - ZNS 7:2, 5.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – Tři zápasy z toho jeden bod. To je prozatímní nelichotivá vizitka žďárských hokejistů. V následujícím utkání to však nebudou mít, ale vůbec lehké. Čeká je štace na první letošní ostré derby do Havlíčkova Brodu. Zápas startuje od 18h. v havlíčkobrodské Kotlině.
23.9.Je to tady, startuje PLAMEŇÁK!RedakceŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Taky nemáte rádi pondělí? My jsme se rozhodli vám ho, doufejme, trochu zpříjemnit, a tak startuje náš nový pořad nazvaný PLAMEŇÁK. O co v něm půjde? Abyste poznali naše hráče i z jiné stránky než jen té hokejové, tak bychom vám chtěli jednou do měsíce ukázat souboj našich hráčů mimo led v různých zábavných duelech. V prvním díle si Jan Wasserbauer a Tomáš Chlubna společně střihli „Odezírání ze rtů" 🎧 a byl to hodně zajímavý souboj. Jak se vedlo „Waskovi"? To můžete již nyní vidět v první části tohoto duelu.
21.9.Proti Kopřivnici vyšly Plameny bodově naprázdnoZNS - KOP 1:3, 4.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Žďárští hokejisté sice během druhé třetiny vedli, jenže ještě před odchodem do kabin přišli o vedení. Hned v první minutě třetí třetiny si Kopřivnice vytvořila náskok, který pevnou obranou dokázala udržet.

20.9.V dalším kole změří svoje síly Plameny na domácím ledě s KopřivnicíZNS - KOP 1:3, 4.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Po dvou kolech mají Plameny v tabulce jeden bod po prohře v prodloužení na ledě Hodonína. Kopřivnice má odehrané tři zápasy, z nichž nedokázala vybojovat ani bod.
18.9.Napínavý zápas Plamenů v Hodoníně ukončili Drtiči v prodlouženíHOD - ZNS 4:3, 3.kolo | Aneta KrčálováH O D O N Í N - Drtiči zahájili zápas gólem, ovšem v druhé třetině Plameny dorovnaly. Napínavá byla až třetí třetina, ve které se obě družstva snažila strhnout vedení na svoji stranu. Domácí se sice dostali do dvougólového vedení, ale žďárským hokejistům se podařilo ke konci základní hrací doby vyrovnat. V prodloužení se pak přeci jen prosadili hráči Hodonína a vyhráli 4:3 po prodloužení. Plameny si tak připsali první velmi cenný bod do tabulky.

17.9.Plameny se pojedou poprat o první body do HodonínaHOD - ZNS 4:3, 3.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Další těžký soupeř čeká žďárské hokejisty v jejich druhém soutěžním utkání v této sezóně. Zavítají totiž na led ambiciózního Hodonína. Dodatečný náboj zápasu jistě přidá i fakt, že na střídačce domácích bude Michal Konečný, který byl v posledních třech sezónách hlavní trenérem Plamenů.
15.9.Akce Pojď hrát hokej se vrací v úterý 24. září na Bouchalky!KlubŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Tak jako i v minulých letos, nebude letos na podzim chybět akce pořádaná klubem SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem akce Pojď hrát hokej!. Tato akce má za cíl přilákat, co nejvíce dětí k hokeji a jistě vám rodiče i děti, které již tuto akci navštívili, že stála za to. V úterý 24. září v 16 hodin je další pokračování, tak si to nenechte ujít!

12.9.Měli jsme i šance, ale oni všechno trestali, přiznává Jan WasserbauerZNS - SUM 1:5, 1.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny se soupeřem drželi herně krok, přes to tomu něco chybělo. To něco byly hlavně góly. Žďárští hokejisté navíc doplatili na chyby, které Šumperk nekompromisně potrestal. Ke kameře se postavil Jan Wasserbauer, který se od letošní sezony přeměnil na obránce. Řeč byla nejen o středečním duelu, ale i této změně. Foto: Petr Nedvěd
11.9.Plameny proti favorizovanému Šumperku body neberouZNS - SUM 1:5, 1.kolo | Aneta Krčálová, okŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Žďárští hokejisté sice drželi s favoritem soutěže herně krok, na branky ale byli bohužel jednoznačně efektivnější Draci. Šumperk si postupně získával silnější půdu pod nohama a přes to, že Plameny měly i pár zajímavých akcí, hosté si došli pro tři body.

10.9.Ve středu na Bouchalkách už o body, přijede Šumperk! ZNS - SUM 1:5, 1.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Obměněný kádr Plamenů čeká první ligový zápas. A na domácím ledě přivítá hned největšího favorita skupiny a jednoho z adeptů na postup do Chance ligy. Draci Šumperk vyztužili kádr a míří na nejvyšší příčky.
9.9.VIDEO: Záznam předsezonní tiskové konferenceOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Dva dny před startem druhé hokejové ligy klub uspořádal tiskovou konferenci. Nyní přinášíme záznam, co vše na ní bylo řečeno. Mezi tématy byla ekonomická stránka klubu, sportovní ambice. Řeč byla i o novinkách, které klub letošní sezonu spouští. Foto: Petr Nedvěd
6.9.V pondělí se uskuteční tisková konferenceTisková zprávaŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Klub SKLH Žďár nad Sázavou pořádá v pondělí v 16.30 hodin tiskovou konferenci. Konat se bude netradičně v prostorách bývalých šaten veřejnosti. V prostoru nově zrekonstruované kabiny za brankou budou hosty trenér A týmu Radek Haman, kapitán Martin Pleva, manažer klubu Miloslav Šimon a manažer obchodního úseku Aleš Koželuh a sportovní manažer Lukáš Bureš.
5.9.Generálku obstará derby v Havlíčkově BroděHBR - ZNS 11:1, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté se po posledním domácím představení a výhře proti Trutnovu, naposledy postaví k přípravnému zápasu. Vyrazí do Havlíčkova Brodu, kde je čeká derby Vysočiny. Zřejmě budou znovu chybět někteří hráči, vzhledem ke zdravotnímu stavu.

5.9.Memorandum o vzájemné spolupráci klubů v Kraji Vysočina bylo podepsánoTomáš LysýJ I H L A V A - Ve čtvrtek 5. záři 2019 bylo v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina slavnostně podepsáno Memorandum klubů Kraje Vysočina. Dokument vyjadřuje vůli hokejových klubů na Vysočině ohledně spolupráce, jehož smyslem je vzájemná spolupráce klubů ve prospěch ledního hokeje v Kraji Vysočina a společné působení v oblasti sportu s cílem výchovy hráčů. Spolupráci stvrdili před zrakem hejtmana Kraje Vsočina Jiřího Běhounka svým podpisem zástupci těchto klubů: HC Dukla Jihlava, SK Horácká Slavia Třebíč, BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Lední medvědi Pelhřimov a Ice Dragons Telč.