Archiv

V červnu 2012 vyšly tyto články:

22.6.Letní čekání vyplní sedm přátelákůmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tým žďárských Plamenů projde před startem nového ročníku druhé ligy prověrkou sedmi přípravných zápasů. Vedení klubu potvrdilo upřesněný program a termíny těchto utkání, avšak nedá se vyloučit, že ještě dojde k nějakým změnám. Na Bouchalkách se představí mimo jiné jihlavská Dukla a juniorské reprezentační výběry České republiky a Ruska.
14.6.Letní příprava v plném proudu. „Sob“ své bývalé spoluhráče nešetřímkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již od začátku května je „A“ tým žďárských Plamenů v plné zátěži. Pod vedením nového trenéra Martina Sobotky absolvují hokejisté nepopulární část hokejového života. Letní příprava je základem pro celou nadcházející sezónu a ta pak dá odpověď na ono známé: „Až se zima zeptá…“

Foto: Jiří Bárta

8.6.Petr Koukal: "Rusko není za rohem. Ale těším se"Kryštof ŽenatýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Za poslední tři sezony toho zažil víc, než za celou předchozí kariéru. Jako kapitán Pardubic zvedl dvakrát nad hlavu mistrovský pohár, s reprezentací získal na mistrovství světa zlatou a bronzovou medaili. Ten největší skok ale žďárského odchovance Petra Koukala teprve čeká. Po čtrnácti letech v pardubickém dresu odchází do Ruska. V KHL bude hájit barvy Nižněkamsku. „Jsem rád, že se to povedlo. Bude to dobrá zkušenost,“ říká Koukal.

Článek byl převzat z bezplatného regionálního týdeníku 5+2 dny Žďársko, který vychází každý čtvrtek.

Foto: Kryštof Ženatý