V listopadu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.11.Plameny opět podpoří charitativní akci Movember!Redakce

Žďárský hokejový klub se znovu podílí na dobré věci. Měsíc listopad je už tradičně ve znamení Movemberu a již v loňském roce se klub na této tradici podílel. Letos se ve spolupráci s Nemocnicí Nové Město na Moravě opět zapojí celá kabina A týmu, včetně vedení klubu. A doufáme, že se zapojí i fanoušci našeho klubu. Knírky, které hráči vypěstují, budou symbolicky odhozeny při posledním listopadovém utkání, a to v sobotu 30. 11. proti Kopřivnici.

1.11.Na Bouchalky míří rozjetá Opava a s ní i Jakub PeslarZNS - OPA 6:3, 15.kolo | Redakce

Plameny přivítají v 15. kole druhé ligy skupiny Východ na svém ledě hokejisty Opavy, mezi kterými nalezneme i bývalého hráče našeho týmu, obránce Jakuba Peslara. Náš další soupeř se v této fázi sezony potýká s velice dobrou formou, jelikož dokázal bodovat v posledních pěti utkáních, naopak naši hokejisté budou chtít přerušit sérii dvou porážek v řadě. Podaří se jim to? To uvidíme již zítra od 17:30 na žďárských Bouchalkách.

3.11.Plameny dokázaly přerušit bodovou sérii Opavy a připisují si tři bodyZNS - OPA 6:3, 15.kolo | Redakce

Žďárští hokejisté si po velice dobrém výkonu připisují do tabulky důležité tři body, čímž dokázali přerušit i pětizápasovou bodovou šňůru Slezanů. Plameny byly po celý zápas lepším celkem a díky dvěma gólům Ondřeje Kovářů a Adama Spálovského, podpořeným skvělým výkonem brankáře Jana Čápa, dokázaly zvítězit 6:3.

5.11.Plameny míří na led posledních Moravských BudějovicMBU - ZNS 4:6, 16.kolo | Redakce

Už tuto středu nás čeká další druholigový zápas, ve kterém naši hokejisté zavítají do nedalekých Moravských Budějovic, kde změří síly s místními Žihadly, kteří v dosavadním průběhu nezískali ani jeden bod. Družinu trenéra Radka Hamana však nečeká nic lehkého, což můžeme vidět na posledních výsledcích moravskobudějovického celku. Podaří se Plamenům potvrdit výhru z posledního utkání a dokáží se posunout na příčky zajišťující play-off? Zápas startuje ve středu od 18:30 hodin.

6.11.MBU - ZNS 4:6 - Plameny potvrdily roli favoritaMBU - ZNS 4:6, 16.kolo | Redakce

Plameny dokázaly navázat na domácí výhru s Opavou a připisují si do tabulky další tři body. Soupeř z Moravských Budějovic sice v utkání nejprve vedl, ale naši hokejisté dokázali skóre otočit. Vítěznou branku si připsal Lukáš Jícha po nezištné přihrávce dnes vynikajícího Tomáše Chlubny. Opět výborný výkon předvedl bývalý brankář Žihadel Jan Čáp.

7.11.KOVÁŘŮ: Poslední zápasy nám to klapeMBU - ZNS 4:6, 16.kolo | Redakce

Má možná nejlepší formu v dresu se Žetkem na prsou. Ondřej Kovářů vede po 14 zápasech týmovou produktivitu a v posledních dvou zápasech si připsal dokonce šest kanadských bodů. Jak sám hodnotí své výkony, proč se mu v práci smějí a co očekává od dalšího utkání proti Bobrům z Valašského Meziříčí? To se dozvíte v následujícím rozhovoru.

8.11.Na Bouchalky míří Valašské MeziříčíZNS - VAL 4:3, 17.kolo | Redakce

Po dvou vyhraných utkáních přivítají Plameny na svém ledě velmi těžkého soka. Na Bouchalky přijedou Bobři z Valašského Meziříčí, se kterými naši hokejisté při prvním vzájemném měření sil prohráli vysoko 2:8, a tak budou chtít tento nepříznivý výsledek zcela jistě odčinit. Úvodní vhazování je naplánováno na sobotních 17:30.

8.11.Plameny hledají posily do redakčního týmuRedakce

Žďárská hokejová redakce přes léto oslabila a přišla o některé důležité členy. Zároveň ale nechce snížit kvalitu, a proto do svého týmu hledá novou schopnou posilu, kterou baví hokej a má ráda sportovní prostředí.

9.11.ZNS - VAL 4:3sn - Plameny obrátily zápas s Bobry a berou dva bodyZNS - VAL 4:3, 17.kolo | Tomáš KalasSouboj 17. kola nabídl vyrovnaný hokej z obou stran. O krok napřed byli stále Valašskomeziříčští, a když se v 45. minutě trefil hostující Pořický, hosté byli na dobré cestě za třemi body. Jenže Plameny je odmítly darovat, srovnaly v čase 58:15 díky trefě Jana Wasserbauera a zápas šel do prodloužení, ve kterém domácí ubránili tříapůlminutové oslabení. V samostatných nájezdech rozhodl v poslední sérii Martin Gregar a přisoudil Žďáru dva body.
11.11.Novoměstská nemocnice se připojuje ke kampani Movember. Nabízí bezplatné vyšetření prostatyRedakceV listopadu si muži po celém světě nechávají narůst knír, aby podpořili výzkum a prevenci rakoviny prostaty a varlat. Listopadu se říká Movember. K akci se připojují nejen symbolickým knírem novoměstští urologové. Všem zájemcům hned tři středeční listopadová odpoledne nad rámec ordinačních hodin nabízí preventivní vyšetření prostaty a varlat.
11.11.WASSERBAUER: Hráli jsme jako jeden týmZNS - VAL 4:3, 17.kolo | RedakceOdšpuntoval gejzír radosti na zimním stadionu na Bouchalkách. Jan Wasserbauer vstřelil 105 vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnávající gól Bobrům z Valašského Meziříčí a pomohl tak výraznou měrou k zisku dvou důležitých bodů do tabulky druhé hokejové ligy skupiny Východ.
13.11.MOVEMBER SKLH VRCHOLÍ. Plameny oblečou speciální dresyRedakce

Jak jsme již avizovali začátkem listopadu na našem webu a mohli jste si jistě všimnout i na papírových sestavách během zápasu s Bobry z Valašského Meziříčí, náš klub si pro naše fanoušky přichystal pár „překvapení“ k charitativní akci Movember.

15.11.Plameny jedou na led Nového JičínaNJI - ZNS 4:7, 18.kolo | RedakcePlameny čeká již tuto sobotu 16. listopadu na ledě Nového Jičína další utkání v rámci druhé ligy skupiny Východ. A právě Ďáblům mají co vracet. Naši hokejisté totiž v prvním vzájemném utkání získali pouze bod za prohru v prodloužení, když prohrávali dokonce již o tři branky. Dokáží přidat na ledě osmého celku tabulky čtvrtou výhru v řadě?
16.11.NJI - ZNS 4:7 - Plameny si připsaly již čtvrté vítězství v řaděNJI - ZNS 4:7, 18.kolo | Tomáš MasařK velmi důležitému zápasu žďárští hokejisté odjížděli do Nového Jičína. S domácími Ďábly bojují o postup do play-off a výsledek dnešního zápasu mohl mnoho napovědět o vývoji v tabulce. Plameny se sice hned na začátku ujaly vedení, ale domácím se podařilo bleskově otočit. To však bylo ze strany domácích Ďáblů na dlouhou dobu vše. Když na začátku poslední třetiny zvyšoval Luboš Kunstmüller již na 2:6, zdálo se, že je o vítězi utkání rozhodnuto. Následně sice Slovinec Rok Macuh snížil na 4:6, ale poslední slovo měli nakonec svěřenci Radka Hamana, kteří si tak ze severu Moravy odvážejí velmi důležité tři body.
17.11.SLÁMA: Moc jsem si to neužilNJI - ZNS 4:7, 18.kolo | RedakceV sobotním utkání se v brance Plamenů objevil po téměř dvouměsíční pauze způsobené zraněním kolene. Jiří Sláma v utkání s Ďábly z Nového Jičína předvedl několik skvělých zákroků a dovedl tak svůj tým k vítězství 7:4. Jak se sám cítil v tomto utkání a jak se těší na první „MOVEMBER SKLH“ utkání? To se dozvíte v dnešním rozhovoru.
18.11.PLAMEŇÁK #3: A-tým očima Lukáše BurešeRedakce

Po problémech s druhým dílem Plameňáka, za které se ještě jednou omlouváme, jsme si pro Vás připravili trochu jiný typ tohoto „pořadu“. Nebude se jednat o videosoutěž, ale tentokrát se dozvíte, jací jsou naši hráči mimo led, za kým si chodí Henrik Lundqvist pro rady, kdo chodí s kravatou i do výstroje a kdo například i při zápase dokáže uštrikovat několik párů ponožek.

19.11.MOVEMBER SKLH UTKÁNÍ #1: Přijede lídr tabulkyZNS - SUM 1:2, 19.kolo | Redakce

První „MOVEMBER SKLH“ utkání je tady. Naši hokejisté přivítají v 19. kole druhé ligy skupiny Východ na svém ledě suverénního lídra tabulky ze Šumperka, který v právě probíhající sezoně prohrál pouze jednou. S kým? Ano, právě s družinou kapitána Martina Plevy. Může být lepší pozvánky na toto středeční utkání? A to není vše. Naši hokejisté poprvé nastoupí ve speciálních movemberovských dresech!

20.11.ZNS - SUM 1:2 - I přes srdnatý výkon si Plameny další výhru nepřipsalyZNS - SUM 1:2, 19.kolo | Tomáš Masař

K utkání Plameny nastoupily ve speciální „Movember“ sadě dresů, která odkazuje na prevenci a boj proti zákeřným mužským onemocněním. Soupeřem jim byli Draci ze Šumperka, kteří jsou prozatím neochvějnými vládci skupiny Východ. Hosté ze severu Moravy se ujali vedení hned ve 4. minutě zápasu a i přes velkou snahu domácích se jim dařilo držet toto těsné vedení až do začátku třetí třetiny. Když na konci 45. minuty šumperský Milfait zvýšil na rozdíl dvou branek, zdálo se, že domácí snahy o další bodový příděl vyjdou tentokráte naprázdno. Jiskřičku naděje ale v 50. minutě vykřesal Martin Gregar a Plameny napřely všechny své síly k vyrovnání. Hostující obrana v čele s vynikajícím Waneckim však druhý gól již nepřipustila a Draci si tak pojistili své vedení v tabulce.

21.11.Startuje aukce movemberovských dresůRedakce

Již nyní máte jedinečnou příležitost získat speciální dresy, které byly vyrobeny v rámci charitativní akce „Movember SKLH“. Jedná se o LIMITOVANOU edici, tudíž od každého dresu existuje pouze jediný kus a žádný jiný již nebude k dispozici. Tak neváhejte a pořiďte si předčasný dárek k Vánocům a přispějte tím i na dobrou věc.

26.11.Další zápas je tu! Plameny míří do HodonínaHOD - ZNS 5:4, 21.kolo | RedakcePlameny v zápase 21. kola druhé ligy skupiny Východ zavítají do Hodonína na zimní stadion Václava Nedomanského, kde se postaví místním Drtičům. Předchozí dvě vzájemná utkání dopadla vždy lépe pro domácí, tak doufejme, že tentokrát toto pravidlo platit nebude. Utkání startuje ve středu od 18:00.