Archiv

Dostupné kategorie

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

30.11.Mladé Plameny vyhrály 6:5. Hvězdou utkání je Kaut. ZNS - VIT 6:5, 20.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští dorostenci mají za sebou již druhé utkání v rámci nadstavbové části extraligy. A opět z něj vyšli vítězně! Po čtvrteční výhře v třinecké Werk aréně, kde Oceláře udolali výhrou 4:2, si připisují další dva body po dnešní výhře nad Vítkovicemi. Zpočátku nepříliš vydařené utkání se podařilo Plamenům otočit ve druhé třetině. Po pětiminutovém prodloužení rozhodly o vítězi napínavé bitvy samostatné nájezdy. Hvězdou zápasu je bezesporu žďárský útočník Martin Kaut , který nejenže třiadvacet sekund před koncem třetí třetiny srovnal na 5:5 a zařídil svému týmu jistý bod, ale v samotném závěru utkání proměnil i rozhodující nájezd.

29.11.Z Děčína putují na Vysočinu dva bodyDEC - ZNS 1:2, 16.kolo | mkD Ě Č Í N – Žďárští hokejisté dnes nepodali v Děčíně optimální výkon a především v prvních dvou třetinách, se znovu proti Medvědům trápili. Domácí šli do vedení hned v úvodu zápasu a to se jim dařilo držet až do 55.minuty, kdy vyrovnal Gregar. Tři body mohl ještě Plamenům zajistit Padělek v poslední minutě, ale svůj brejk neproměnil. Zařídil však druhý bod v samostatných nájezdech, když dvakrát skóroval.

28.11.Plameny čeká cesta do DěčínaDEC - ZNS 1:2, 16.kolo | mkD Ě Č Í N – V sobotu čeká žďárské borce další z dalekých cest. V rámci šestnáctého kola 2.hokejové ligy, zavítají do přístavního města na Labi. Po prohře v Táboře, se pokusí z Děčína opět importovat body na Vysočinu a navázat na skvělé středeční domácí vystoupení proti Řisutům.
27.11.Mladé Plameny roztavily třineckou ocelTRI - ZNS 2:4, 19.kolo | mk, Martina SikorováT Ř I N E C – Mladší dorostenci vstoupili do nadstavbové části ELIOD extraligy tím nejlepším způsobem. V třinecké WERK ARENĚ porazili místní Oceláře, což se letos doposud podařilo pouze jednomu týmu – Vítkovicím (2:3). Zároveň tím přerušili svému soupeři sedmizápasovou vítěznou šňůru bez ztráty jediného bodu. Tým kolem kapitána Nečase tak potvrdil, že patří ke špičce v celé České republice. Tento úspěch je nejlepší pozvánkou hokejovým příznivcům na nedělní duel mladých Plamenů proti dalšímu atraktivnímu soupeři HC Vítkovice Steel, který začíná na žďárských Bouchalkách v 17:00.

26.11.Plameny zkrotily Buldoky osmi brankamiZNS - RIS 8:2, 15.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Diváci mohli dnes večer sledovat jedno z nejlepších vystoupení žďárských Plamenů v této sezóně. Od prvních okamžiků až do závěrečné sirény, nenechávaly nikoho na pochybách, že také dnes se bude na Bouchalkách slavit. Zásadní krok k vítězství udělal SKLH již v první třetině, kterou vyhrál 4:1 a po dvou brankách přidal v obou zbývajících.

25.11.Plameny přivítají ve středu Buldoky z ŘisutZNS - RIS 8:2, 15.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Poprvé v této sezóně vyjedou žďárští hokejisté na led svého stadionu ve středu. Sobotní a sváteční termíny zatím Plamenům na domácím ledě svědčily a doposud zde nepoznaly hořkost porážky. Nyní uvidíme, zda Sobotkova družina uhájí Bouchalky také ve středečním termínu. Vyloupit se je pokusí nebezpeční Buldoci z Řisut.
23.11.MD: Žďár těsně prohrál s Libercem. Postup do další části soutěže má ale zajištěn.ZNS - LIB 3:4, 18.kolo | RRŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – V neděli se mělo rozhodnout, zda žďárský celek postoupí mezi hokejovou elitu své kategorie v České republice. Díky výhře Hradce Králové nad pražskými Letňany bylo ale jasné, že se Nečasovu týmu skutečně postoupit podařilo a žďárští dorostenci si připsali další historický úspěch. Nedělní utkání už mělo jen rozhodnout, z jaké pozice bude Žďár postupovat. Aby se Plameny posunuly na stříbrnou příčku extraligové tabulky a zároveň přeskočily brněnskou Kometu a Pardubice, stačilo vybojovat dva body. To se jim ale nepodařilo a tři body ze Žďáru veze předposlední Liberec. Za 18 odehraných kol se žďárskému kapitánovi Martinu Nečasovi podařilo nasbírat neuvěřitelných dvaapadesát kanadských bodů. Jeho asistent Martin Kaut se pyšní s bodovým ziskem 46 bodů! Oba Martinové mají díky svým úžasným výsledkům nejvíce kanadských bodů ze všech hráčů ELIOD Extraligy mladšího dorostu!

22.11.Plameny na Kohouty nestačily a z Tábora se vrací s prázdnouTAB - ZNS 4:2, 14.kolo | mkT Á B O R – Po více než měsíci a úspěšné pětizápasové sérii, odcházeli hokejisté SKLH dnes z ledu se sklopenými hlavami a bez jediného bodu. Domácí Tábor šel v úvodní třetině do dvoubrankového vedení, které navýšil ve druhé a třetí až na 4:0. Plameny sice dokázaly dvěma trefami stav korigovat, ale na větší zdramatizování výsledku již nebylo dost času.

21.11.V sobotu do Tábora na KohoutyTAB - ZNS 4:2, 14.kolo | mkT Á B O R – Velmi atraktivní duel, který se dá označit za šlágr kola, se odehraje v sobotu na zimním stadionu v Táboře. Místním Kohoutům se postaví žďárské Plameny. Hostující celek v poslední době výrazně zlepšil své výkony na soupeřových kluzištích a z posledních tří cest se nevracel s prázdnou. Nyní však Sobotkovu družinu čeká jeden z nejtěžších soupeřů celé soutěže.

17.11.Plameny dál drží domácí neporazitelnost. Klášterci nedaly šanciZNS - KNO 7:2, 13.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po dlouhé přestávce mohli dnes příznivci Plamenů opět vidět svůj tým v akci. Žďárští sice brzy inkasovali, ale rychle vše napravili a do konce první třetiny vedli již 4:1. Po nevydařené druhé třetině, která branku nepřinesla, přišlo snížení hostů v závěrečné části, ale místo dramatu odpověděla parta kapitána Plachého, který zaznamenal hattrick, třemi brankami a další tři body zůstaly na Bouchalkách.

16.11.Po třech týdnech Plameny opět doma. V pondělí přijede KlášterecZNS - KNO 7:2, 13.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po více než třech týdnech, se ve sváteční pondělí opět vrátí na Bouchalky druholigový hokej. Mezitím si žďárské Plameny odbyly volné kolo a odehrály tři úspěšné zápasy na ledech soupeřů. Nyní budou bránit svoji tvrz na Bouchalkách proti HC Klášterec nad Ohří a Sobotkovi hoši se budou snažit udržet domácí neporazitelnost.
16.11.Extraligové utkání rozhodlo prodloužení. Úspěšnější byl tentokrát Hradec.ZNS - HKR 3:4, 16.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po nedělním utkání s vedoucím Hradcem Králové přistál na konto domácích Plamenů jeden bod. Bitva mladších dorostenců byla vyrovnaná, o čemž svědčí i rozhodnutí zápasu v prodloužení. Šťastnější byli pro tentokrát hostující Královští lvi a domů si vezou dva body, díky kterým utvrdili svoji pozici na čele extraligového žebříčku. V těchto kolech jde o každičký bod, a ten si dnes Nečasův tým za svůj statečný výkon rozhodně zaslouží. Štěstí se v poslední době přiklání na stranu soupeřů Žďáru, který po nedělním zápasu potřetí za sebou o fous prohrál. Po šestnácti odehraných kolech se žďárský celek nalézá na čtvrtém místě se ziskem dvaceti osmi bodů. Před Žďárem jsou Pardubice s Kometou.

15.11.Derby body rozdělilo, Plameny vezou z Pelhřimova jedenPEL - ZNS 3:2, 12.kolo | mkP E L H Ř I M O V – Hokejisté žďárského SKLH dnes završili třízápasovou šňůru po stadionech soupeřů, která celkově vyzněla nad očekávání dobře. Jejím vyvrcholením bylo dnešní derby Vysočiny, ze kterého vytěžily Plameny jeden bod. Sahaly sice po tříbodové výhře, o kterou přišli čtyři minuty před koncem a o druhý bod hned v úvodu prodloužení, ale nakonec po těžkém zápase, převládla v Sobotkově týmu spokojenost.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

14.11.Venkovní trojboj uzavře derby v PelhřimověPEL - ZNS 3:2, 12.kolo | mkP E L H Ř I M O V – Zatímco v úvodu sezóny se Plamenům na hřištích soupeřů vůbec nedařilo, z poslední dvou utkání přivezly plných šest bodů. Vyvrcholením série tří venkovních zápasů bude atraktivní sobotní derby Vysočiny v Pelhřimově. Hned nato se již Sobotkova družina vrátí na Bouchalky a ve sváteční pondělí se před zraky svých fanoušků utká s Kláštercem nad Ohří.
9.11.Plameny uspěly také v BíliněBIL - ZNS 2:4, 11.kolo | mkB Í L I N A – Po výhře ve Vrchlabí, se podařilo Plamenům importovat další tři body také ze severočeské Bíliny. Po první třetině, kterou žďárští hokejisté vyhráli 0:2, přišel útlum v prostřední části, kdy domácí snížili na 1:2, ale Sobotkům tým v závěrečné dvacetiminutovce dalšími dvěma brankami definitivně rozhodl o druhé výhře na třízápasovém „tripu“ po soupeřových kluzištích, který Plameny zakončí příští sobotu při derby Vysočiny v Pelhřimově.

7.11.Po pauze jedou Plameny do BílinyBIL - ZNS 2:4, 11.kolo | mkB Í L I N A – Žďárští hokejisté si minulý víkend vybrali zastávku v boxu, do které je poslal vyloučený Beroun. A tak tento týden pokračují druhým zápasem v cestovatelské šňůře po stadionech soupeřů. Po prvním venkovním úspěšném vystoupení ve Vrchlabí, čeká Plameny sobotní cesta na severozápad do Bíliny.
2.11.Dnešní neděle je zasvěcena mládežnickému hokejiRRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Přestože „A“ tým měl tento víkend volno, nemusejí fanoušci žďárských Plamenů zoufat. Dnešní neděle je totiž zasvěcena mládežnickému hokeji. Oba týmy dorostenců se pokusí navázat na výborné výsledky z minulých kol ligy staršího dorostu a extraligy toho mladšího. Ve 14:15 přivítají starší dorostenci Velké Popovice. V podvečer, přesně v 17:00, pak odstartuje extraligová řež o druhou příčku tabulky, ve které se utkají domácí Plameny v čele s kapitánem Martinem Nečasem, jenž má nejvíce kanadských bodů ze všech hráčů své kategorie v rámci České republiky, s Pardubicemi. Na obě utkání je vstup ZDARMA.

2.11.MD: Z vyrovnaného souboje o druhé místo vyšly lépe Pardubice.ZNS - PAR 4:5, 14.kolo | RRŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Velmi vyrovnané utkání dnes sehrály mladé Plameny s Pardubicemi. Nelehký soupeř, který měl před zápasem identický bodový zisk jako Žďár, se nalézal na druhém místě s Plameny za zády. Z nedělního extraligového souboje vyšli lépe hosté a po napínavém závěru získaly Pardubice tři cenné body a zvýšily tak odstup žďárského celku. Všechny čtyři góly Žďáru si připsal talentovaný Martin Kaut. Na čele kanadského bodování se stále nachází útočník Martin Nečas, který vede tento žebříček střelců již několik kol. Oba žďárští útočníci mají nejvíce kanadských bodů ze všech hráčů extraligy své kategorie v Česku.