Archiv

Posledních 30 aktualít

25.11.PŘEDPRODEJ V PONDĚLÍPředprodej vstupenek na derby s Havlíčkovým Brodem již od pondělí v prodejně SobiSport. Otevírací doba: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00. V pondělí bude otevírací doba pouze odpoledne.
14.11.JUN: KOMETA V TELČIV rámci dlouhodobé spolupráce s Hockey Talent Academy, bude utkání 19. kola DHL extraligy juniorů mezi SKLH Žďár nad Sázavou a HC Kometa Brno sehráno 17.11.2018 v 15:30 na zimním stadionu v Telči.
8.11.KALENDÁŘ 2019 V PRODEJIJiž v sobotu najdete při domácím utkání Plamenů ve fanshopu novinku v podobě kalendáře pro rok 2019. Cena týdenního stolního kalendáře s fotkami a designem SKLH Žďár nad Sázavou je 89,- kč. Posléze bude v prodeji i v prodejně Sobi Sport.
center
Nový kalendář pro rok 2019.
25.10.BUREŠ SPORTOVCEM OKRESUVe dnes vyhlášené anketě "Sportovec okresu" zvítězil útočník Plamenů a trenér mládeže LUKÁŠ BUREŠ. V kategorii kolektivů získal druhé místo "A" tým SKLH a v kategorii mládeže se mohou mladší žáci Plamenů rovněž pyšnit druhou příčkou.
17.10.NEČAS PRVNÍ GOL V NHLŽďárský odchovanec Martin Nečas vstřelil svůj první gól v NHL. Dnes v noci v utkání s Tampou Bay Lightning srovnával ve druhé třetině stav utkání na 2:2. Ze strany Caroliny to byl ale poslední zásah, Hurricanes v zápase podlehli 2:4.
14.10.STŘ. STARTY DO TŘEBÍČEŽďárské duo Lukáš Bureš a Lukáš Jícha má vyřízené střídavé starty do prvoligové Třebíče. V případě, že by Žďár nehrál žádné utkání a kouč Horácké Slavie Martin Sobotka měl zájem, mohou naskočit v Chance lize.
10.10.JUNIORKA PŘELOŽENAVzhledem k velkému vytížení hráčů na reprezentačních srazech, se utkání DHL extraligy juniorů mezi SKLH Žďár nad Sázavou a Red Bull Salzburg přesouvá z neděle 14.10. na pondělí 15.10. od 16 hodin.
8.10.PRVNÍ BOD V NHLHokejový útočník Martin Nečas, si ve svém čtvrtém zápase v nejslavnější hokejové lize světa připsal svůj první bod v kariéře. Asistoval na první branku Caroliny Hurricanes proti New Yorku Rangers, jeho tým utkání zvítězil 8:5.
4.10.ZDRAVOTNÍ STAV Š. ČECHAŠtěpán Čech po včerejším incidentu utrpěl otřes mozku, nemá žádná další zranění a naštěstí bylo vyloučeno i poranění páteře. Dnes by měl být propuštěn do domácího ošetření a následná rekonvalescence se odhaduje na 2-3 týdny. Trpí částečnou amnézií, nepamatuje si, že šel na led, ani co se stalo. První vzpomínky má až z nemocnice. Držíme palce a přejeme Štěpánovi rychlé uzdravení a návrat mezi Plameny!
29.9.Nečas zůstává v NHLMartin NEČAS figuruje na soupisce pro NHL! Vedení Carolina Hurricanes dnes potvrdilo, že náš odchovanec bude členem sestavy "A" týmu. Viděli jste skutečnou hvězdu NHL.
16.9.ZAČÍNÁ PŘEDPRODEJ vstupenek na středeční derby! Už od pondělí bude možné zakoupit vstupenky na středeční velké derby Vysočiny. Předprodej bude probíhat tradičně v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
11.9.DOR A JUN V TELČIČtvrteční zápas extraligy dorostu proti Českým Budějovicím, se odehraje v Telči. Důvodem je kolize s domácím utkání juniorky s Kometou Brno. Nedělní zápas juniorky se Salzburgem se rovněž odehraje v Telči.
7.9.VÝJEZD DO SALZBURGU!Fanklub Šakal Patriots plánuje výjezd na utkání DHL extraligy juniorů do rakouského Salzburgu. Předběžně zjišťuje zájem, v případě tedy, že byste chtěli vyrazit na hokejový výlet spojený s prohlídkou města a hokejem nejvyšší juniorské kvality, napište na adresu fanclubsklh@seznam.cz. Předběžná cena dopravy 1 000,-.
4.9.PERMANENTKY OD ÚTERÝOd úterý 4.9. budou mít fanoušci možnost zakoupit si permanentky či vstupenky TEN na novou sezonu 2018/2019. Prodej bude probíhat v hokejové prodejně Sobi Sport a při domácích utkáních na pokladně zimního stadionu. Více informací o cenách pro letošní sezonu, naleznete zde.
9.8.NEČAS NA RADIOŽURNÁLUŽďárský odchovanec Martin Nečas je dnes od 11 hodin hostem tradičního pořadu Dobré dopoledne na stanici Český rozhlas Vysočina. Povídání souvisí se zítřejší exhibicí žďárských legend proti A týmu Plamenů, ovšem mluvit se bude i o kariéře nadějného talentu.
6.8.PŘEDPRODEJ I NA ZSOd pondělí začíná předprodej na páteční exhibiční utkání i v prodejně hokejových potřeb Sobi Sport na zimním stadionu na Bouchalkách.

Otevírací doba: 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00

4.7.ZEMŘEL PAN MILAN MÁTLS lítostí oznamujeme, že ve věku 80 let zemřel dlouholetý žďárský hráč, trenér i funkcionář pan Milan Mátl. Klub mu při prvním utkání letošního play-off proti Klatovům gratuloval k narozeninám. Čest jeho památce.
22.6.KAUT JDE NA DRAFTDnes v noci z pátku na sobotu se kolem druhé hodiny ranní dozvíme, jaký tým si vybral žďárského odchovance Martina Kauta. Draft nejslavnější hokejové ligy světa si již loni prošel Martin Nečas, jenž byl vybrán Carolinou Hurricanes na 12. místě. Letos budou manažeři NHL vybírat v americkém Dallasu.
30.4.NEČAS A KAUT NA MS!Žďárští hokejový odchovanci Martin Nečas a Martin Kaut se probojovali na soupisku České hokejové reprezentace. Národní dres obléknou na mistrovství světa v Dánsku. Gratulujeme k nominaci, ale přejeme hodně štěstí na šampionátu!
1.4.TK PROBĚHNE V ÚTERÝShrnutí letošní sezony proběhne v kanceláři klubu v úterý v sedmnáct hodin. Tisková konference bude veřejná jak pro novináře, tak pro fanoušky. Vysílaná bude živě na internetu a vaše dotazy, které chcete zodpovědět můžete již teď posílat na mailovou adresu horimehokejem@gmail.com. V průběhu play-off se jak na sociálních sítích, tak i na fóru objevilo množství spekulací a dotazů, na které třeba ať už z taktického hlediska (např. zdraví hráčů) nemohlo být zodpovězeno. Dotazy ale pište na jakékoliv téma, které vás zajímá, ať získáte relevantní informace.
28.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Včerejším srovnáním série Jabloncem, dostalo poslední kolo play-off ještě větší náboj. Ve čtvrtek nás čeká klíčový duel celé série a tak si zajistěte vstupenky v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) středa a čtvrtek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.
20.3.DNES POKRAČUJE PLAY-OFFAčkoliv Plameny mají splněno, čekají na soupeře pro závěrečné kolo vyřazovacích bojů ve kterém se žďárští hokejisté utkají o postup do kvalifikace o WSM ligu. Ve hře jsou stále tři varianty. Pokud dnes Moravské Budějovice využijí na domácím ledě mečbol v sérii proti Sokolovu, narazí Plameny na vítěze z dvojice Jablonec - Vrchlabí. Pokud se tomu tak stane a vyhraje čtvrtý duel v sérii Jablonec, žďárští hokejisté budou znát již dnes soupeře pro finálové kolo a to budou právě Vlci. Sérii však Vrchlabí může ještě zvrátit, dnes navíc hraje doma. V případě, že Sokolov odvrátí konec sezony a otočí sérii se Žihadly ve svůj prospěch, tak na řadu přijde velké derby Vysočiny s Havlíčkovým Brodem - bez ohledu na výsledek další série.
20.3.PLAMENY VYZVOU JABLONECŽďárští hokejisté již znají svého soupeře a tím je Jablonec. Poslední kolo play-off, ve kterém se dva soupeři utkají o místo v kvalifikaci o WSM ligu začne v neděli. Plameny budou mít výhodu domácího prostředí. Teď je ta pravá chvíle v sobě probudit patriotismus a podpořit své město a žďárské hokejisty, kteří mají na dosah historický úspěch!
16.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Také na třetí čtvrtfinálový zápas s Kolínem, který se hraje v neděli na Bouchalkách, si můžete zakoupit vstupenky v předprodeji. A to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu od 9:30 do 11:30. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 70,- Kč
12.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Napětí roste a již od úterý si můžete zajistit vstupenky na první duel série s Kolínem! A to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 70,- Kč
10.3.1/4 finále ZNS - KOLSoupeřem Plamenů ve čtvrtfinále bude SC Kolín. Všechny čtvrtfinálové dvojice společné skupiny Západ + Střed: Sokolov - Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod - Děčín, Žďár n.S. - Kolín, Jablonec n.N. - Vrchlabí
9.3.DAVID VÍTEK OTCEM !!!Dalším novopečeným otcem mezi hráči žďárských Plamenů se dnes v noci stal útočník DAVID VÍTEK, kterému se narodila dcera Karolínka. Blahopřejeme a přejeme dcerce pevné zdraví a rodičům hodně radosti!
6.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Na středeční třetí osmifinálové utkání je možné od úterý i během středy opět zakoupit vstupenky v předprodeji a to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 60,- Kč
6.3.ZMĚNY V MLÁDEŽIČSLH včera schválil novou strukturu mládežnických kategorií. Zásadní změnou je, že místo tří kategorií (MD, SD, JUN) budou od příští sezóny jen dvě (dorost a junioři). Podrobnosti se dočtete na stránkách ČSLH. My se této problematice budeme věnovat i v souvislosti s našim klubem detailněji v nejbližší době.
2.3.VÝJEZD DO KLATOV!Netradičně v pondělí bude pokračovat druhým zápasem play-off. Ačkoliv se ještě vyřazovací boje nerozjely, fanklub Šakal Patriots pořádá výjezd na 2. utkání série s Klatovy. Přestože se jedná o dalekou vzdálenost, věříme, že pojedete Plameny podpořit ve velkém počtu! Odjezd od zimního stadionu je ve 13.30, a hlavně příznivá cena 170,- Kč, včetně vstupenky! V případě zájmu volejte na telefonní číslo 732 574 667.