Archiv

V srpnu 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

14.8.FOTO: Trénink přípravkyMinulý týden přípravka absolvovala několikadenní soustředění. Z jeho sobotního závěru vám přinášíme fotoreportáž. Fotky nejmladších Plamínků najdete tradičně ve fotogalerii.
22.8.DEVÁTÉ NAROZENINY WEBUWeb hokejzr.cz dnes slaví deváté narozeniny. Založen byl v roce 2008 a od té doby prošel výraznou obměnou a posunem dopředu. Původní stránky hokejového klubu vznikly v době, kdy se klub nejmenoval SKLH, ale HCM. Po postupu zpět do druhé ligy vznikl prakticky úplně nový web ve spolupráci s eSports, který vydržel až do loňského září. Od začátku sezony 2016/2017 má web moderní a aktuální design, současně byla spuštěna i doména horimehokejem.cz. Za devět let fungování nového webu ho navštívilo téměř dva a půl milionu čtenářů, přesně je to k dnešnímu dni 2 388 121 návštěvníků.
22.8.SD TŘETÍ NA TURNAJIStarší dorostenci se o víkendu zúčastnili mezinárodního turnaje NEVOGA CUP ve Znojmě. Plameny přivezly pohár za třetí místo. Výhru si připsaly proti domácímu Znojmu a maďarskému Féherváru, ale nad jejich síly byly České Budějovice a slovenský Slovan Bratislava. Podrobné výsledky najdete v rozpise ZDE.

PTým
1.Motor České Budějovice
2.Slovan Bratislava
3.SKLH Žďár nad Sázavou
4.Féhervár AV 19
5.Orli Znojmo
29.8.PŘEDSEZONNÍ TK 8.9.2017Klub SKLH Žďár nad Sázavou zve novináře i veřejnost na předsezonní tiskovou konferenci, která se bude konat v kancelářských prostorách na zimním stadionu 8.9. 2017 od 16 hodin. Hlavním tématem bude uzavření kádru, cíle do sezony a také úvodní zápas Plameny hrají pro věž, hostem bude i tiskový mluvčí nemocnice Petr Hladík.