Archiv

V srpnu 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

5.8.ZS je již v provozuDnešním dnem byl spuštěn provoz na ZS na Bouchalkách. Plochu již kryje ledová vrstva a začínají tréninky všech kategorií SKLH Žďár nad Sázavou. V 18:30 vyjede poprvé na led také "A" tým Plamenů.
6.8.Žďárský deník"Žďárské Plameny jsou znovu na ledě". Pod tímto titulkem se skrývá článek Žďárského deníku věnovaný zahájení závěrečné fáze přípravy SKLH na ledě. Článek si můžete přečíst zde.
9.8.Žďáráci v HB úspěšníŽďárští odchovanci Jan Kočan a Tomáš Chlubna ve včerejším přípravném zápase v dresu havlíčkobrodských Rebelů nastříleli po dvou brankách do sítě Šumperku a zásadní měrou tak přispěli k výhře svého celku 6:2.
9.8.5plus2 o přípravě SKLHTaké týdeník 5plus2 se věnuje zahájení přípravy Plamenů na ledě. Článek s titulkem "Plameny už se na ledě chystají na první soupeře" je doplněn fotoreportáží. Celý článek zde.
12.8.Mladší dorost úspěšnýExtraligoví mladší dorostenci vstoupili do nové sezóny úspěšně. Po páteční vítězné přestřelce v přípravném zápase proti Hradci Králové (9:7), přivezli druhé místo z kvalitně obsazeného víkendového turnaje v Přerově. Vítězství jim těsně uniklo v závěru finálového utkání. Více o turnaji najdete na www.hokejprerov.cz.
22.8.Žďárský deníkDalší článek o tom jak se tvoří tým Plamenů pro novou sezónu přináší Žďárský deník. Článek zde.
24.8.FotogalerieVe fotogalerii najdete nové fotky z přípravného utkání proti Technice Brno a z utkání mladšího dorostu s Třebíčí. Autorem snímků je René Rámiš.
25.8.Hledáme redaktoraRedakce oficiálního webu hokejového klubu SKLH Žďár nad Sázavou www.hokejzr.cz hledá redaktora. Podrobnosti zde.
28.8.Junioři padli s TřebíčíJunioři dnes na Bouchalkách přivítali Třebíč. Ač byl stav po druhé třetině nerozhodný, nakonec se z vítězství radovala Horácká Slavia poměrem 5:3.
29.8.Lukáš Jícha v repre 19Lukáš Jícha (bratr obránce Martina Jíchy) je další "produkt" žďárské hokejové líhně, který oblékne český národní dres. Od pondělí se účastní soustředění reprezentační "19". Kromě toho bojuje teprve osmnáctiletý Lukáš o místo v "áčku" prvoligové Dukly Jihlava. Viz článek na www.hcdukla.cz.
30.8.Změna termínu ZR-VRCUpozorňujeme fanoušky, že došlo ke změně termínu posledního přípravného utkání mezi SKLH Žďár a HC Vrchlabí. Zápas se odehraje ve středu (původně úterý) 11.září v 18:00 na Bouchalkách.