Archiv

V říjnu 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

23.10.RozhovorKapitána Plamemů Martina Plevu vyzpovídal idnes.cz o překvapivém vítězství v Šumperku, ale například i o náladě v kabině, která je skvělá i přes nepřesvědčivé výsledky.
17.10.POSILA DO ÚTOKUVe včerejším utkání na ledě Draků se v našem dresu objevil i útočník David Čermák z Dukly Jihlava, který u nás působil již v loňské sezoně formou střídavých startů. David si hned ve svém prvním letošním startu za Plameny připsal připsal asistenci u branky Adama.
11.10.NOVÁ POSILAHlásíme vyztužení obranných řad. Vedení SKLH muselo reagovat na kritický počet obránců, a tak z Hodonína přichází Adam Spálovský. Nastoupit by měl již v sobotním utkání 9. kola proti Novému Jičínu.
1.10.ZRUŠENÍ DISKUZNÍHO FÓRANa základě rozhodnutí klubového vedení bylo dnešním dnem zrušeno diskuzního fórum na našich webových stránkách. Za uzavřením diskuzního fóra v žádném případě není snaha klubu o potlačení jakékoliv diskuze. Hlavním záměrem je přesunout diskuze na dostupnější sociální sítě. Na našem webu je možné využít například sekci PTEJTE SE, kde odpovědný člověk klubu odpovídá na dotazy fanoušků/návštěvníků.