Zápasy St. dorost » 2009/10

Zápasy:  Junioři St.dorost Ml.dorost 8.třída 7.třída 6.třída 5.třída 4.třída 3.třída
Soupisky:  Junioři St.dorost Ml.dorost 8.třída 7.třída 6.třída 5.třída 4.třída 3.třída

Přípravné zápasy starší dorost

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
přát. so 08.08.2009 Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou 6:1
přát. st 12.08.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Kometa Úvoz 1:1
přát. čt 20.08.2009 Kometa Úvoz SKLH Žďár nad Sázavou 4:7
přát. čt 27.08.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Skuteč 8:3
přát. po 31.08.2009 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 6:2
přát. út 01.09.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Třebíč 4:3

Liga staršího dorostu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
1. ne 20.09.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Kolín 6:2
2. pá 25.09.2009 Benátky n.J. SKLH Žďár nad Sázavou 2:2
3. ne 27.09.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Tábor 2:2
4. pá 02.10.2009 Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou 1:8
5. ne 04.10.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Příbram 2:3
6. ne 11.10.2009 Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 2:6
7. pá 16.10.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Nymburk 8:5
8. ne 18.10.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Velké Popovice 3:5
10. ne 25.10.2009 Kolín SKLH Žďár nad Sázavou 2:5
11. pá 30.10.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Benátky n.J. 2:4
12. ne 01.11.2009 Tábor SKLH Žďár nad Sázavou 5:2
13. pá 13.11.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Lední medvědi Pelhřimov 3:2
14. ne 15.11.2009 Příbram SKLH Žďár nad Sázavou 5:6
15. ne 22.11.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec 3:2
16. pá 27.11.2009 Nymburk SKLH Žďár nad Sázavou 2:4
17. ne 06.12.2009 Velké Popovice SKLH Žďár nad Sázavou 2:6
19. ne 13.12.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Kolín 1:4
20. pá 18.12.2009 Benátky n.J. SKLH Žďár nad Sázavou 6:7
21. ne 20.12.2009 SKLH Žďár nad Sázavou Tábor 4:1
22. pá 08.01.2010 Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou 6:2
23. ne 10.01.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Příbram 8:3
25. pá 22.01.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Nymburk 5:2
26. ne 24.01.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Velké Popovice 11:5
28. ne 31.01.2010 Kolín SKLH Žďár nad Sázavou 3:5
30. ne 14.02.2010 Tábor SKLH Žďár nad Sázavou 2:3
31. pá 19.02.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Lední medvědi Pelhřimov 6:5
32. ne 21.02.2010 Příbram SKLH Žďár nad Sázavou 4:7
24. út 23.02.2010 Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 2:7
29. pá 26.02.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Benátky n.J. 8:1
33. ne 28.02.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec 2:2
34. pá 05.03.2010 Nymburk SKLH Žďár nad Sázavou 3:9
35. ne 07.03.2010 Velké Popovice SKLH Žďár nad Sázavou 0:5
K-1 pá 19.03.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Draci Šumperk 1:4
K-4 ne 21.03.2010 Draci Šumperk SKLH Žďár nad Sázavou 6:1
K-2 út 23.03.2010 Letňany SKLH Žďár nad Sázavou 7:3
K-5 st 31.03.2010 SKLH Žďár nad Sázavou Letňany 0:1