11., neděle 19.10.2008
Hodonín - SKLH Žďár nad Sázavou HOD - ZNS
Hodonín: Hubačka - Javorek, Podešva, Protivný, Rapant, Ševela, Štastný, Vejvar - Barták, Čárský, Hoza, Hrtús, Hučko, Jurásek, Kýhos, Matušek, Peš, Rapant, Vaněček, Surový
SKLH Žďár nad Sázavou: Němec - Koželuh, Soldán, Moščic, Souček, Šulc, Štros, Sobotka R. - Fila, Dítě, Štěpánek R., Mühltfait, Křišťan, Sobotka M., Kaut T., Kaut J., Plachý, Dobiáš, Vránek
Branky a nahrávky: 14. Čárský, 35. Jurásek (Hrtús), 37. Rapant (Ševela), 50. Podešva (Jurásek), 56. Zábranský (Hučko), 59. Zábranský (Kýhos) - 5. Vránek (Dítě), 15. Plachý (Fila), 44. Dítě (Vránek, Muhlfait), 48. Plachý (Sobotka, Koželuh), 58. Plachý (Koželuh)
Rozhodčí: Váňa - Velínský, Wesley
Vyloučení: 11:9 - navíc Vejvar (HOD) 10 min OT Využití: 1:2 V oslabení: 2:1
Diváci: 1585
Střely na branku: 39:39 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5
H O D O N Í N - Źďárští hokejisté předvedli tu nejlepší reakci na poslední dva zpackané zápasy. V Hodoníně se již opět představili ve velmi dobrém světle. Po skvělém vstupu do utkání, ve kterém se ujali vedení, ještě dvakrát v zápase vedli. Do závěrečné třetiny však hosté nastupovali s jednobrankovým mankem, které jsme dokázali otočit a ještě deset minut před koncem byly tři body připravené pro nás. Domácí ovšem dvěma góly otočili stav, který se podařilo dvě minuty před koncem vyrovnat Jiřímu Plachému, jemuž se dnešní zápas obzvláště vydařil a který touto brankou dosáhl hattricku. Našim hráčům se však nepodařilo udržet vyrovnaný stav a vynutit si prodloužení a domácí v čase 58:37 s definitivní platností rozhodli o tříbodovém vítězství hodonínských Drtičů. Jiří PLACHÝ svým výkonem a dosažením hattricku, jako správný kapitán zavelel ke zdvižení hlav a k návratu ke hře, která donedávna přinášela žďárskému týmu úspěchy.