12., neděle 6.11.2016
SKLH Žďár nad Sázavou - Nové Město nad Metují ZNS - NMM
SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta – Černohorský, Marek, Budín, Melichar, Pachl – Březina, Koudelka, Faizrakhmanov, Juráš, Vlk, Trejbal, Gergel, Berčík, Nagy, Nečas, Sedlák
Nové Město nad Metují: Burian – Krištof, Fendrštát, Prouza, Franc – Vaňát, Holub, Šrenk, Rychtera, Mach, Řezníček, Umlauf, Prouza, Pfeifer
Branky a nahrávky: 32. Koudelka (Faizrakhmanov), 32. Juráš (Gergel, Berčík), 39. Nečas (Pachl), 59. Faizrakhmanov (Černohorský, Koudelka) – 48. Pfeifer (Fendrštát), 49. Řezníček (Vaňát, Krištof)
Rozhodčí: Suchý – Hájek, Krásný
Vyloučení: 6:4 navíc Nečas (ZNS) 5min + DKU Využití: 1:2 V oslabení: 0:0
Diváci: 89
Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2

Radovan Biegl (trenér SKLH Žďár nad Sázavou):
"Podle očekávání to byl hodně těžký zápas. Nové Město hraje jednoduchý hokej a hodně bruslí. Kluci se s tím vyrovnali poměrně dobře a opět to podpořili spolehlivý Radosta v brance. Rozhodla druhá třetina, ve které jsme dali tři branky. Bohužel si kluci neodpustili ten zápas zkomplikovat v poslední třetině pětiminutovým vyloučením, které bylo ještě tuplované dvouminutovým trestem. Soupeř to dvěma brankami stáhl na rozdíl jednoho gólu. Nám se ale podařilo kontrovat na 4:2 a v závěru si to pohlídat. Samozřejmě jsme spokojení, na čtvrtý Jablonec jsme odskočili na devět bodů, takže do závěrečných zápasů základní části máme relativní klid.