2., neděle 20.9.2015
SKLH Žďár nad Sázavou - Jindřichův Hradec ZNS - JHR
SKLH Žďár nad Sázavou: Folvarský - Macky, Macek, Marek, Fic, Geba, Rubner - Březina, Nedvěd, Kadleček, Jirčík, Prokš, Koudelka, Fixa, Sedlák
Jindřichův Hradec: Marek - Nikodým, Přibyl, Baxa, Homolka, Rolínek, Kupka, Vovej, Budín, Camra, Hynek, Pokorný
Branky a nahrávky: 3. Nedvěd (Březina, Macky), 10. Fixa (Marek), 29. Jirčík (Prokš, Fixa), 35. Geba (Macek), 45. Nedvěd (Kadleček, Macky), 54. Březina (Kadleček, Nedvěd) - 29. Kupka (Vovej), 46. Kupka, 48. Hynek (Vovej), 53. Pokorný (Kupka). Vyloučení: 6:6 (Macek TS + Baxa 2+10 OT). Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 63. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:4, 6:4

V neděli čekal starší dorostence nováček soutěže KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Plameny se dostaly brzy do vedení, díky brance Nedvěda. V polovině první třetiny to bylo již o dvě branky, když se trefil Fixa.

Další branku diváci viděli až v 29. minutě, kdy se podařilo snížit hostujícímu Kupkovi, na to však žďárští odpověděli o 34 sekund později brankou na 3:1, kterou zařídil Jirčík.

Plameny si vytvořily vedení dokonce 5:1, ale málem jim nestačilo, ani to, protože Vajgar dokázal v rozmezí sedmi minut snížit na 5:4. Pro Plameny byla velice důležitá branka v 53. minutě, kdy odpověděl na hostující pokus o zvrat Březina a opět navýšil vedení na dvě branky.

Starší dorost tak byl o víkendu stoprocentně úspěšný, proti Vajgaru si připsal vítězství 6:4.