V Pelhřimově skončil zápas předčasně, kvůli vážnému zranění T.Plachého

Zveřejněno 20.08.2015 | mk
Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou
Přát. 4, čtvrtek 20.8.2015
Lední medvědi Pelhřimov - SKLH Žďár nad Sázavou PEL - ZNS
Branky a nahrávky:4. Bezděk (Rašner), 28. Tolkner (Záhradný), 33. Vylíčil (TS), 39. Tolkner – 14. Gregar, 16. Vítek, 24. Bureš
Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
P E L H Ř I M O V - Dnešní zápas v Pelhřimově byl jako na houpačce, ale s nepříjemným koncem. Do vedení šli hned v úvodu domácí Medvědi, Žďárští dokázali stav otočit třemi brankami a ujali se vedení 1:3. Pelhřimov však oplácel stejnou mincí a ve druhé třetině třemi góly získal zpět jednobrankové vedení. Hned na začátku třetí třetiny však došlo, po nevinném souboji za brankou, k vážnému zranění pelhřimovského Tomáše Plachého a oba týmy se dohodly na předčasném ukončení zápasu. Jedná se o velice ošklivé zranění nohy, bližší informace v tuto chvíli nemáme k dispozici. Tomášovi přejeme rychlé uzdravení.