Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BLA HOD KAR KRO NJI OPA ORL PRE STE TEC UNI VAL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

34 27.2.2008 Karviná Přerov 1:6
34 27.2.2008 Nový Jičín Hodonín 6:4
34 27.2.2008 Technika Uničov 5:3
34 27.2.2008 Val. Meziříčí Opava 5:4
34 27.2.2008 Orlová Šternberk 4:3p
34 27.2.2008 Kroměříž Blansko 0:3
33 24.2.2008 Přerov Nový Jičín 4:2
33 24.2.2008 Hodonín Technika 4:1
33 24.2.2008 Uničov Val. Meziříčí 3:5
33 24.2.2008 Opava Orlová 3:0
33 24.2.2008 Šternberk Kroměříž 5:3
33 24.2.2008 Blansko Karviná 8:2
32 17.2.2008 Nový Jičín Blansko 1:2
32 17.2.2008 Orlová Uničov 4:3
32 17.2.2008 Karviná Šternberk 5:7
32 16.2.2008 Technika Přerov 1:0
32 16.2.2008 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
32 16.2.2008 Kroměříž Opava 2:1
31 13.2.2008 Šternberk Nový Jičín 0:8
31 13.2.2008 Blansko Technika 2:7
31 13.2.2008 Přerov Val. Meziříčí 3:2
31 13.2.2008 Hodonín Orlová 5:3
31 13.2.2008 Uničov Kroměříž 7:4
31 13.2.2008 Opava Karviná 5:3
30 10.2.2008 Nový Jičín Opava 1:0
30 10.2.2008 Technika Šternberk 6:7
30 10.2.2008 Orlová Přerov 4:3
30 10.2.2008 Karviná Uničov 2:5
30 9.2.2008 Val. Meziříčí Blansko 1:3
30 9.2.2008 Kroměříž Hodonín 2:8
29 3.2.2008 Uničov Nový Jičín 1:3
29 3.2.2008 Opava Technika 3:2
29 3.2.2008 Šternberk Val. Meziříčí 1:2p
29 3.2.2008 Blansko Orlová 4:4p
29 3.2.2008 Přerov Kroměříž 2:1
29 3.2.2008 Hodonín Karviná 4:5
28 30.1.2008 Hodonín Nový Jičín 3:0
28 30.1.2008 Uničov Technika 6:3
28 30.1.2008 Opava Val. Meziříčí 0:3
28 30.1.2008 Šternberk Orlová 3:1
28 30.1.2008 Blansko Kroměříž 3:0
28 30.1.2008 Přerov Karviná 3:1
27 27.1.2008 Nový Jičín Přerov 3:0
27 27.1.2008 Orlová Opava 2:3
27 27.1.2008 Karviná Blansko 5:2
27 26.1.2008 Technika Hodonín 4:0
27 26.1.2008 Val. Meziříčí Uničov 5:4
27 26.1.2008 Kroměříž Šternberk 4:3p
26 20.1.2008 Blansko Nový Jičín 3:5
26 20.1.2008 Přerov Technika 2:1
26 20.1.2008 Hodonín Val. Meziříčí 3:2p
26 20.1.2008 Uničov Orlová 7:2
26 20.1.2008 Opava Kroměříž 6:1
26 20.1.2008 Šternberk Karviná 4:2
25 16.1.2008 Nový Jičín Šternberk 9:5
25 16.1.2008 Technika Blansko 6:2
25 16.1.2008 Val. Meziříčí Přerov 6:3
25 16.1.2008 Orlová Hodonín 2:6
25 16.1.2008 Kroměříž Uničov 3:7
25 16.1.2008 Karviná Opava 3:3
24 13.1.2008 Opava Nový Jičín 3:2
24 13.1.2008 Šternberk Technika 3:2
24 13.1.2008 Blansko Val. Meziříčí 4:2
24 13.1.2008 Přerov Orlová 6:5p
24 13.1.2008 Hodonín Kroměříž 3:4
24 13.1.2008 Uničov Karviná 7:2
23 6.1.2008 Nový Jičín Uničov 5:4
23 6.1.2008 Orlová Blansko 1:3
23 6.1.2008 Karviná Hodonín 1:5
23 5.1.2008 Kroměříž Přerov 2:3
23 5.1.2008 Technika Opava 5:5p
23 5.1.2008 Val. Meziříčí Šternberk 2:3p
22 29.12.2007 Karviná Technika 4:9
22 29.12.2007 Opava Orlová 3:6
21 23.12.2007 Uničov Karviná 4:1
21 22.12.2007 Val. Meziříčí Šternberk 1:6
21 22.12.2007 Technika Opava 4:0
21 21.12.2007 Nový Jičín Přerov 6:4
20 19.12.2007 Opava Kroměříž 2:3
20 19.12.2007 Přerov Orlová 6:1
20 19.12.2007 Šternberk Nový Jičín 4:6
20 19.12.2007 Hodonín Val. Meziříčí 1:2
20 19.12.2007 Karviná Blansko 2:3
20 19.12.2007 Technika Uničov 6:2
19 16.12.2007 Uničov Opava 2:6
19 16.12.2007 Blansko Technika 4:2
19 16.12.2007 Nový Jičín Hodonín 2:2p
19 16.12.2007 Orlová Šternberk 6:5
19 15.12.2007 Val. Meziříčí Karviná 9:1
19 15.12.2007 Kroměříž Přerov 3:2p
22 13.12.2007 Orlová Kroměříž 3:2p
22 12.12.2007 Kroměříž Nový Jičín 0:4
22 12.12.2007 Přerov Val. Meziříčí 3:4p
21 12.12.2007 Blansko Hodonín 0:5
18 9.12.2007 Karviná Nový Jičín 3:6
18 9.12.2007 Opava Přerov 0:1
18 9.12.2007 Šternberk Kroměříž 3:2
18 9.12.2007 Hodonín Orlová 5:2
18 9.12.2007 Uničov Blansko 3:2p
18 8.12.2007 Technika Val. Meziříčí 4:7
17 5.12.2007 Blansko Opava 4:2
17 5.12.2007 Val. Meziříčí Uničov 0:4
17 5.12.2007 Nový Jičín Technika 8:1
17 5.12.2007 Orlová Karviná 4:1
17 5.12.2007 Kroměříž Hodonín 2:3
17 5.12.2007 Přerov Šternberk 2:3
16 2.12.2007 Karviná Kroměříž 4:2
16 2.12.2007 Opava Šternberk 2:4
16 2.12.2007 Hodonín Přerov 3:2
16 2.12.2007 Uničov Nový Jičín 0:4
16 2.12.2007 Blansko Val. Meziříčí 2:4
16 1.12.2007 Technika Orlová 3:3p
22 29.11.2007 Hodonín Uničov 5:1
22 28.11.2007 Šternberk Blansko 0:5
15 25.11.2007 Nový Jičín Blansko 3:2
15 25.11.2007 Orlová Uničov 4:1
15 25.11.2007 Přerov Karviná 5:2
15 25.11.2007 Šternberk Hodonín 1:4
15 24.11.2007 Kroměříž Technika 1:4
15 24.11.2007 Val. Meziříčí Opava 6:5p
14 21.11.2007 Opava Hodonín 1:3
14 21.11.2007 Karviná Šternberk 1:5
14 21.11.2007 Technika Přerov 4:3
14 21.11.2007 Val. Meziříčí Nový Jičín 4:3p
14 21.11.2007 Uničov Kroměříž 7:5
14 21.11.2007 Blansko Orlová 1:2
13 18.11.2007 Nový Jičín Opava 4:1
13 18.11.2007 Orlová Val. Meziříčí 1:3
13 18.11.2007 Přerov Uničov 6:1
13 18.11.2007 Šternberk Technika 1:3
13 18.11.2007 Hodonín Karviná 4:2
13 17.11.2007 Kroměříž Blansko 2:3p
12 11.11.2007 Opava Karviná 5:4
12 11.11.2007 Blansko Přerov 8:2
12 11.11.2007 Nový Jičín Orlová 3:4
12 11.11.2007 Uničov Šternberk 3:5
12 10.11.2007 Val. Meziříčí Kroměříž 6:3
12 10.11.2007 Technika Hodonín 3:4
11 4.11.2007 Orlová Opava 1:3
11 4.11.2007 Nový Jičín Kroměříž 3:2p
11 4.11.2007 Blansko Šternberk 1:3
11 4.11.2007 Uničov Hodonín 1:4
11 3.11.2007 Val. Meziříčí Přerov 3:3p
11 3.11.2007 Technika Karviná 8:0
10 28.10.2007 Karviná Uničov 4:0
10 28.10.2007 Opava Technika 5:3
10 28.10.2007 Hodonín Blansko 3:2p
10 28.10.2007 Šternberk Val. Meziříčí 3:5
10 28.10.2007 Přerov Nový Jičín 5:2
10 27.10.2007 Kroměříž Orlová 5:2
9 24.10.2007 Kroměříž Opava 3:4
9 24.10.2007 Orlová Přerov 4:3
9 24.10.2007 Nový Jičín Šternberk 6:5
9 24.10.2007 Val. Meziříčí Hodonín 0:1
9 24.10.2007 Blansko Karviná 4:2
9 24.10.2007 Uničov Technika 2:6
8 21.10.2007 Karviná Val. Meziříčí 4:1
8 21.10.2007 Hodonín Nový Jičín 3:2p
8 21.10.2007 Šternberk Orlová 7:5
8 21.10.2007 Přerov Kroměříž 5:3
8 21.10.2007 Opava Uničov 6:4
8 20.10.2007 Technika Blansko 5:2
7 14.10.2007 Přerov Opava 2:1
7 14.10.2007 Orlová Hodonín 2:3
7 14.10.2007 Nový Jičín Karviná 6:0
7 14.10.2007 Blansko Uničov 3:4p
7 13.10.2007 Kroměříž Šternberk 3:4p
7 13.10.2007 Val. Meziříčí Technika 0:3
6 10.10.2007 Opava Blansko 0:2
6 10.10.2007 Uničov Val. Meziříčí 3:2
6 10.10.2007 Technika Nový Jičín 1:4
6 10.10.2007 Karviná Orlová 2:1
6 10.10.2007 Hodonín Kroměříž 2:4
6 10.10.2007 Šternberk Přerov 3:4p
5 7.10.2007 Šternberk Opava 4:6
5 7.10.2007 Přerov Hodonín 3:1
5 7.10.2007 Orlová Technika 3:4
5 7.10.2007 Nový Jičín Uničov 4:3
5 6.10.2007 Kroměříž Karviná 2:3
5 6.10.2007 Val. Meziříčí Blansko 3:2p
4 30.9.2007 Blansko Nový Jičín 4:2
4 30.9.2007 Uničov Orlová 2:5
4 30.9.2007 Hodonín Šternberk 4:2
4 30.9.2007 Opava Val. Meziříčí 3:3p
4 29.9.2007 Karviná Přerov 2:4
4 29.9.2007 Technika Kroměříž 7:5
3 26.9.2007 Hodonín Opava 8:3
3 26.9.2007 Šternberk Karviná 4:1
3 26.9.2007 Přerov Technika 3:1
3 26.9.2007 Kroměříž Uničov 7:4
3 26.9.2007 Orlová Blansko 1:2
3 26.9.2007 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:1
2 23.9.2007 Blansko Kroměříž 4:0
2 23.9.2007 Uničov Přerov 1:4
2 23.9.2007 Opava Nový Jičín 1:6
2 22.9.2007 Val. Meziříčí Orlová 12:3
2 22.9.2007 Karviná Hodonín 2:3
2 22.9.2007 Technika Šternberk 5:2
1 16.9.2007 Hodonín Technika 2:2p
1 16.9.2007 Šternberk Uničov 1:3
1 16.9.2007 Přerov Blansko 3:0
1 16.9.2007 Orlová Nový Jičín 5:2
1 15.9.2007 Karviná Opava 2:2
1 15.9.2007 Kroměříž Val. Meziříčí 5:3

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:15x
3:05x
3:14x
3:29x
3:2pp8x
4:04x
4:18x
4:210x
4:35x
4:3pp3x
5:11x
5:28x
5:37x
5:44x
6:01x
6:13x
6:22x
6:33x
6:43x
6:52x
6:5pp2x
7:22x
7:42x
7:53x
8:01x
8:11x
8:22x
8:31x
9:11x
9:51x
12:31x
2:21x
2:2pp2x
3:31x
3:3pp3x
4:4pp1x
5:5pp1x
0:12x
0:21x
0:33x
0:43x
0:52x
0:81x
1:24x
1:2pp1x
1:39x
1:45x
1:52x
1:63x
2:39x
2:3pp2x
2:44x
2:52x
2:63x
2:71x
2:81x
3:45x
3:4pp4x
3:54x
3:62x
3:71x
4:51x
4:62x
4:71x
4:91x
5:71x
6:71x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.