Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky «4567891011121314»
   miq73 a@a | Žďár | 21.3.2017, 15:38 Nick | Datum | Reagovat
TO: MartinZR
Díky za doplnění a omlouvám se za nepřesnost. Takto je to aspoň jasné úplně pro všechny. Každopádně ten led mají i ostatní týmy v jiných městech zdarma. Takže to v celkovém kontextu na té myšlence nic nezmění. Smajlík
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 21.3.2017, 15:34 Nick | Datum | Reagovat
...v čase videa 7:05
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 21.3.2017, 15:34 Nick | Datum | Reagovat
jen tak pro zajímavost odkaz vidí někdo teč?
   MartinZR SKLH | 21.3.2017, 15:29 Nick | Datum | Reagovat
TO: miq73 Abychom byli spravedliví, tak si dovolím upřesnit podporu města. 2017: Mládež 1,1M a ledy na tréninky a mistrovské zápasy zdarma. Dospělí 350T a ledy na tréninky za 50% ceny a na mistr.zápasy zdarma.
   miq73 a@a | Žďár | 21.3.2017, 15:06 Nick | Datum | Reagovat
Je konec sezóny A týmu, a tak i za mě krátký subjektivní komentář.

Hned na začátku musím napsat, že tato sezona byla perfektní. V loňském roce jsme měli možnost, vyřadit první tým po základní části, ale letos se na nás usmálo hokejové štěstí ještě více a dopřálo nám derby v play off. Za mě asi v této soutěži, nelze zažít více. Sice to nedopadlo, ale jako fanoušek jsem si to naprosto náramně užil a ještě dnes nemohu pořádně mluvit. Myslím, že i návštěvy hovoří za vše. Smajlík Smajlík

Co se týmu týče, tak před sezonou byla na náměstí řečeno určité předsevzetí, která asi viděno touto optikou splněno nebylo, ale vypadnout s týmem, který před sezónou vydal prohlášení o postup do I. ligy, není ostuda. Z tohoto pohledu asi mohou mrzet ztráty 6 bodů s Pejrem, kde se oba zápasy naprosto nepovedli, a jak i z pohledu tabulky víme, 6 bodů by znamenalo stejný počet jako HB a Tábor….a také lepší nasazení do play off ve druhém kole. Ovšem po boji je každý generál a na druhé straně jsme pro změnu získali 11 bodů z 12 možných s Bruslaři a to zase ruku na srdce nikdo nečekal.

Brankáři měli celou základní část naprosto nevyrovnanou a ten start byl přímo hrozný a výsledkem toho byl příchod Řehoře, který měl situaci uklidnit, ale ani jemu se to úplně nedařilo. U něj to bylo zřejmě tím jak sám říkal v rozhovoru, že si musí zvyknout chytat ve této lize, protože to je jiné než o patro či dvě výše. Play off byla jiná písnička a Milda byl základním stavebním kamen našich vítězství. Bohužel, díky této kvalitě nemohl Slamič do branky, ale to je holt úděl gólmanů.
Obrana, no nechci zbytečně někoho jmenovat, protože to je jenom moje subjektivní hodnocení, ale obrana byla nejslabším článkem sestavy. Pomyslný prapor držel mladý Hort, který když přibere nějaké kilo, bude platný bek pro první ligu, standard zahráli Pleva (jako kapitán za mě palec nahoru), Staněk…ten pro změnu umí jako jediný vystřelit od modré, Tím výčet asi končí, zbytek buď vinou zranění, dlouhodobé nemoci, nebo formou neprokázal kvalitu, která se asi očekávala.
Čeho se nám nedostalo v obraně, tak toho máme dostatek v útoku. Za všechny bych asi jmenoval Kuřítka, který je sice trochu rapl, ale je důrazný, svižný a nebojí se u branky. Pak také nejmenšího hráče na ledě Střechu, nejmenšího vzrůstem nikoliv hrou, kde strčí svým důrazem do kapsy o 20 kg těžší borce, bez komentáře je jeho střelecká forma (super). Samotného mě zajímá, zda Michal Kaňka za nás odehrál poslední mač, nebo nikoliv. Měl jsem malinko obavy, zda rozhodnutí si u nás prodloužit kariéru, nebylo chybné, ale svými výkony mě mile překvapil a musím říct, že jsem se naprosto mýlil. Prostě útok i díky podpoře ofenzivních beků Pleviče a Benyho fungoval.
Samotnou kapitolou je pak trenér Michal Konečný. Osobně jsem hrozně rád, že ho sem gen. man. Šimon přivedl (to se povedlo). …je férový a přímočarý a jeho jasné a stručné odpovědi, jsou myslím jasnou ukázkou. Vedle tohoto, byl jeho rukopis znát i na ledě a hra na čtyři lajny, kterou zde prosadil a se kterou se úplně ve druhé lize nepotkáme, znamenala, že v poslední třetině většina mužstev u nás šlapala vodu.
Na závěr bych, chtěl poděkovat vedle hráčům A týmu, který je výstavkou hokeje v ZR i staršímu a mladšímu dorostu za příkladnou reprezentaci, kterou oceníme v příštím roce opět extraligou. Poděkování patří také všem funkcionářům, a abych nezapomněl i všem rodičům, kteří vodí na zimák své caparty a jsou tak důkazem, že hokej zde má pevnou tradici a je na čem stavět.

Vedle děkování je také určitě potřeba i konstruktivní kritika a tu si neodpustím k městu jako takovému. Chápu, že veřejné finance je citlivé téma a dospělý sport kór, ale pokud zde máme mít konkurence schopný mančaft, tak ani město vedle partnerů nemůže sedět s rukama za zády a jenom čekat. Neříkám, že město dává málo, ale z pohledu ostatních měst vedle nás, to málo je. Z rozpočtů měst se dá vyčíst asi toliko TR 5,5M, HB 7M a rovnou i na další sezónu, JI nemá smysl psát, to je úplně jiný level a pak ZR s 1M, kde 800 tis. jde na mládež a 200 tis. A tým, který si, ale musí platit led… Tak snad to bude lepší, já osobně bych si to přál. Nebudu rozepisovat stav zimního stadionu, kde zázemí pro hráče a fanoušky je velmi špatné a pokud přijde přes 1000 lidí, což bylo skoro běžné, jsou toalety, občerstvení, světla, ozvučení atd. nedostatečné...samotná kapitola jsou kabiny. Tak třeba se to změní. Pevně doufám.

Snad jsem se nikoho nedotkl, a pokud ano, tak se omlouvám.

V srpnu na značkách!
SKLH olééé! Smajlík
   Fan-Zr fan@zr.cz | ZR | 20.3.2017, 19:57 Nick | Datum | Reagovat
TO: fan4zr Jako vždy si to hezky popsal a vystihl.
Po sportovní stránce musíme pogratulovat Brodu. Přesto to bylo parádní play off!!! Hlavně výjezdy, atmosféra na zimáku, byla to taková zlatá tečka na konec sezony !!!

Hoši díky Smajlík Smajlík Smajlík
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 20.3.2017, 11:29 Nick | Datum | Reagovat
Je dobojováno, ale jsem spokojen. Díky, kluci, za tuhle sezónu. Po trochu rozpačitém začátku přišla spanilá "předvánoční" jízda s následným mírným útlumem a stoupající formou v play off. Díky za to, že jste 5x porazili broďáky, tohle tady ještě nikdy nebylo. ČF PO bylo pro mne velkým svátkem. Pro mě, jako pamětníka několika "historických" zápasů s hb to mělo o to větší náboj. Že nás vyřadili, už mi teď nevadí. Už jsem to "strávil" a chleba levnější nebude i kdybychom je porazili. :)
I když chybělo málo a mohli jsme se dnes pokoušet společně v Brodě o malý zázrak. 11 hloupých sekund. Bohužel musím konstatovat, že rozhodčí byli největší ostudou této série, zejména v sobotním zápase to bilo hodně do očí. Tentokrát i čároví byli hodně mimo a myslím si, že jejich "(ne)pískání" icingů bylo úplně zmatečné a ovlivnilo tenhle zápas. My vyhodíme, brankář Brodu dokonce zasáhne puk, píská se icing. Brod vyhodí, náš brankář nechá puk projet brankovištěm předpokládajíc, že se bude pískat icing a oni to nepískají. Následně inkasujeme 11 sekund před koncem vyrovnávací branku! Ale to je jeď již jedno. Rozhodčí jsou opravdu ve 2. lize ostudou a je jich málo takových, kteří by měli nějakou slušnou úroveň.

V každém případě ještě jednou děkuji hokejkám, za tuhle sezónu. Dalo by se vyzdvihovat (nebo naopak hanět) jednotlivce, ale to by bylo na delší rozbor a bylo by to subjektivní hodnocení. Někdo překvapil, někdo si odehrál svůj standard, něčí výkon mohl být pro někoho zklamáním, jiný zase příjemně překvapil a zazářil. Děkuji vám všem, nebudu to rozlišovat, děkuji celému týmu včetně trenéra a další lidí, kteří jsou s chodem týmu spojení.

Celou sezonu téměř nedobytná pevnost Bouchalky přilákala do ochozů poměrně slušné návštěvy, díky všem ostatním fanouškům, speciální dík lidem "z druhé strany", kteří se taky začali aktivně přidávat k fandění.

Díky taky vedení klubu a sponzorům, kteří se věnují hokeji v ZR, a též je nutno vyjádřit velký dík fanklubu Šakalů, který v letošní sezoně opravdu fungoval.

SKLH! Hoříme hokejem.

Smajlík Smajlík
   Žďárák88 a@a.com | zr | 19.3.2017, 19:57 Nick | Datum | Reagovat
Příspěvek porušil pravidla diskusního fóra a byl vymazán. V případě opakovaného porušování pravidel, bude váš účet zablokován.
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 19.3.2017, 14:26 Nick | Datum | Reagovat
já teda musím říct, že i přes ty chyby dělali kluci co mohli, naopak znovu musím říct, že rozhodčí jsou velká slabina a tomu vyrovnávacímu gólu předcházel icing, který se bůhvíproč nepískal, naopak na druhé straně se icing píská i když gólman zastaví puk před čárou, což znamená jen to, že se má hrát dál...teď už je to jedno, každopádně chtělo by to dávat pozor i po těchto sporných situacích, protože ten gól už nikdo neodmaže, i když tam nějaké protesty byly...Brodu přeju trpké vyřazení v další sérii, jejich fanoušci se neumí chovat a ještě, než začne zápas, tak pořvávají něco o d*bilech a pokud se hra nevyvíjí po jejich, snaží se to všelijak sabotovat létajícími kelímky s pivem a jiným bordelem a hokejově si myslím, že na další sérii už mít nebudou, natož na návrat do první ligy...naopak se mi líbí jak u nás fandí a tleská celý zimák, člověk je na chvíli hrdej, že je žďárák
   Žďárák88 a@a.com | zr | 19.3.2017, 13:57 Nick | Datum | Reagovat
sakal: Ano, v sérii byl Brod asi celkově hokejově lepší a zaslouženě postoupil. NOvák v bráně je skutečně brodská slabina, je to průměrný gólman druhé ligy. Naši si zaslouží velkou poklonu za bojovnost a snahu, někteří dohrávali zranění nebo nehráli vůbec.

Při včerejším "podání rukou" se opět potvrdilo co je Třetina za primitiva. Možná to trenér Konečný okomentuje, ale i kdyby ne, jsem rád že mezi idoly ždárských dětí nepatří ubožák, který se takhle chová. Copak asi řekl Střechovi, který mu podal ruku!!! Omluva? Asi těžko...

Jako jediný Třetinovi z našich nepodal ruku Smejkal, naprosto správně a je škoda, že i ostaní toho primitiva neignorovali.Vzhledem k zásadnímu porušení pravidel diskusního fóra, byl příspěvek upraven.   miq73 a@a | Sklh | 19.3.2017, 13:34 Nick | Datum | Reagovat
Nedá se nic dělat a každá série jednou končí, ale prohrát tímto způsobem je hořké a zároveň trestuhodné. Místo, abychom to do hráli při 5 min přesilovce v klidu, nechá se Beneš vyloučit a tím se otevírá soupeři cesta jak hrát power play. Nemohu to nazvat jinak než stupidní! Prodloužení bylo o hlavě a to už nešlo.
Celá série byla parádní. Myslím, že na druholigové poměry asi více dokázat nelze a průměr na utkání včetně HB atakoval 2000 diváků.
Takže respekt, jak fanouškům, tak hráčům!

A i přesto, že mezi městy je velká rivalita, tak se sluší po gratulovat vítězi a doufám, že se na podzim opět potkáme ve stejné skupině.

SKLH olééé! Smajlík
   JanJirma jirma2012@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 19.3.2017, 11:29 Nick | Datum | Reagovat
Zdravím všechny přiznivce žďárského hokeje, píši zde poprvé, ač středního věku, zažil jsem na žďárským stadiónu již mnoho, ač to byly Rosice a následný propad hokeje, či zápasy daleko předtím na které jsem chodil se svým taťkou, který byl velký fanda žďárského hokeje. Včera velká škoda, že to hokejisti nedotáhli do vítězného konce, protože ty brodský nafoukanci by si to jistě zasloužili a ten pátý zápas v Brodě mohl být ještě hodně zajímavý, no trochu toho hokejovýho štěstíčka nám na závěr chybělo. Jinak bych apeloval na místní podniky, či jiné subjekty s větší finanční podporou hokeji, protože si myslím, že ty žďárští fanoušci by si taky jednou zasloužili, aby se tady hrála první liga, když to jde v brodě, kde skoro žádný fabriky nejsou, proč ne zde, to by se pak fandilo, no třeba někdy to vyjde. Jinak díky za myslím povedenou sezónu a taky zato, že ten namyšlenej Endál dostal včera od našich trochu do kožichu.
   sakal s.j@gmail.com | sakalov | 19.3.2017, 10:05 Nick | Datum | Reagovat
Sportovně musím uznat, že vyhrál a postoupil lepší soupeř a nebylo to jenom o jejich jedné pětce, jak jsme si mysleli. V našem týmu převyšoval toho brodského a držel nás ve hře až do konce jen přesilovka a hlavně Řehoř a to nejen včera, ale i v Brodě. V Novákovi mají v Brodě slabinu, kterou jsme nedokázali využít a naopak Řehoř mě mile překvapil a dokázal, že pořád je skvělým golmanem.
Je strašná škoda, že loučení se sezonou dopadlo, jak dopadlo včera, aby rozloučení bylo hodno celé sezony. Ten zdárný a štastný konec ke kterému nás včera málem Řehoř dotáhnul, kdy soupeř hraje v oslabení se zkrátka musí pohlídat, abychom potom celý stadion se musel dívat na přehlídku některých malomyslných exhibičních vystoupení brodských individualit jak na ledě, tak v hledišti vzpomínající a rádoby vzkříšející zašlou slávu jejich kdysi I.ligové "éry".
Závěrem by se slušelo soupeři popřát do dalších bojů avšak neudělám to poté co jsem opět včera viděl a i to, jak pan mistr Třetina na konci si jde vřele podat ruku s tím, kterému málem urazil hlavu (by mě zajímalo co asi tomu Tomášovi řekl). Za mě jeden velký palec nahoru Smajlík TRENÉRE!!!
Ne za to, že by snad potřeboval dostat od Vás přes hubu (to bychom byli stejný jak on) i kdyby si to zasloužil, ale za to, že jste tímto se znovu zastal a připomenul co by nemělo zůstat v zapomění. Já bych člověku, který většině z nás svoji morální hodnotou nesahá ani po kotníky a kterého si na brodském webu velebí a nazývají dětským idolem (ještě že nežiju v Brodě se svými dětmi - moje děti bohužel tomu zákroku musely zde být svědkem), ruku taky nepodal. Ona si ho spravedlnost najde sama za ty roky co nejenom tady u nás předvedl - říká se jim Boží mlýny a ty jednou domelou i u něj.

Zavěrem, TRENÉŘI, KABINO - myslím, že to byl dobrý rok, že vás to snad i bavilo a stejně naopak nás. Že by důkazem bylo bezmála 2500 lidí včera v hledišti? ROZHODNĚ!!!

   Rudka rudka@seznam.cz | ZR | 18.3.2017, 22:50 Nick | Datum | Reagovat
Tak trošku trpký konec sezóny,ale takový je hokej.Byly jsme občas v sérii Brodu vyrovnaným soupeřem,ale nerozhodly ani naše přesilovky,které nás drželi ve hře,když dobře počítám tak s našich celkem 13 gólů jsme vstřelili 9 s přesilovek,takže jsme se těžko prosazovali ve hře 5 na 5.
Oproti tomu soupeř nevyužil přesilovku žádnou,ale paradoxně při PP,což není bráno jako přesilovka,ale o toho jednoho bruslaře tam je víc dokázal dnes vyrovnat a nakonec i vyhrát.
No nic díky klukům za sezónu já ji hodnotím pozitivně a zase na podzim.
Jo a trochu na odlehčení derby máme 5:3 pro nás,ale bohužel ty prohry byly v PO a tam jsou důležitější.
Takže za rok si to zopakujeme,protože Brod asi přes Vsetín výš letos nepůjde,ale možná se mýlím,ale to se teprve uvidí.
TAKŽE HOŠI DÍKY!!!!!!!!
P.S. a kdo by hokeje přeci jen nebyl nabažen tak 31.3.2017 hraje doma svůj poslední zápas kvaldy starší dorost tak si může ještě zafandit.
   Corvin 18.3.2017, 21:59 Nick | Datum | Reagovat
Tak a máme po sezoně. Na to jakto vypadalo ze začátku si myslím, že dopadla vcelku dobře. Základní část se nám povedla i jsme předváděli dobrej hokej. V play off už to taková sláva nebyla. Možná jsem se namlsal to základní částí a v play off se ukázala realita. Vypadli jsme zaslouženě. Jinak skvěle se rozchytal Řehy a určo byl velkou posilou pro náš tým. Hodně se mě letos líbíl Tomáš Střecha, Lukáš Buřeš a Plevy je náš nejlepší obránce. Všichni se určo snažili a je potřeba poděkovat celému týmu. Hodně se mě i líbila propagace hokeje ve Žďáře. Jsem opravdu hrdý na to, že v ZR má hokej velmi dobrou úroveň na 2.ligu. Fanošci byli letos taky skvělý a ty poslední zápasy s Brodem co se týce atmosfery prostě pecka!
Osobně mám z této sezony dobré pocity a těším na tu další.
Díky SKLH
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 18.3.2017, 21:07 Nick | Datum | Reagovat
díky za sezónu hráčům a celému realizačnímu týmu Smajlík
   Žďárák88 a@a.com | zr | 18.3.2017, 21:00 Nick | Datum | Reagovat
Zatím jen krátce:
Velké díky hoši za krásnou sezónu !!!
   tomiczech t.r@s.c | SKLH OLE | 18.3.2017, 13:00 Nick | Datum | Reagovat
tak dneska to chce srovnat serii a v pondeli se uvidi
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 18.3.2017, 12:21 Nick | Datum | Reagovat
asi budu mluvit za všechny fans Plamenů, že si ze všeho nejvíc přeju, aby se dnes pískala rovina a aby rozhodčí Endálovi nežrali každé klopýtnutí, minule to bylo hrozně trapné a viděla to celá tribuna za bránou a spolu s Padesáti odstíny šedi tohle herectví aspirovalo na Zlatou malinu (cena za nejhorší film)
   RadekWagner hcskrdlovice@post.cz | Škrdlovice | 17.3.2017, 13:49 Nick | Datum | Reagovat
jen na vzpomínku, třeba v pondělí .....

odkaz

zítra srovnat a pak se uvidí!!!!

Další stránky
«4567891011121314»
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele