Mladší dorost i junioři s porážkou

Zveřejněno 04.11.2013 | ok
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – První listopadový víkend odehráli své zápasy pouze junioři a mladší dorost. V pátek dohrávala nejstarší mládežnická kategorie dohrávku na ledě Opavy a v neděli čekal mladší dorostence extraligový duel na ledě Mladé Boleslavi.

JUNIOŘI

Junioři jeli k dohrávce 5. kola na led Opavy, kde v případě vítězství mohli poskočit na šestou příčku. Ovšem po 40 minutách hry prohrávali 3:0 a v závěrečné dvacetiminutovce dokázali jen snížit na rozdíl jednoho gólu.

5.kolo, pátek 1.11.2013
HC Slezan Opava - SKLH Žďár nad Sázavou 3:2 (0:0,3:0,0:2)
Branky a nahrávky: 21 Kobza, 30 Volf (Cios), 40 Rousek (Kužílek) – 48 Vítek (Mäki), 53 Gregar (Mäki)
SKLH Žďár nad Sázavou: Zelený – Vítek, Peška, Pazourek, Vlček, Klíma – Gregar, Staněk, Mäki, Bednář, Koláček, Peňáz, Navrátil, Novotný

MLADŠÍ DOROST

Mladší dorostenci chtěli navázat na vítězství na ledě Slavie Praha, ovšem po dvou třetinách prohrávali 2:0 a už se jim stejně jako juniorům nepovedlo na svého soupeře dotáhnout./p>

13.kolo, neděle 3.11.2013
BK Mladá Boleslav - SKLH Žďár nad Sázavou 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) Branky a nahrávky: 7. Dlabola (Jeník,Uřídil), 40. Křížek (Řípa), 45. Jeník (Hošek,Jirásek) - 50. Nečas (Havránek,Srnský), 51. Havránek (Trejbal,Nečas)

SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal - Trejbal, Jankovský, Macky, Švanda, Jančařík, Geba, Novotný, Havránek, Nečas, Kaut, Štefka, Nedvěd, Srnský, Matys, Zahradník, Macek

STARŠÍ ŽÁCI

neděle 3.11.2013
HC Rebel Havlíčkův Brod - SKLH Žďár nad Sázavou 6:6 (3:3,1:1,2:2)
Branky a nahrávky: 2.Hromádka (Křehlík), 6.Hromádka, 9.Trejbal, 24.Hromádka (Trejbal), 43.Hromádka (Trejbal), 58.Hromádka.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Rebel Havlíčkův Brod - SKLH Žďár nad Sázavou 8:8 (2:3,4:3,2:2)
Branky a nahrávky: 7.Machalová (Brúha), 9.Štola (Bednář), 13.Brúha (Machalová), 28.Malenovský (Bednář), 24.Brúha (Machalová), 37.Brúha (Machalová), 51.Doležal (Novák), 59.Štola (Bednář).

Další informace ze žďárského mládežnického hokeje (výsledky, tabulky, sestavy…) najdete v sekci MLÁDEŽ, kde je rozcestník soutěží a články z této kategorie.