Dostupné kategorie

V únoru 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
28.2.VIDEO: Milan nás podržel, my potom jeho ne, mrzela Beneše třetí třetinaTRU - ZNS 4:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýT R U T N O V - Plameny ve druhém osmifinálovém utkání v Trutnově měly po dvě třetiny hru pod kontrolou, jenomže po druhé přestávce přišel výpadek, který Draci dokázali okamžitě potrestat. Žďárští hokejisté již nedokázali v závěru snížit ani v dlouhé či v dvojnásobné přesilové hře stav zkorigovat. Série se tak stěhuje zpět na Bouchalky za vyrovnaného stavu. Najít problém a zhodnotit zápas nám pomohl obránce Petr Beneš.

28.2.„Podpora fanoušků je skvělá a je pro nás moc důležitá,“ těší Lukáše BurešeTRU - ZNS 4:2, 0.kolo | Barbora HronkováT R U T N O V - Po sobotní domácí výhře vyjely Plameny do Trutnova, aby se pokusily obhájit své vítězství. Plán se jim první dvě třetiny dařilo plnit, ale v posledních dvaceti minutách domácí nabrali nové síly a otočili zápas na 4:2. Druhé utkání play-off okomentoval útočník Plamenů Lukáš Bureš.

27.2.Plameny vyráží vstříc další bitvě na severTRU - ZNS 4:2, 0.kolo | Ondřej KrásnýT R U T N O V - První krok Plamenům vyšel, ale ještě je potřeba udělat další tři. Ten druhý mohou žďárští hokejisté udělat dnes, protože se série stěhuje na led Trutnova. Že to nebudou mít jednoduché ukázal již první duel. Opět se dá očekávat tuhá bitva plná vyhrocených okamžiků a plného nasazení od první do poslední minuty. Hokejisté Plamenů se mohou těšit na velkou podporu svých fanoušků, kteří se do Trutnova chystají.

27.2.Dobře rozehraný zápas ztratily Plameny ve třetí třetině. Trutnov srovnal krokTRU - ZNS 4:2, 0.kolo | mkT R U T N O V - Žďárští hokejisté dnes nastoupili ke druhému osmifinálovému zápasu na trutnovském stadionu, kam je přijela podpořit i velmi početná skupina fanoušků. Ti byli dvě třetiny spokojení, když Michal Kaňka dvěma zásahy v přesilových hrách reagoval na vedoucí gól domácích. Ovšem třetí dvacetiminutovka se hostům vůbec nepovedla, třikrát inkasovali a domácí Trutnov svůj stadion uhájil a srovnal stav série na 1:1. Ta pokračuje ve středu ve Žďáře.

26.2.„Atmosféra byla fantastická, moc si to užíváme,“ pochvaloval si první zápas play-off Adam RašnerZNS - TRU 3:1, 0.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - V sobotu se odehrál úvodní osmifinálový střet Plamenů s Draky z Trutnova. Vítězství si připsalo domácí družstvo, které přehrálo soupeře 3:1. K prvnímu zápasu play-off se nám více rozpovídal obránce Adam Rašner.
26.2.VIDEO: Takový zápas jsme čekali, máme se od čeho opřít dál, je rád kapitán Plamenů Martin PlevaZNS - TRU 3:1, 0.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - K mikrofonu se po úvodní tuhé bitvě na Bouchalkách postavil Martin Pleva, který svým bojovným výkonem jako správný kapitán strhl i zbytek jeho party. Plameny se na první zápas v sérii připravily velice dobře a s výkonem byl právě i žďárský kapitán nadmíru spokojen. Před následujícím bojem doufá, že tým kouče Konečného bude pokračovat v nastolené hře. Jak si užíval atmosféru a co říká na agresivní hru Trutnova vám prozradí v rozhovoru on sám!
25.2.Žďár vstoupil do play-off vítězněZNS - TRU 3:1, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – První utkání letošního play-off přilákalo do ochozů žďárských Bouchalek přes dvanáct stovek diváků, kteří vytvořili fantastickou kulisu a atmosféru hodnou vyřazovacích zápasů. Na ledě to byl tvrdý boj a soupeř potvrdil předpoklady, že tato série bude hodně náročná a již od prvního zápasu také velmi vyhrocená. O výhře rozhodly Plameny dvěma brankami ve druhé třetině a připsaly si první vítězný bod osmifinálové série nad Trutnovem.

24.2.PLAY–OFF je tady! Hokejový svátek startujemk Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již v sobotu se fanoušci dočkají. Po výborné základní části, která díky letošnímu systému tří skupin přinesla celou řadu parádních zápasů, byla obrovsky vyrovnaná a dramatická až do posledního zápasu, přijde vrcholná část, na kterou se těší hráči i fanoušci celou sezónu. Vyřazovací zápasy mají neopakovatelnou atmosféru a náboj a věřme, že i letos si tento hokejový svátek užijeme hodně dlouho. Plamenům přisoudilo pořadí v tabulkách za soupeře HC BAK Trutnov. Osmifinálového protivníka vám podrobněji představíme v dalším článku. Nyní vám přinášíme potřebné informace, které by vás před startem play-off mohly zajímat.
24.2.První překážka Plamenů – HC BAK Trutnov. Seznamte se…ZNS - TRU 3:1, 0.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Od návratu Plamenů do druhé ligy v roce 2008 se ani jednou neobešlo play-off bez jejich účasti. Ani letos nejsou žďárští hokejoví příznivci o tento vrchol sezóny ochuzeni. Herní systém v této sezóně připravil divákům velmi atraktivní základní část s velice napínavým závěrem až do posledních minut posledních zápasů, kdy se teprve rozhodlo o konečném pořadí a soupeřích pro vyřazovací boje. Semifinále hrané do kříže mezi skupinami Střed a Západ a čtvrté místo SKLH mu předurčilo jako protivníka pátý tým západní skupiny HC BAK Trutnov.
23.2.Základní část je za námi. Co říkají čísla a trenér?mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Základní část v podání žďárských Plamenů lze určitě hodnotit pozitivně. Mezi největší pozitiva patří dlouhá domácí neporazitelnost nebo desetizápasová vítězná šňůra na přelomu roku. Suma sumárum to po šestatřiceti kolech stačilo na čtvrté místo. Jako již tradičně, se dnes opět podíváme na to, co o celé základní části i její poslední čtvrtině, říkají statistická čísla a jak ji hodnotí žďárský kouč Michal Konečný.

22.2.Boj o první čtyřku, díl poslední: Plameny musí na jihu Čech bodovatDCB - ZNS 3:8, 36.kolo | Ondřej KrásnýČ E S K É   B U D Ě J O V I C E - Základní část utekla jako voda a Plameny mají dnes před sebou její poslední zápas. V posledních letech jsme byli zvyklí, že poslední utkání základní části bývala formalita, letos ale půjde poměrně o dost. Žďárští hokejisté mají na dosah třetí místo, které by bylo po základní části rozhodně skvělým umístěním, ale to nemají ve svých rukách. Naopak na svých hokejkách mají čtvrté místo, které by zaručilo start play-off na domácím ledě, k tomu stačí Plamenům z ledu David Servisu přivést alespoň bod.
22.2.Úkol splněn, Plameny po výhře na ledě Servismanů začnou play-off doma!DCB - ZNS 3:8, 36.kolo | Ondřej KrásnýČ E S K É   B U D Ě J O V I C E - Plameny vstoupily do zápasu výborně a po první třetině měly hodně dobře nakročeno ke třem bodům. David Servis sice ve druhé třetině chvilku kousal a na branky Žďáru odpovídal, nicméně třetí třetina již opět patřila hostujícím hokejistům, kteří přivezli zpět na Vysočinu všechny tři body. Ty sice na třetí příčku stačit nebudou, ale na čtvrtou ano, tudíž Plameny začnou play-off na domácím ledě. Již tuto sobotu přivítají Trutnov, a ty u toho nesmíš chybět!
21.2.Vybírejte LA STEAK GÓL MĚSÍCE lednamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Minulý týden proběhlo vyhlášení výsledků prosincového kola a dnes vám servírujeme další chutné brankové menu, tentokrát lednové. Opět se můžete pokochat krásnými góly a samozřejmě se zúčastnit naší ankety a brance, která vás nejvíce zaujme poslat svůj hlas. Odměna v podobě společné večeře s autorem vítězné branky a dárky od klubu na vás již čeká.
20.2.Junioři úspěšní napůl, starší dorost stoprocentní, mladší dorost taktéžJakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Junioři se představili jednou doma a jednou venku. Starší dorostence čekali dva důležité zápasy, které s přehledem zvládly. Mladší dorost sice trápila koncovka, ale tři body v závěru nakonec ubojovali
20.2.VIDEO: Řekl jsem si, že udělám i podruhé to samé, komentuje dva nájezdové góly Tomáš StřechaZNS - NYM 2:1, 35.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Podruhé v krátké době byl po zásluze vyzpovídán před kamerou Tomáš Střecha. Žďárský útočník rozhodl o výhře nad Nymburkem dvěma krásnými nájezdy, na které nedokázal jinak skvěle chytající Brázdil zareagovat. Ačkoliv se rozhodující nájezd Střechovi do statistik nezapíše, v letošní sezoně nastřílel již čtrnáct branek. Jeho radost z gólu byla viditelná, proč se svým gestem snažil utišit bouřlivé Bouchalky?
19.2.„Dnes to bylo už jako play-off,“ komentoval sobotní drama Milan ŘehořZNS - NYM 2:1, 35.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V předposledním kole základní části se Plameny porvaly s Nymburkem. Jednalo se o mimořádně vyrovnaný zápas, hlavně proto, že oba protivníci velmi lačnili po bodech, které by jim zajistily co nejlepší výchozí pozici do play-off, které startuje již za týden. Nakonec se ještě přidávalo a dostalo se až na nájezdy, kde zvítězily Plameny. Velmi důležitou roli sehráli brankaři, kteří předvedli perfektní výkony. A jeden z nich, Milan Řehoř, jenž hájil žďárskou branku, se nám k utkání blíže vyjádřil.

18.2.Žďár vydřel dva body v nájezdech, ale o čtyřku musí ještě bojovatZNS - NYM 2:1, 35.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Osm stovek diváků na žďárských Bouchalkách dnes sledovalo velmi dramatické utkání, kterému kralovali oba brankáři. Během šedesáti minut základní hrací doby padlo do každé branky po jednom gólu, nerozhodlo ani prodloužení a druhý bod pro Žďár zajistil až v sedmé sérii samostatných nájezdů Tomáš Střecha. Dvoubodový zisk pro Plameny znamená, že k jistotě udržení elitní čtyřky potřebuje Konečného družina získat ve středu v Českých Budějovicích alespoň bod.

17.2.Poslední domácí zápas základní části ozdobí souboj o třetí místoZNS - NYM 2:1, 35.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Už jde skutečně do tuhého, do konce základní části zbývají dvě kola a na první čtyřku je velká tlačenice. Plameny sehrají v sobotu poslední domácí utkání před startem vyřazovacích bojů proti Nymburku a půjde o hodně. Na třetí Žďár se zezadu dotahuje právě Nymburk, ale také Kolín a Moravské Budějovice. Všechny tyto týmy mohou ještě Plameny předstihnout, takže o důležitosti tohoto duelu není pochyb.
16.2.LA STEAK GÓL prosince ovládl jednoznačně Martin GregarmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – O nedělní půlnoci bylo ukončeno hlasování prosincového kola ankety LA STEAK GÓL měsíce a na úterním tréninku byl vítězem vylosován výherce z řad hlasujících fanoušků. Po prvních dvou vyrovnaných kolech, vás v tom třetím, oslovil gól Martina Gregara natolik, že v hlasování vyhrál „o parník“. A kdo skončil na dalších místech a kdo vyhrál společnou večeři…?
15.2.Video: Ubojovali jsme to všichni, od útočníků až po gólmana, chválil po derby Pavel StaněkHBR - ZNS 2:4, 34.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Sobotní derby bylo úžasným vyvrcholením základní části, která se pomalu chýlí ke svému závěru. Dvěma brankami přispěla k výhře v havlíčkobrodské Kotlině také jedna z opor zadních řad Plamenů Pavel Staněk. Po zápase jsme se důrazného beka zeptali na jeho pohled na právě skončené utkání i na to nadcházející proti Nymburku.