Dostupné kategorie

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.10. @krasny_ondrej">MD dnes načne náročný týden s Pardubicemi, SD má reprezentační přestávku za účasti Plamenů @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mladší dorostenci mohou tento týden zahýbat s pořadím ve skupině Střed, jelikož k tomu budou mít tři zápasy. Už dnes totiž vyjedou v dohrávce devátého kola na led v Pardubicích, které jsou v těsném závěsu právě za Plameny. Tento týden ale mají svěřenci Jiřího Šejby na programu i domácí utkání s českobudějovickým Motorem a o víkendu derby s Havlíčkovým Brodem. Starší dorost má reprezentační přestávku, během níž bude v akci Jaromír Pytlík a Daniel Poizl. Pozvánku do reprezentace dostali i mladší dorostenci. Příští týden si za český výběr U16 zahrají útočníci Jakub Konečný a Jiří Puczek.

31.10.Na Plameny čeká boj s momentálně posledním Pelhřimovem PEL - ZNS 4:6, 12.kolo | Pavla DolíhalováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny se po pár neúspěšných zápasech vrací znovu do hry s ambicemi dobýt přední příčky tabulky. V posledním utkání jim k tomu dopomohl Nymburk, nyní je čeká zkouška v podobě Ledních Medvědů z Pelhřimova. Ti mají opačný problém - z posledního místa se snaží urvat každý bod. Podaří se Plamenům uhájit si svou prozatím dobrou pozici, nebo se Pelhřimov zkusí odlepit z nevděčného místa v tabulce? Utkání začíná ve středu v 18:00.

31.10.Mladší dorost si po sympatickém výkonu v Pardubicích bere tři bodyPAR - ZNS 2:4, 9.kolo | Pavla DolíhalováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dnes vyjely mladší Plameny do Pardubic na dohrávku devátého kola soutěže a je co slavit. Žďárským se povedla první třetina, kde se dostali do hry a Dynamo k ničemu nepustili. Ačkoli se domácí snažili v závěru utkání zápas zdramatizovat hrou se šesti muži v poli, Plameny podržel gólman Vít, a tak si své zasloužené tři body nenechaly vzít.

30.10. @krasny_ondrej">Kdybych to nedal, tak odložím hokejky, směje se po první trefě Ondřej KovářůZNS - NYM 5:4, 11.kolo | @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dlouho si na první trefu počkal. Ondřej Kovářů využil ve druhé třetině přesilovou hru a tím získal pro Plameny pohodlné vedení 4:1, čímž ukončil svůj střelecký půst. Společně s Tomášem Střechou si vyzkoušeli přesilovkovou formaci s novou posilou Ondřejem Stehlíkem a evidentně jim jejich souhra sedla, což bylo vidět i na ledě. Žďárský útočník mluvil o nepovedené první třetině a přiznal že v kabině byl trochu vítr.

29.10. @krasny_ondrej">VIDEO: Od druhé třetiny jsme na ně vlítli a napadaly nám tam branky, je rád Tomáš StřechaZNS - NYM 5:4, 11.kolo | @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po delší době se Plameny přiblížily výkonům ze začátku sezony, ačkoliv nutno uznat, že hlavně během první třetiny Plameny hodně podržel Milan Řehoř. Od druhé třetiny ale jakoby domácí začal hokej zase bavit. Zápas zhodnotil Tomáš Střecha, který byl zvolen nejlepším hráčem zápasu. Řeč byla i o jeho krásné brance na 3:1.

28.10.V bojovném utkání nakonec starší dorost královéhradeckému Mountfieldu podlehlZNS - HKR 1:3, 16.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Starší dorost odehrál s Mountfieldem vyrovnané utkání, ve kterém byl nakonec šťastnější soupeř. O co méně zápas přinesl na hokejové kráse, o to více bylo na ledě vidět nasazení a bojovnosti. Dlouhou dobu však zápasu kralovali oba brankáři. Hostům se podařilo přece jen využít několika málo zaváhání mladých Plamenů a dovést tak utkání do vítězného konce.

Ilustrační foto: Petr Nedvěd

28.10.Díky povedené druhé třetině Plameny přetlačily Nymburk a zůstaly na dohled čelu tabulkyZNS - NYM 5:4, 11.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Dnešní sváteční den přinesl atraktivní utkání plné šancí a branek. Na rozdíl od prvního střetnutí obou soupeřů v této sezóně, kdy diváci neviděli ze hry ani jeden gól, dnes se střelci činili a zaznamenali dohromady 9 tref do černého. O gól lepší nakonec byly domácí Plameny, které se tak v tabulce stále drží v závěsu za vedoucím Havlíčkovým Brodem a druhým Táborem.

27.10. @krasny_ondrej">Přichází první reakce. Hodně se těším, chci pomoct, hlásí nová posila do útoku Ondřej Stehlík! @krasny_ondrejŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Útok Plamenů vyztuží od sobotního zápasu proti Nymburku útočník Ondřej Stehlík. Brněnský rodák začínal ještě v tehdejším Ytongu Brno a ve druhé lize si nejvíce startů připsal v Technice, osm zápasů odehrál i v extralize za Kometu Brno. Letošní sezonu měl podle všeho odstartovat v dresu Hodonína, z něj ale po zranění odešel. Do týmu Ondřej Stehlík přichází v reakci na zhoršenou produktivitu a oživení působení mužstva, za Plameny málem hrál už v loňské sezoně.

27.10.V sobotu přivítají Plameny s novou posilou na svém ledě NymburkZNS - NYM 5:4, 11.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po středeční prohře v Kolíně je na řadě další kolo, ve kterém se Plameny představí tentokrát na domácím ledě proti silnému celku z Nymburku. Poprvé se ve žďárském dresu představí nová posila Plamenů Ondřej Stehlík. Zápas začíná v 17:30 na žďárských Bouchalkách.
27.10.Starší dorost dobře rozehrané utkání do vítězného konce nedotáhl a Pardubicím podlehl v prodlouženíZNS - PAR 5:6, 15.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Přes opatrnější začátek se dnes na Bouchalkách hrálo velice ofenzivní utkání s množství šancí a gólů. Velice nadějný stav, který na světelné tabuli svítil po dvou třetinách se bohužel mladým Plamenům udržet nepodařilo, když je pardubické Dynamo ve třetí třetině jednoznačně přehrálo. Konečným výsledkem tak je jeden bod za prohru v prodloužení 5:6.

26.10.Mladší dorost doma neuspěl, proti Mladé Boleslavi žďárští mladíci nebodovaliZNS - MBL 1:4, 11.kolo | Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárský mladší dorost dnes odehrál na Bouchalkách zápas proti Mladé Boleslavi. V tomto zpočátku vyrovnaném utkání se Plamenům nepodařila druhá třetina a na domácím ledě tak padly 1:4. Po sobotní výhře nad Letňany si tím připisují další porážku.
25.10.Plameny se vyjedou utkat s Kozly do Kolína KOL - ZNS 4:2, 10.kolo | Pavla DolíhalováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Před domácím zápasem s Nymburkem čeká na Plameny ještě test v podobě Kozlů z Kolína. Ti se možná nezdají jako příliš silný soupeř, nicméně poslední dva zápasy si připsali na svou stranu. Naopak Žďár začal sezonu na výbornou, kdežto v posledních kláních se trošku hledá. Podaří se Kolínu vyhrát potřetí v řadě, nebo jejich stoupající sebevědomí utnou Plameny ze Žďáru? Utkání začíná ve středu v 18:07.

25.10.Plamenům v Kolíně nevyšla třetí třetina a dál čekají na body z venkuKOL - ZNS 4:2, 10.kolo | Tomáš MasařK O L Í N - Dnes se u Kolína strhla opět velká bitva. Nešlo však o rekonstrukci památného střetnutí z roku 1757 mezi rakouskými a pruskými vojsky, ale o zápas ryze hokejový, a to mezi domácími Kozly a hostujícími Plameny. Bohužel žďárským nájezdníkům vydržely síly jen po dvě třetiny boje a v závěrečné části již opanovali bojiště domácí Kozlové, kteří si zaslouženě vydobyli vavřínové ratolesti náležící jen vítězům.

24.10.Překvapení se nekonalo, starší dorost odjel z ledu Motoru bez boduCEB - ZNS 7:3, 17.kolo | Ondřej Krásný, Klára ČervenáČ E S K É     B U D Ě J O V I C E - Žďárští mladíci dnes měli po předchozích neúspěších co napravovat, ale série porážek pokračuje. Na ledě prvních Českých Budějovic Plamenům nevyšla hlavně první třetina, která udála ráz celého zápasu. Domácí Motor navíc ve druhém dějství ještě navýšil vedení. Žďárští ve zbytku utkání sice zabrali a výsledek trochu zkorigovali, nicméně už bylo jasné, že dnes to na body stačit nebude.

23.10.Michal Konečný: Mysleli jsme si, že prostě nemůžeme prohrát, první čtvrtinu hodnotím pozitivněOndřej Krásný, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Prvních devět utkání je za námi. Na začátku to byla spanilá jízda, která vydržela až do šestého kola. Poté přišel mírný herní výpadek, ale i tak Plameny zakončily první čtvrtinu na třetím místě. Hlavní trenér Michal Konečný je spokojený a přiznává, že po pěti výhrách přišlo uspokojení. V kádru Plamenů dostávají šanci i mladíci, jejichž výkony hlavní kouč pochválil. Je na čase po čtvrtině udělat shrnutí, včetně statistického okénka. Najdete tu zajímavé informace. K velkým pozitivům patří průměrná návštěvnost, která se po prvním kvartálu vyšplhala až téměř k tisícovce.

22.10.VIDEO: Střeleckou smůlu nahrazuje Lukáš Jícha bojovností. Martin Nagy si užil debut v „áčku“ZNS - DCB 3:2, 9.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po sobotním vítězném duelu panovala v kabině Plamenů podstatně lepší nálada, než po předchozích třech zápasech. Klání třetího se čtvrtým celkem tabulky, které bylo také přímým soubojem o třetí místo a de-facto o šest bodů, naplnil očekávání a přinesl tvrdý boj o každý metr ledu až do poslední sekundy. Před kameru jsme si pozvali nesmlouvavého bojovníka, jenž nikdy nevynechá žádný střet a souboj o jediný puk Lukáše Jíchu. Premiéru v „A“ týmu si v tomto utkání odbyl další z talentovaných žďárských dorostenců Martin Nagy, kterého jsme se zeptali na jeho pocity ze svého debutu.

21.10.V sobotu Plameny přivítají českobudějovický David ServisZNS - DCB 3:2, 9.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po dlouhých dvou týdnech se Plameny opět představí na domácím ledě. Na Bouchalkách tentokráte přivítají soupeře z jižních Čech. Podaří se žďárským borcům konečně prolomit říjnové prokletí a získat první body v tomto měsíci, nebo si naopak první výhru na soupeřových hřištích v tomto ročníku připíše jejich soupeř? Odpověď na tuto otázku se budete moci dozvědět v sobotu v podvečer. Utkání na žďárském zimním stadionu začíná v 17:30.
21.10.Mladší dorost potrestal chyby Letňan a odnáší si tři bodyLET - ZNS 1:4, 10.kolo | Pavla DolíhalováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny si ve svém druhém soutěžním utkání dokázaly poradit s Letci z Letňan. Po první třetině, která se odehrála bez střelené branky, se dokázal Žďár zvednout a pojistit si výhru třemi góly během druhého dějství. S tím už si domácí nedokázali poradit a mladší dorostenci vezou pěkné vítězství.

21.10.Vydřené vítězství! Plameny po těžkém boji udolaly David ServisZNS - DCB 3:2, 9.kolo | Tomáš MasařŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na pozadí parlamentních voleb se dnes na žďárských Bouchalkách odehrálo další líté klání, tentokrát sportovní. Domácím Plamenům se postavil David Servis z Českých Budějovic a šlo o velice vyrovnané utkání, kterému nechyběly ani zápletka ani zajímavé zvraty, to vše na konci korunované vítězstvím žďráských borců. Vítěznou premiéru si dnes v domácím dresu užil další z mladých talentovaných dorostenců Martin Nagy, který zaskočil za nemocného Ondřeje Kovářů.

20.10.Zkusíme zase navázat na vítěznou vlnu, říká po třech prohrách v řadě Martin Lojek Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Plameny tři poslední zápasy sice prohrály, ale už zítra je čeká další domácí zápas s Českými Budějovicemi. Jak se momentálně tým cítí a co dělal, když nebyl ve středu hrací den se rozpovídal obránce Martin Lojek.