Dostupné kategorie

V lednu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.1.Na Bouchalky přijede poslední Vajgar. Budou z něho Plameny lovit nějaké body?ZNS - JHR 4:2, 31.kolo | Jakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Konec základní části se blíží a na Bouchalky přijede další vyzyvatel Plamenů. Po nevydařeném utkání na ledě Pelhřimova se Žďárští postaví doma proti poslednímu celku tabulky Jindřichově Hradci, který si body z venkovního prostředí v této sezóně dovezl pouze dvakrát.
30.1.Mladší dorost utržil doma debakl, starší se drží na prvním místě, junioři přerušili sérii neúspěchůAnna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – O mládežnický hokej rozhodně nebyla v uplynulém týdnu nouze. Všechny kategorie totiž zvládly ke konci týdne odehrát hned dva zápasy.
29.1.„Byli jsme bezzubí v koncovce,“ komentuje utkání s Pelhřimovem Tomáš StřechaPEL - ZNS 5:3, 30.kolo | Barbora HronkováP E L H Ř I M O V - Sobotní zápas, kdy žďárská skvadra vyjela na led Ledních Medvědů do Pelhřimova, se nesl ve znamení neúspěchu. Přestože Medvědům chyběla značná část mužstva, svoji ledovou plochu si ubránili a zvítězili 5:3. Pro Plameny, které se na ledě spíše trápily, znamená prohra sestup zpátky na čtvrté místo v tabulce. Derby nám přiblížil Tomáš Střecha, jenž si připsal i dvě asistence.
28.1.Plameny jedou na derby do Pelhřimova, kde se pokusí prolomit lednové venkovní nezdaryPEL - ZNS 5:3, 30.kolo | mkP E L H Ř I M O V – Třicáté kolo druhé hokejové ligy nabídne fanouškům tradiční atraktivní derby Vysočiny. Žďárská družina se vydá k říčce Bělé a s pelhřimovskými Ledními Medvědy se utká o další bodový příspěvek do tabulky. Zatímco doma Žďárští sbírají body jako na běžícím páse, venku to od nového roku nevychází a tak se dnes pokusí tuto bilanci změnit.
28.1.Plameny zabraly pozdě, z Pelhřimova se vrací bez boduPEL - ZNS 5:3, 30.kolo | Ondřej KrásnýP E L H Ř I M O V - Žďárští hokejisté zaspali úvod zápasu, což bylo pro zbytek klání klíčové. Zlepšený výkon nepřišel ani ve druhé třetině a ačkoliv se Plamenům podařilo ve třetí třetině srovnat, vyrovnaný stav vydržel pouze chvíli. Pro Plameny je to čtvrtá porážka z venkovního ledu v řadě.

27.1.VIDEO: "Užíval jsem si každou minutu na ledě," prozrazuje po premiéře mladíček PytlíkZNS - PIS 7:2, 29.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Středa byla pro Jaromíra Pytlíka obzvláště vydařeným dnem. Nejen, že byl nominovaný do české reprezentace do 16 let na únorový Turnaj čtyř zemí do Ruska, ale také si připsal premiérový start za A tým. A to v pouhých patnácti letech a čtyřech měsících! Ve druholigovém zápase se rozhodně neztratil, jeho bruslařská ale i technická vybavenost a celkový talent byli znát při každém jeho střídání. Kanadské body si sice nepřipsal, ovšem přispěl k dalšímu vítězství Plamenů. Jeho hokejový vývoj je na správné cestě, teď jen trošku zapracovat na rozhovorech!

27.1.Vybírejte LA STEAK GÓL MĚSÍCE prosincemkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – S určitým zpožděním vám dnes přinášíme nabídku nominovaných gólů za měsíc prosinec, ze které můžete vybírat ten, který se vám nejvíce líbí. LA STEAK vám dnes servíruje opět šestici brankových chuťovek a výběr nebude vůbec snadný. V prosinci se skutečně urodilo a jedna branka je hezčí než druhá. Tak hodně štěstí…
26.1.„Kluci mi to dávali až do prázdné branky,“ liboval si po zápase Lukáš PatákZNS - PIS 7:2, 29.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Ve dvacátém devátém kole třetí nejvyšší soutěže předvedly Plameny znovu velmi dobrý a pohledný hokej. Ovšem do kabin se po prvních dvaceti minutách šlo za stavu 0:2, jenomže otáčet zápasy Žďárští umí a po třetí třetině zněl konečný výsledek 7:2! Pár slov k tomuto dramatickému obratu nám řekl Lukáš Paták, který si na své konto připsal dva góly.
25.1.Žďár předvedl proti Písku další parádní obratZNS - PIS 7:2, 29.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Diváci na žďárských Bouchalkách si dnes mohli připomenout nedávný fantastický obrat, který Plameny předvedly proti Havlíčkovu Brodu. Dnes však po první třetině musela Konečného družina dohánět „jen“ dvoubrankové manko. Ještě v prostřední části hry se domácí dostali do vedení 3:2 a závěrečnou třetinu už si užívali hráči i diváci, když žďárští borci postupně ničili Písek až do stavu 7:2.

23.1.„Měl jsem to na hokejce…,“ litoval nevyužité šance na vyrovnání Petr BenešBarbora HronkováM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – V sobotu se Plameny vydaly do Moravských Budějovic, aby bojovaly o další bodový zisk. To se jim bohužel ani po dobrém výkonu a urputném boji nepodařilo, duel skončil 2:1 pro domácí Žihadla. Celé utkání nám blíže okomentoval žďárský obránce Petr Beneš.

23.1.Plameny přivítají Písek, porazí ho potřetí v sezoně?ZNS - PIS 7:2, 29.kolo | Ondřej KrásnýŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U – Pomalu jde do tuhého. V závěrečných kolech budou druholigové celky bojovat o co nejvýhodnější pozici pro play-off. Tento boj se nevyhnul ani Plamenům, na které se mohutně dotahuje z pátého místa Kolín. I proto je každý zápas důležitý a ne jinak je tomu i proti Písku. Dvakrát to svěřencům Michala Konečného proti Jihočechům vyšlo, jestli to vyjde i potřetí uvidíte ve středu večer na Bouchalkách!
21.1.Plameny dnes zahájí závěrečnou čtvrtinu v Moravských BudějovicíchMBU - ZNS 2:1, 28.kolo | Ondřej KrásnýM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – Druhá hokejová liga měla po třetí čtvrtině týdenní pauzu a dnes vstoupí do závěrečného dějství základní části. Žďárské hokejisty čeká cesta na jihovýchod Vysočiny k derby s moravskobudějovickými Žihadly. Plameny se budou muset poprat nejen se silným soupeřem, který je obzvláště v domácím prostředí velmi nebezpečný, ale také se svým chřipkovou epidemií zdecimovaným kádrem.
21.1.Z parádního utkání, kterému dominovali gólmani, vyšly Plameny bodově naprázdnoMBU - ZNS 2:1, 28.kolo | mkM O R A V S K É   B U D Ě J O V I C E – Na moravskobudějovickém zimním stadionu se dnes večer podával vynikající hokej, kterému nechyběla rychlost, bojovnost, tvrdost, parádní akce a především úžasné zákroky brankářů. Naproti tomu přišli poněkud zkrátka střelci a vzhledem k tomu, že o jeden gól se lépe dařilo těm domácím, vraceli se žďárští hokejisté pod Zelenou Horu bez bodového přírůstku.

Ilustrační foto: Petr Nedvěd

19.1.V úterý 24. ledna přiveďte své děti na BouchalkymkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s ČSLH připravil pro každé dítko, které zajímá sport a hokej, chtělo by se naučit bruslit a jednou hrát třeba v NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, velkou sportovní a informační akci. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět a co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.

18.1.Úspěšnou třetí čtvrtinu potvrzují i příznivá statistická číslamkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ani dvě porážky na ledech dvou silných soupeřů nic nemění na tom, že třetí čtvrtina základní části se žďárským hokejistům vydařila náramně a potvrdila tendenci vzrůstající formy již ve druhé čtvrtině. Zajímavý je jak pohled do týmových statistik, tak do individuálních statistik jednotlivých hráčů. Tato čísla potvrzují třeba fakt, že trenér Michal Konečný má k dispozici velmi vyrovnaný kádr, z něhož celkem dvanáct hráčů již dosáhlo na desetibodovou hranici produktivity.

17.1.Svůj sobotní čtyřgólový příspěvek okomentoval Martin KuřítkoZNS - DCB 10:3, 27.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Sobotní utkání Plamenů proti David Servisu skončilo jasným vítězstvím domácích 10:3. Gólově zajímavá byla převážně druhá třetina, která znamenala dohromady 9 branek. Nejlepším hráčem Žďáru se stal Martin Kuřítko, střelec čtyř branek.
16.1.Starší dorost prohrál podruhé v sezoně, mladší přetlačil lídraokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Tento víkend sehráli všechny mládežnické kategorie po jednom zápase, až na výjimku čtvrtečního duelu mladšího dorostu na ledě první Jihlavy, který mladé Plameny zvládly. První porážku v nadstavbě a druhou v sezoně utrpěl starší dorost. Junioři prohráli podesáté v řadě.

14.1.Plameny nadělily David Servisu desítku! Čtyřmi góly se blýskl KuřítkoZNS - DCB 10:3, 27.kolo | Jakub Janů, Anna RůžičkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Po dvouzápasovém střeleckém suchu se Plamenům konečně podařilo zvítězit. Po vyrovnaném stavu na konci první třetiny se jim podařilo vstřelit v té druhé hned sedm branek. Převážně ta byla v dnešním utkání zlomová.
13.1.Plameny opět doma, přivítají David ServisZNS - DCB 10:3, 27.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Napravit dvě venkovní porážky se žďárští hokejisté pokusí v sobotu večer proti David Servisu. V zápase jsou Plameny favoritem, ale houževnatý soupeř nedá svěřencům Michala Konečného nic zadarmo. V obou vzájemných duelech měli navrch Žďárští, zda Plameny porazí Jihočechy i potřetí v sezoně můžete sledovat od 17.30 hodin na Bouchalkách.
11.1.Plameny míří v dohrávce vánočního kola do TáboraTAB - ZNS 3:0, 24.kolo | okT Á B O R - Čtyřiadvacáté kolo druhé hokejové ligy bylo na programu mezi svátky, ale utkání Plamenů s Táborem bylo odložené právě na dnešek. V dnešní dohrávce čeká na žďárské hokejisty velmi tvrdý oříšek, k souboji o druhé místo vyrazí na jih Čech bojovat o druhé místo.