Dostupné kategorie

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.11.Polovinu základní části uzavřou Plameny na ledě David ServisuDCB - ZNS 2:5, 18.kolo | Ondřej KrásnýČ E S K É   B U D Ě J O V I C E - Druhá liga pokračuje osmnáctým kolem a žďárští hokejisté se poprvé v historii vydají na led David Servisu. Zápas to vzhledem k neznámosti prostředí a soupeře může být ošemetný. Oba soupeři jsou aktuálně v dobré formě a pro jednoho skončí vítězná série.
30.11.K+K, Kovářů s Krupkou řídili výhru na ledě ServismanůDCB - ZNS 2:5, 18.kolo | okČ E S K É   B U D Ě J O V I C E - Žďárští hokejisté potvrdili roli favorita a z ledu David Servisu si odvezli tři body. Vítězství se sice nerodilo zrovna lehce, ale Plameny měly více ze hry a tři body jsou zasloužené. Dvě branky a asistenci si připsal Ondřej Kovářů, gól a dokonce tři asistence zaznamenal Lukáš Krupka. Svěřenci Michala Konečného se tak posunují na čtvrté místo tabulky.

29.11.Milan Řehoř: „Od toho jsem tam, abych mančaft podržel, tým zase musí pomoct mně a pak to šlape.“ ZNS - NYM 6:3, 17.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V sobotním mistrovském utkání se Plameny střetly s týmem NED Hockey Nymburk. Domácí skvadra předvedla perfektní výkon, čímž také potvrdila místo v první polovině tabulky. Po dalším vyhraném zápase je to již sedmé utkání v řadě, ze kterého si Plameny odnášejí body do své pokladničky. Žďárskou výhru okomentoval nejlepší hráč zápasu a žďárský gólman Milan Řehoř.

28.11.Starší dorost vyhrál základní část, mladší nestačil na TřinecokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárští starší dorostenci ovládli osmnáctikolovou základní část s náskokem šesti bodů na druhý Tábor a teď je čeká nadstavba. Mladší dorostenci nadstavbu již rozehráli, jenomže nad jejich síly byl první Třinec. Junioři se v pátek v dobrém světle nepředvedli a od Táboru dostali osm branek.

26.11.Plameny slaví důležitou výhru nad Nymburkem ZNS - NYM 6:3, 17.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Adventní čas odstartoval dnešní večer parádním zápasem, ve kterém mohli diváci vidět nejen výborný výkon Plamenů korunovaný vítězstvím, ale také velmi příjemnou návštěvou olympijské medailistky Šárky Kašpárkové, která udělala radost i dvěma věrným žďárským fanouškům.

25.11.Na Bouchalky přijíždí letošní labská štika soutěže. A také Šárka KašpárkováZNS - NYM 6:3, 17.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Zbývá už jen jediný soupeř, kterého příznivci Plamenů zatím nemohli na žďárských Bouchalkách v této sezóně vidět. To se změní v sobotu, kdy pod Zelenou Horu zavítá jedno z největších překvapení letošního ročníku 2.ligy NED Hockey Nymburk. Slavnostní buly tohoto zápasu vhodí olympijská medailistka a mistryně světa Šárka Kašpárková.
25.11.Mladší dorost jede do Třince, starší dohraje základní část, junioři přivítají TáborokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již dnes rozehrají své zápasy junioři a starší dorostenci. Nejstarší mládežnická kategorie vyzve na domácím ledě Tábor. V Telči pak domácí zápas odehraje starší dorost, soupeřem mu bude předposlední Příbram. Mladší dorostenci rozehrají nadstavbu, čeká je dlouhá cesta do Třince.

23.11.Startuje anketa LA STEAK GÓL MĚSÍCEmkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve spolupráci s restaurací LA STEAK BAR připravila naše redakce pro fanoušky zajímavou novinku v podobě ankety LA STEAK GÓL MĚSÍCE, která na konci sezóny vyvrcholí velkým finále LA STEAK GÓL ROKU. Každý měsíc tak budete moci vybírat nejhezčí branku Plamenů za uplynulé období a zároveň se tím zapojit do soutěže o atraktivní ceny, jako je společná večeře s autorem vítězného gólu nebo dárek z klubového fanshopu.

22.11.„Postupnýma krůčkama se budeme dostávat nahoru,“ věří nestárnoucí Michal KaňkaHBR - ZNS 3:4, 16.kolo | Barbora Hronková, mkH A V L Í Č K Ů V   B R O D - Sobotní duel mezi Žďárem nad Sázavou a Havlíčkovým Brodem, kde Bruslaři doma přivítali Plameny, bylo derby, jak má být. Hokej ze strany na stranu a obrovská show pro diváky, při které se rozhodovalo až v samostatných nájezdech. K zápasu nám svůj komentář poskytl žďárský útočník a jeden z úspěšných exekutorů penaltového rozstřelu Michal Kaňka.
21.11.Starší dorost na špici, mladší je po základní části druhý, junioři na půl úspěšníJakub JanůŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorost zvládl velmi náročný víkend a připsal si skalp druhého Tábora i Třebíče a je se čtyřbodovým náskokem první. Mladší dorost dohrál základní část a z druhého místa postoupil do nadstavbové části ve které se setká s týmy z Moravy. Junioři nestačili na Kolín, ale přivezli tři body z Jindřichova Hradce.

19.11.Plameny vyráží do Kotliny k derby VysočinyHBR - ZNS 3:4, 16.kolo | mkH A V L Í Č K Ů V   B R O D – Po čtvrtečním těžkém a prodlouženém zápase proti Táboru, si v pátek žďárští hokejisté zatrénovali a dnes je čeká další zápas. Jestliže ve čtvrtek šlo o hokej ve svátek, tak dnes půjde o svátek v hokeji. Derby Vysočiny mezi Žďárem a Havlíčkovým Brodem má dlouholeté hluboké kořeny, které sice byly během několikaletého působení týmu z Kotliny ve vyšší soutěži přerušeny, ale jak loňské i letošní zápasy ukázaly je to derby stále živé a má obrovský náboj.
19.11.„Derby je naše,“ znělo Kotlinou z hrdel žďárských fanouškůHBR - ZNS 3:4, 16.kolo | mkH AV L Í Č K Ů V   B R O D – Přesně podle očekávání přineslo derby Vysočiny skvělý hokej, vynikající diváckou kulisu a navíc i bonus v podobě prodloužení a nájezdů. Domácí šli dvakrát do vedení, ale hosté vždy dokázali brzy vyrovnat a v závěru druhé třetiny se dokonce dostali do vedení. To se jim dařilo držet až do 60. minuty, ale při power-play Bruslaři vyrovnali. O zisku druhého bodu pro Žďár rozhodl Tomáš Střecha v samostatných nájezdech.

18.11.Václav Půža hodnotí duel s Táborem a zve na derby do BroduZNS - TAB 4:3, 15.kolo | Barbora HronkováŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve sváteční den přijeli na Bouchalky Kohouti z Tábora, aby se utkali s Plameny ze Žďáru nad Sázavou. V napínavém duelu došlo až na nájezdy a konečným vítězem dvou bodů byly Plameny. Toto drama nám detailněji popsal mladý žďárský obránce Václav Půža.

17.11.V parádním zápase s bonusem, zdolaly Plameny Tábor na nájezdyZNS - TAB 4:3, 15.kolo | mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dnešní mimořádně bohatý hokejový program na žďárských Bouchalkách byl velmi úspěšný. Po důležitých výhrách obou dorosteneckých kategorií, přidal svoji dvoubodovou trošku do mlýna také první tým SKLH, když v samostatných nájezdech porazil táborské Kohouty. Domácí šli ve druhé třetině třemi slepenými góly do vedení, na které ve stejné části hry reagovali hosté dvěma slepenými brankami. Tu třetí vyrovnávací přidali Jihočeši pět minut před koncem. Nerozhodlo ani prodloužení a v samostatných nájezdech se jako jediný prosadil Petr Beneš a zajistil Plamenům vítězství a druhý bod.

16.11.Na státní svátek přijedou Kohouti z Tábora, bude se bojovat o čtvrtou příčkuZNS - TAB 4:3, 15.kolo | okŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na státní svátek je na programu další kolo druhé hokejové ligy. Plameny na domácím stadionu přivítají tradičního soupeře z Tábora. Kohouti měli za poslední tři sezony kromě jediné výjimky v každém zápase navrch. Letos ale Tábor takovým favoritem není, vrátí se Plameny na čtvrté místo? Úvodní buly v 18.00.
15.11.„U obou gólů jsem měl štěstí,“ popsal svůj dvoubrankový kolínský večer Tomáš StřechaKOL - ZNS 6:5, 14.kolo | Barbora Hronková, mkK O L Í N - V sobotu se odehrálo další utkání mezi Žďárem nad Sázavou a Kolínem. Stejně jako první mistrovský zápas mezi těmito soupeři byl i tento velice vyrovnaný. Plameny po dobrém výkonu, zejména ve třetí třetině dotáhly utkání až do prodloužení a z duelu si odvezly cenný bod. Podrobnější informace o zápasu z pohledu hráče nám sdělil žďárský útočník Tomáš Střecha.
14.11.Junioři nasázeli desítku, mladší dorost má na dosah nadstavbu, starší nadále prvníokŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Velice úspěšný víkend za sebou má mladší dorost. Junioři si doma zastříleli, ale z venku body nepřivezli. Starší dorost skolil svého konkurenta o první místo, ale v neděli ztratil bod s posledními Poděbrady.

12.11.Plameny čeká tradiční a těžký soupeř. Podaří se jim z Kolína přivézt body?KOL - ZNS 6:5, 14.kolo | Barbora HronkováK O L Í N – V sobotu se Plameny vydají do Kolína ke čtrnáctému kolu druhé hokejové ligy. Výhra by pro Žďár byla nesmírně důležitá, aby potvrdil své místo v horní části tabulky a zároveň vybojoval již čtvrté vítězství v řadě. Na druhé straně stojí poněkud trápící se Kolín, který body také potřebuje jako sůl. Potvrdí Kolín svou převahu, kterou měl nad Plameny minulé zápasy? Nebo Žďár dokáže, že na tohoto soupeře má a že je ve skvělé kondici? Zápas začíná netradičně v 17 hodin a 7 minut.
12.11.Po nepříznivém vývoji, se podařilo Žďáru přivézt z Kolína bodKOL - ZNS 6:5, 14.kolo | mkK O L Í N – Žďárští hokejisté museli v dnešním zápase V Kolíně stále dotahovat náskok soupeře a většinou i dvoubrankový. Nakonec se po brankové přestřelce ve třetí třetině, podařilo Plamenům při závěrečné power-play vyrovnat. V následném prodloužení využili Kozlové přesilovou hru a získali pro sebe druhý bod.

11.11.„Fanoušci jsou úžasní,“ pochvaluje si Ondřej KovářůZNS - JHR 6:2, 13.kolo | Barbora Hronková, mkŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Ve středu žďárské Plameny doma sehrály utkání proti poslednímu týmu tabulky Vajgar Jindřichův Hradec. Díky tomuto vítěznému zápasu se Žďár posunul na čtvrté místo a zároveň si připsal třetí výhru v řadě. Průběh utkání nám okomentoval mladý útočník s číslem 8 na zádech - Ondřej Kovářů.